Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tasiaa

Ciąża i zero prywatności w domu

Polecane posty

Gość Klasa

Autorko nie wybrzydzaj już. Skoro nie pasuje Ci jak tam jest to się wyprowadz.  Masakra jakaś. Dlaczego obrażasz roczne i dwuletnie dziecko od bachorow ?? Co Ci zrobiły te maluchy  ? Jesteś bezczelna i wredna. Masz jeszcze miesiąc do porodu a już panikujesz.  Nie chcesz żeby Ci ktoś wchodził do pokoju to załóż zamek w drzwiach. To teściów dom i mogą przyjmować gości. Ja też jeżdżę do moich rodziców z dziećmi a tam mieszka brat z bratowa. Im do pokojów nie wchodzę a do mamy to wszędzie. Masz prawo wymagać spokoju w swoim pokoju ale żeby takie ataki na kogoś kto mieszka za granicą i rzadko przyjeżdża? To świadczy jaką jesteś osobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 wieśniareczko, niż robienie za popychadło u teściowej przez kilka lat, a potem wysłuchiwanie do końca życia, jak to wam pomogła. Niektórzy mają na tyle honoru, że nie chcą nikomu niczego zawdzięczać. Jeszcze odpracujesz ten dług u teściów podcierając im tyłki na starość. 

Jeny, dziewczyna tylko wyraziła swoją opinię, historie czy cokolwiek. Po co kogoś obrażasz, hejtujesz i rzucasz epitetem? 🙄 To swiaczy o Tobie. Serio tak Cię emocjonuje dyskusja na kafe, że wyzywasz kogoś? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Jeny, dziewczyna tylko wyraziła swoją opinię, historie czy cokolwiek. Po co kogoś obrażasz, hejtujesz i rzucasz epitetem? 🙄 To swiaczy o Tobie. Serio tak Cię emocjonuje dyskusja na kafe, że wyzywasz kogoś? 🙄

zobacz jaka to jest dziewczyna, przyszła z patologii i jeszcze stawia warunki, bo jej to i tamto nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaaaaa
 

To zmienia postać rzeczy. Dziewczyna z biednego domu, bez grosza przy duszy, mieszka kątem u teściów. Szkoda tylko, że Twój chłop to taka fajna i żal mu kasy na to byś mogła godnie żyć. Z drugiej strony zarabiałas coś? Masz jakiś macierzyński? Jakieś swoje pieniądze? Gdybyś miała to mogłabyś dyskutować z mężem pójście gdzieś na swoje, ale pewnie nie pracowałaś. Nie chce cię dobijać autorko, ale jak zaczniesz głośno się skarzyc, to rodzina teścia może Cię odebrać jako niewdzieczna-wygarniac, że wpuścili pod swój dach gola, bez pieniędzy, z domu w którym nie ma wody i ogrzewania, a ta się jeszcze panoszy

Teściowie nie wiedzą że miałam takie warunki i jak miałam w domu. Z pozoru wszystko wygląda że było fajnie a tak nie było. Np  Wodę grzałam na gazie żeby się ukapac. Oni myślą że było dobrze dom w środku wygląda nie najgorzej. Co do pracy Mam na razie L4 bo pracowałam 2 miesiące na umowie na okres próbny i dostaje co miesiąc kasę do dnia porodu. Później nie wiem czy będzie mi coś przysługiwało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Teściowie nie wiedzą że miałam takie warunki i jak miałam w domu. Z pozoru wszystko wygląda że było fajnie a tak nie było. Np  Wodę grzałam na gazie żeby się ukapac. Oni myślą że było dobrze dom w środku wygląda nie najgorzej. Co do pracy Mam na razie L4 bo pracowałam 2 miesiące na umowie na okres próbny i dostaje co miesiąc kasę do dnia porodu. Później nie wiem czy będzie mi coś przysługiwało... 

teraz trochę przesadziłaś, zaraz się połapią że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wodę grzałam na gazie żeby się ukapac

ukąpać???

Na której wiosce tak się mówi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

 

teraz trochę przesadziłaś, zaraz się połapią że to prowo

No i tak właśnie pomyślałam. Ktoś wrócił że szkoły I założyć temat z dupy. Sama sobie odpowiada 🙄 I coraz lepsza ta historyjka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co do pracy Mam na razie L4 bo pracowałam 2 miesiące na umowie na okres próbny i dostaje co miesiąc kasę do dnia porodu. Później nie wiem czy będzie mi coś przysługiwało... 

A z czego będziesz ten nowy dom budować skoro nic nie masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po porodzie przysługuje ci tzw.kosiniakowe czyli 1000 na miesiąc przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A z czego będziesz ten nowy dom budować skoro nic nie masz????

no jak z czego? masz wyżej, z kosiniakowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaaaaa
 

teraz trochę przesadziłaś, zaraz się połapią że to prowo

Prowo? Bo ktoś miał takie warunki ciazko do uwierzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Prowo? Bo ktoś miał takie warunki ciazko do uwierzenia... 

oj ciężko, jak żyję takiego roszczeniowego pasożyta nie spotkałam, chyba występujecie tylko na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaaaaaaa
 

no jak z czego? masz wyżej, z kosiniakowego

 

teraz trochę przesadziłaś, zaraz się połapią że to prowo

Chyba mam męża który pracuje tak? A ja pójdę do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj szkoła się skończy, to zdziwi się że na kotarke nie stać. Oby nie musiała iść do teściowej na pokoik 👏😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chyba mam męża który pracuje tak? A ja pójdę do pracy. 

a co zrobisz z dzieckiem? podrzucisz teściowej? czy do pracy pójdziesz jak dziecko będzie już w szkole? a po drodze jeszcze ze dwa bombelki w pokoiku u teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiaaaa

A wszyscy tacy świeci, poznaliśmy się na okolicznej dyskotece, mówił, że ma swój dom, zaszłam w ciążę nieplanowana. Okazało się, że ma tylko pokoik, a nie dom..w planach jest budowa, pieniędzy za bardzo nie mamy, ja nie pracowałam. Dom będzie budować mój partner z ojcem, więc może to trochę zajac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A wszyscy tacy świeci, poznaliśmy się na okolicznej dyskotece, mówił, że ma swój dom, zaszłam w ciążę nieplanowana. Okazało się, że ma tylko pokoik, a nie dom..w planach jest budowa, pieniędzy za bardzo nie mamy, ja nie pracowałam. Dom będzie budować mój partner z ojcem, więc może to trochę zajac,

zje/bałaś, a nawet dobrze ci szło, 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaa
 

A wszyscy tacy świeci, poznaliśmy się na okolicznej dyskotece, mówił, że ma swój dom, zaszłam w ciążę nieplanowana. Okazało się, że ma tylko pokoik, a nie dom..w planach jest budowa, pieniędzy za bardzo nie mamy, ja nie pracowałam. Dom będzie budować mój partner z ojcem, więc może to trochę zajac,

To nie ja pisałam. Ktoś się podszywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj TosiaTosia, lekcji nie masz do odrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaa
 

zje/bałaś, a nawet dobrze ci szło, 6/10

To nie moja wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaa
 

a co zrobisz z dzieckiem? podrzucisz teściowej? czy do pracy pójdziesz jak dziecko będzie już w szkole? a po drodze jeszcze ze dwa bombelki w pokoiku u teściów

Dziecko do żłobka albo mojej mamie 🙂 akurat z tym nie problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dziecko do żłobka albo mojej mamie 🙂 akurat z tym nie problem 

do domu bez ogrzewania, gdzie popija i popala alkoholik? ale z ciebie patola, szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No już historyjka się kończy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

No już historyjka się kończy 😎

a miała potencjał, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaaaaaaaaa
 

do domu bez ogrzewania, gdzie popija i popala alkoholik? ale z ciebie patola, szkoda dziecka

A kto powiedział że tam musi pilnować? Moze pilnować tam gdzie ja mieszkam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a miała potencjał, szkoda

Prawda? A teraz do lekcji, żeby Cię było stać na coś więcej niż kotarke u teściowej bez klucza I prywatności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mamy zacząć w czerwcu. Ponoć miało być w marcu ale opóźniło się ponieważ czekamy na przekwalifikowanie Pola 😖 mieszkam od września tamtego roku od razu po ślubie się wprowadziłam 

We wrześniu ślub, a dziecko rodzi się na początku marca?

Dla teściowej to nie ślubne, może dlatego teściowa jest jaka jest myśli że ciążą synka zmusiłaś do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

We wrześniu ślub, a dziecko rodzi się na początku marca?

Dla teściowej to nie ślubne, może dlatego teściowa jest jaka jest myśli że ciążą synka zmusiłaś do ślubu.

Widocznie panna, zakładając temat nie policzyła dobrze na paluszkach do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A tyle się mówi o niedostatecznej edukacji seksualnej w szkołach 👏👏😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i po temacie. Hejtowac innych fajnie, być hejtowanym już nie 😎🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×