Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszli teściowie traktują moich rodziców jak skąpych dziadów.

Polecane posty

Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Jakala sie powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

I cyk, znowu WP zgapilo temat z kafe, powinni Wam dziewczyny płacić. 

niby gdzie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
 

uciekaj, dziewczyno

Dlaczego ma uciekać? bez przesady, po prostu rodzice mają inny punkt widzenia ,mogą zrobić tak że rodzice chłopaka dadzą 150 000 a resztę młodzi wezmą sobie na kredyt, co z tego że będzie całe życie wysłuchiwała ?jednym uchem wpuści, drugim wypuści.Podejrzewam że chłopak jest jedynakiem a autorka ma rodzeństwo, dlatego rodzice nie mają aż tak dużych oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Jestem matką,ale wiecie co ?Prawdę mówiąc, szkoda by mi było dać 100 czy 150 tys.dziecku na zakup mieszkania 🤔 To pieniądze moje i męża,zarobione przez nas. Dlaczego mam finansować dorosłe dziecko?Niech coś wynajmą i odkładają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

niby gdzie_

WP notorycznie zgapia tematy. Ten jak tylko się pojawił to odrazu pomyślałam, że będzie na głównej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jestem matką,ale wiecie co ?Prawdę mówiąc, szkoda by mi było dać 100 czy 150 tys.dziecku na zakup mieszkania 🤔 To pieniądze moje i męża,zarobione przez nas. Dlaczego mam finansować dorosłe dziecko?Niech coś wynajmą i odkładają .

sknera i chytrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
 

Rodzice młodych rozmawiali między sobą. Podstawowa zasady dobrego wychowania nie pozwalają wtrącać się do rozmowy. Może zakup poradnik savoir vivre bo masz poważne braki. 

Ty jakaś głupia jesteś, przy stole siedzieli sami dorośli wiec ty swój poradnik sprzedaj bo na nic ci on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×