Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasti

Kobiety po 30 nie są krytykowane, tylko sprowadzane na ziemie z bujania w obłokach

Polecane posty

Gość Kasti

bo realia to nie serial w TV z przystojnym modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

bo realia to nie serial w TV z przystojnym modelem

Dokładnie ! realia to nie serial w Tv.wiec dlaczego większość ludzi chce właśnie w takim sztucznym świecie żyć ?a po 30to młodzi ludzie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Urząd Gminny powinien każdej mieszkance gminy, która przekroczyła 30, wystawiać zaświadczenie będące jednocześnie instrukcją postępowania dla osoby, ktora obligatoryjnie, z dniem trzydziestych urodzin, przechodzi w smugę cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co Ty masz Onkosfera z tym Urzędem Gminy?! Jesteś samorządowcem?

A tak na marginesie. W jednej z miejscowości w Gorcach, proboszcz tamtejszej parafii wprowadził i wymusił prohibicję. Po pewnym czasie był sprawcą wypadku samochodowego pod wpływem.

Jakiś kafeteryjny mędrzec pierwszy wymyślił Urząd Gminy w swoich lekko od ziemi oderwanych postach. Bardzo mi się to hasło spodobalo i teraz używam go za każdym razem, gdy temat jest z gatunku "zasadzcie mi proszę kopala w du.pala!"

Co do podwójnych standardów kleru... jest to chyba oczywista reguła. Mają rząd dusz, a nie tam, żeby stosować się do reguł wymyślonych dla bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podobnież popełnił samo/bój/stwo. Wyszedł z tego w miarę honorowo. Najgorsze jest w tym to, że o prohibicji dowiedziałem się będąc już na miejscu. W trzech sklepach nie uświadczyłeś nawet piwa, trzeba było dymać do sąsiedniej miejscowości. To trochę ostudziło moje zapędy.

Prawie skandynawskie standardy w jakiś zapyzialych Gorcach. I dzięki temu wlales w siebie mniej! Czyli działało. Urząd Gminny powinien od razu wyłączyć proboszcza i wojta ze stosowania tych rygorystycznych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ma się władzę się rządzi i korzysta z władzy. Oczywiście z umiarem.

To nie są jakieś zapyziałe Gorce, to piękne spokojne tereny.

Oj no dobrze, piękne. Nie wiedziałam, że jesteś z nimi związany emocjonalnie. Gorce, Gorce, zaraz sprawdzę na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mapa to Ci za dużo nie powie. Prawdę mówiąc, uwielbiam tamte okolice. Zagłębie śliwkowe i domowej roboty śliwowicy.

 

Śliwki równa się sr.aczka. Śliwowica lepiej, tyle, że po weekendzie mam wstręt do alkoholu. Natomiast drzewo śliwy dobrze prezentuje się na tle krajobrazu. Można utrwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

 Co Ty masz Onkosfera z tym Urzędem Gminy?! Jesteś samorządowcem?

Dokładnie. Często o tym pisze, przeważnie gdy zobaczy komentarze starych prawiczków 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie. Często o tym pisze, przeważnie gdy zobaczy komentarze starych prawiczków 😕

Jakby stare prawiczki się zalogowaly, to bym wiedziała komu nie pisać. Odsylam do mojego wczesniejszego komentarza. Zresztą jedna osoba, tylko ni chuuja nie wiem kto, bo niezalogowana, z humorem podejmuje temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To Ty masz strasznie wrażliwy żołądek!

Tak. Swoje przeszłam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
 

Zresztą jedna osoba, tylko ni chuuja nie wiem kto, bo niezalogowana, z humorem podejmuje temat

Nie jedna, bo jak rano przeczytalam twoj komentarz to tez sie usmialam:)

W sumie jest to dobra odpowiedz na kazdy rodzaj przedluzajacego sie marudzenia- bo ile mozna odpowiadac racjonalnie, skoro chodzi nie o rozwiazanie, a o samo marudzenie;)

A tak piszesz, ze pownien to urzad zalatwic wszystkim, albo kursy powinny byc (z urzedu), albo w szkole powinno byc mowione...

...i przynajmniej mozna sie posmiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jedna, bo jak rano przeczytalam twoj komentarz to tez sie usmialam:)

W sumie jest to dobra odpowiedz na kazdy rodzaj przedluzajacego sie marudzenia- bo ile mozna odpowiadac racjonalnie, skoro chodzi nie o rozwiazanie, a o samo marudzenie;)

A tak piszesz, ze pownien to urzad zalatwic wszystkim, albo kursy powinny byc (z urzedu), albo w szkole powinno byc mowione...

...i przynajmniej mozna sie posmiac;)

Dajmy ludziom (starym prawiczkom?)pomarudzic i pofantazjowac o Urzędzie Gminy, który pochyli się nad każdym z osobna i rozwiąże jego problemy osobiste.

 

 

Tylko nie denerwuj się jak Cię proszę!

Nie denerwuje się, natomiast uzdrowienia szamańskiego potrzebowalam w niedzielny poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhd

no dobra schodze z obłoków, czyli co to prawda że faceta trzeba szukać do 30-stki bo potem żaden mnie nie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dlaczego dopiero dzisiaj o tym piszesz?

Eeeee, jako szaman, powinieneś się domyślić😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co do niedzielnego poranka, szaman nie leczy kaca. Klin go leczy.

Wino wypite🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior

 Czy kobiety po 30 to już stare rury? 😄😄  Wczoraj mi tu jedna mundra napisala, że facet 38 lat to już stary dziad 😄  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra rada na przyszłość. Zakamuflowana dodatkowa butelka wina jest jak ostatnie kulminacyjne pchnięcie. Daje maksimum zadowolenia.

Co racja, to racja. Po każdej z tych rzeczy może nastąpić gwałtowny zwrot akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×