Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakaś tępa dzida wydzwaniała do męża i w końcu ja odebrałam

Polecane posty

Gość Gość

Mąż się kąpał, a jego telefon dzwonił kilka razy. W końcu ja odebrałam, a tam jakaś pinda pyta się kto mówi? No to ja się zapytałam, a kto dzwoni? Na to ona już wnerwiona wrzeszczy dlaczego odbieram nie swój telefon? A ja jej na to, bo tak mi się podoba. Wściekła pina się rozłączyła. Dobrze zrobiłam?

Jak jeszcze raz zadzwoni, to znów odbiorę, może się udusi, albo zawału dostanie ze złości. 🤣😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot baba. Byleby wkurzyć tą drugą. Zamiast się dowiedzieć o co chodzi, może mąż ma inną na boku albo to zwykła pomyłka - a tak to mamy 2 w...ione baby i żadna nie wie czemu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ot baba. Byleby wkurzyć tą drugą. Zamiast się dowiedzieć o co chodzi, może mąż ma inną na boku albo to zwykła pomyłka - a tak to mamy 2 w...ione baby i żadna nie wie czemu 😂

No przecież zapytałam kto dzwoni, to się wściekła. Kultura nakazuje się przedstawić, gdy się dzwoni do kogoś, a nie niech sobie zgadują kto dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghgh

Pewnie jakaś kochanica męża dzwoniła a autorka się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluję niewiernego męża. I po co takie barachlo w domu trzymać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

🙂 ale jaja, dzwoniący sie nie przedstawia - mam wysokie podejrzenia kto to mógł być, jak i Ty. Ale mąż pewno zobaczył że odebrane albo słyszał? Co będzie dalej, w 2 odcinku. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudzie

pinia się wkurzyła, bo ukochany nie powiedział, że ma żonę... typowe -a przecież nigdy nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochanka. Jesteś aż tak głupia ze nie zakumalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Zamiast dać chłopu trójkąt to się drapią ze sobą cipcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty się cieszysz a on puka na boku inna 😄 gratuluję małego rozumku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

trzeba było powiedzieć "mąż się kąpie po namiętnym seksie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

🙂 ale jaja, dzwoniący sie nie przedstawia - mam wysokie podejrzenia kto to mógł być, jak i Ty. Ale mąż pewno zobaczył że odebrane albo słyszał? Co będzie dalej, w 2 odcinku. 😉

No jeśli dzwoniący sam nie wie do kogo zadzwonił, a chce się dowiedzieć, to wypadałoby się przedstawić, a nie pytać kto mówi?

Mąż nic nie słyszał, bo się kąpał pod prysznicem, teraz poszedł z psem na spacer i telefon zostawił w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to nie ma kochanki gdyby była nie zostawił by tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadzwonić do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkd

Jakby miał kochanke to telefon trzymałby raczej przy doopie, chyba że niepełnosprytny jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak jeszcze raz zadzwoni, to znów odbiorę, może się udusi, albo zawału dostanie ze złości. 🤣😂🤣

Może dzwoniła panienka, bo wcześniej gdy wydzwaniał mąż miała spotkanie? 🤣

 

Zadzwonić do niej?

Wpisz nr w Google. Zobaczysz czy coś ,,wyskoczy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Może dzwoniła panienka, bo wcześniej gdy wydzwaniał mąż miała spotkanie? 🤣

Wpisz nr w Google. Zobaczysz czy coś ,,wyskoczy". 

Wpisałam i nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio myślisz ze ona nie wie do kogo dzwoniła? Jak można być taka naiwna i...ka 😂 wiadomo ze to jego kochanka, ona się wkurzyla bo pewnie twój maz nawciskal jej kitow ze jest wolny alb ze z zona juz nie mieszka i czekacie na rozwód, wiec ona się zdziwila ze odebrała kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
 

Ot baba. Byleby wkurzyć tą drugą. Zamiast się dowiedzieć o co chodzi, może mąż ma inną na boku albo to zwykła pomyłka - a tak to mamy 2 w...ione baby i żadna nie wie czemu 😂

Dobre .... dawno ....się ...... tak ..... nie ...... uśmiałem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Serio myślisz ze ona nie wie do kogo dzwoniła? Jak można być taka naiwna i...ka 😂 wiadomo ze to jego kochanka, ona się wkurzyla bo pewnie twój maz nawciskal jej kitow ze jest wolny alb ze z zona juz nie mieszka i czekacie na rozwód, wiec ona się zdziwila ze odebrała kobieta. 

No nie wiem kto tu jest naiwną ...ką głupia kochanka która łyka brednie jak pelikan czy nieświadoma żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Serio myślisz ze ona nie wie do kogo dzwoniła? Jak można być taka naiwna i...ka 😂 wiadomo ze to jego kochanka, ona się wkurzyla bo pewnie twój maz nawciskal jej kitow ze jest wolny alb ze z zona juz nie mieszka i czekacie na rozwód, wiec ona się zdziwila ze odebrała kobieta. 

Nie wiem czy kochanka, ale wiem na pewno, że mąż po pracy wraca prosto do domu i beze mnie wychodzi tylko z psem na 30 minutowy spacer. Jeśli ma kochankę to w pracy, a tam wszyscy wiedzą, że on jest żonaty i mieszka razem ze mną. Mąż nosi obrączkę i nigdy jej nie zdejmuje. Ja często dzwonię do męża do pracy, a on dzwoni do mnie, więc jeśli przystawia się jakaś baba do męża, to doskonale wie, że on jest żonaty i się nie rozwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko szmatom nie przeszkadza ani obrączka na palcu ani żona w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie wiem czy kochanka, ale wiem na pewno, że mąż po pracy wraca prosto do domu i beze mnie wychodzi tylko z psem na 30 minutowy spacer. Jeśli ma kochankę to w pracy, a tam wszyscy wiedzą, że on jest żonaty i mieszka razem ze mną. Mąż nosi obrączkę i nigdy jej nie zdejmuje. Ja często dzwonię do męża do pracy, a on dzwoni do mnie, więc jeśli przystawia się jakaś baba do męża, to doskonale wie, że on jest żonaty i się nie rozwodzi.

Noi co, moze wie ze ma zone ale łudzi się ze ja zostawi, może mezulek ponawijal jej makaron na uszy i obiecał związek a ona zwyczajnie się wkurzyla ze to nie on odebrał tylko Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A to nie mogła być np szefowa, kierowniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Noi co, moze wie ze ma zone ale łudzi się ze ja zostawi, może mezulek ponawijal jej makaron na uszy i obiecał związek a ona zwyczajnie się wkurzyla ze to nie on odebrał tylko Ty. 

To musi być jakaś skończona ...ka skoro liczy na związek z żonatym facetem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Wcale nie musi byc kochanka. Moze byc ktos w pracy w jakiejs sprawie, albo wielbicielka, ktora chciala sobie z nim poflirtowac, bo moze flirtuja w pracy. Bez przesady, ze od razu kochanka, tym bardziej, ze faet nie lazi nigdzie sam. I bez przesady, zeby wyzywac kogos od tepych dzid, dlatego ze osmielil sie zadzwonic. Widac ta zona sama jakas tepa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wcale nie musi byc kochanka. Moze byc ktos w pracy w jakiejs sprawie, albo wielbicielka, ktora chciala sobie z nim poflirtowac, bo moze flirtuja w pracy. Bez przesady, ze od razu kochanka, tym bardziej, ze faet nie lazi nigdzie sam. I bez przesady, zeby wyzywac kogos od tepych dzid, dlatego ze osmielil sie zadzwonic. Widac ta zona sama jakas tepa. 

Wielbicielka która chce flirtować z żonatym, gdy on jest z żoną w domu to tępa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co teraz robi twoj stary? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Wielbicielka która chce flirtować z żonatym, gdy on jest z żoną w domu to tępa dzida.

Taaaa bo zawsze tylko te kochanki takie glupie. 

A mężusiowie biedactwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
 

Wielbicielka która chce flirtować z żonatym, gdy on jest z żoną w domu to tępa dzida.

Chyba jakby zakladala, ze jest z zona w domu, to by nie dzwonila 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×