Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana

Nietypowa , niespotykana miłość - czy można byłoby to gdzieś nagłośnić ?

Polecane posty

Gość Zakochana

Wiec tak - poznałam chłopaka , który miał bardzo trudna przeszłość . Z powodu wyglądu twarzy był nękany we wszystkich szkołach . Nawet na ulicy . Chłopak wyglada jakby miał jedna wielka dziurę w twarzy ;( ma mocno zadarty okrągły nos z wielkimi dziurami ... możliwe , ze ktoś mógł go oszpecić ..Szczerze mówiąc wyglada jak Jeff the killer ... Jego uśmiech jest nienaturalnie szeroki i dziwny .. ( wada genetyczna ) Jak byłam z nim w biedronce to przestraszył dziecko ... Z reszta wszyscy się na niego GAPILI . Mimo to , ze ma taka twarz kocham go i widzę w nim wiele zalet . Ma piękne czarne włosy modnie ścięte  i błękitne oczy ♥️

Kiedys kierowca go wysadził ... Jak zobaczył jego twarz i bliznę na policzku ... zaczął się drzeć ze potwór i go wyrzucił z powodu wyłupiastych oczu i całości 

Chlopak ma 20 lat i głęboka depresje , po tym co przeżył . Bliznę ma od dziecka ( miał wypadek ) Jest tak głęboka , ze lekarzom ręce odpadają . Nie wiedza jak mu pomóc . Chłopak przez ponad polowe swojego życia przeżył piekło . Przez to , jak był traktowany przez innych i jak był bity w szkole . Jeśli miałabym wybierać pomiędzy nim a mega przystojniakiem - wybrałabym JEGO . Jestem jedyna dziewczyna , która go pokochała i akceptuje takim jakim jest . Jest bardzo miły i tak słodko pachnie . Codziennie jest obrażany i krytykowany jak idzie ulica ... Zdarza się czasami , ze ktoś go kopnie lub popchnie . Czy aż tak jest zle ? To chore ! Zeby ktoś obcy go bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×