Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY W CIĄŻY MOŻE WYSTĄPIĆ OKRES?

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat, staramy się z mężem o dziecko od 3 miesięcy. Dziś mam 8 dzień cyklu, miesiączka skończyła mi się 2 dni temu- była taka , jak zawsze, czyli ok. 6 dniowa, średnio obfita. Dziś natomiast zauważyłam trochę przezroczystego śluzy z pochwy lekko zabarwionego na różowo, to nie okres, bo okres skończył mi się dwa dni temu. Czy możliwe, ze jestem w ciązy i miałam mimo tego okres? Test dziś robiłam, ale nic nie wykazał, ale zaniepokoił mnie ten epizod dzisiejszy z lekko różowym sluzem. Moja koleżanka mówiła, że miała taki sluz na początku ciąży. Miesiączki mam regularne- co do dnia, owulacje zawsze między 10 a 13 dniem, a dziecka nadal nie ma, czy tym razem to moze być ciąża mimo, ze miałam miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgweg

Ale wiesz że to jest głupie pytanie? Test już ci odpowiedział.

Starajcie się dalej, widocznie upragnione dziecko ma być w innym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc

może odpuść sobie to dziecko jak taka durna jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko skąd to plamienie różowe dwa dni po okresie? Takie plamienia miała właśnie moja koleżanka w dwóch ciążach. A co okresu w pierwszych miesiącach ciąży, to takze słyszałam podzielone opinie, więc tutaj pytam, bo tu więcej matek i starających się kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Ja miałam okres przez pierwsze 4 miesiące- normalnie! Dopiero mnie zaniepokoił rosnący brzuch i dziwne uczucie, usg wykazało ciąże, dziecko w pełni zdrowe, takze może być okres i to potwierdzam! U mnie nie było starań, dlatego nie robiłam testu i ciąża mi do głowy wtedy nie przyszła, a poza tym miałam plastry anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież to jest wiedza z poziomu szkoły podstawowej... 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja miałam okres przez pierwsze 4 miesiące- normalnie! Dopiero mnie zaniepokoił rosnący brzuch i dziwne uczucie, usg wykazało ciąże, dziecko w pełni zdrowe, takze może być okres i to potwierdzam! U mnie nie było starań, dlatego nie robiłam testu i ciąża mi do głowy wtedy nie przyszła, a poza tym miałam plastry anty.

Miałaś KRWAWIENIA a nie okres. Miesiączka w ciąży jest fizjologicznie niemożliwa, bo jej wystąpienie równałoby się poronieniu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
 

Miałaś KRWAWIENIA a nie okres. Miesiączka w ciąży jest fizjologicznie niemożliwa, bo jej wystąpienie równałoby się poronieniu 😕

Te krwawienia wyglądały jak miesiączka- nie do odróżnienia, trwały po 3 lub 4 dni w odstępach około 28 dniowych, więc nie sposób było nie uznać tego za miesiączkę. A ciąża była, także autorka również może w ciaży być i krwawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Czy w ciąży można mieć okres? Zdecydowanie nie. Miesiączka pojawia, jeśli w danym cyklu nie doszło do zapłodnienia i zapłodniona komórka jajowa nie zagnieździła się w ścianie macicy. W trakcie miesiączki złuszcza się endometrium wyściełające macicę. W ciąży z kolei endometrium jest niezbędne do odżywiania rozwijającego się zarodka, w związku z czym organizm nie może dopuścić do złuszczania tej tkanki. Dlatego choć osoby w ciąży mogą czasem zaobserwować krwawienia o różnym podłożu, nigdy nie jest to miesiączka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko a gdzie ty byłaś ostatnie jeśli nie 8 to 5 lat? Przelezalas pod lodem? Masz 35 lat i się za pierwsze dziecko bierzesz...w czas, kurna. Spadła ci płodność, nie wszystko musi się więc udać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×