Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kgh

Czy inne kobiety znadują tych swoich modeli

Polecane posty

Gość kgh

czy tylko mi nie było dane go poznać? w sensie swojego idealnego partnera? chociaż jak patrze na to jakich facetów mają moje koleżanki, to żadna nie ma modela. Każda ma mocno przecietnego faceta nawet niespecjalnie inteligentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

pewnie wszystkie jesteście takie  oszukane przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

czy tylko mi nie było dane go poznać? w sensie swojego idealnego partnera? chociaż jak patrze na to jakich facetów mają moje koleżanki, to żadna nie ma modela. Każda ma mocno przecietnego faceta nawet niespecjalnie inteligentnego.

Bo może poznały normalny egzemplarz, nawet nie musi być piękny tylko coś się w nim podoba, ale nie pcha łap do majtek na pierwszej randce tylko moglo sie pożądanie normalnie rozwijać ze kobieta zaczęła ich pozadac ale takich co dają się kobiecie poznać to mało a do wkładania to pierwsi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Proponuje złożyć reklamację.

przecież w akcie urodzenia wpisano wam:

Będę miała życie usłane różami,  bez bólu i cierpienia, ptaszki będą spiewały, kwiatki pachniały  i słonko świeciło tylko dla mnie  a faceci będą ładniejsi od moich  psiapsiółek które będą zezowate bezzebne i  koślawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdh

Wiesz że może ja mam wyidealizowany obraz partnera, może za bardzo uwierzyłam w bajki Disneya nie mówie że nie ale są jednak przecież przystojni faceci, tylko że facet jest przystojny to nie znaczy że normalny. Paru modeli poznałam w życiu ale mieli okropny charakter więc wiem że wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

a mój facet będzie idealny ale nie tak bardzo jak ja.

już wiesz dlaczego nie jesteś z ideałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

nie obraż się ale jesteś  upośledzona emocjonalnie  z powodu braku  cierpienia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghh
 

nie obraż się ale jesteś  upośledzona emocjonalnie  z powodu braku  cierpienia.

 

nie jest to konstruktywny komentarz więc nie bede zawracać sobie nim głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

 napisz mi jakie są konstruktywne komentarze to będę je tu wklejał jak sie domyślę, że pragniesz abym cos konstuktywnie skomentował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

wiesz  kim byś teraz była gdyby wszystkie twoje zachcianki, "potrzeby", pragnienia i  kaprysy były bezkrytycznie spełniane zawsze i wszędzie?

Leżałabyś  w  pieluszce   przyssana do cyca, nie umiałabyś chodzić,  mówić, jeść i sie użalać nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

nie obraż się ale jesteś  upośledzona emocjonalnie  z powodu braku  cierpienia.

 

ja tak nie w zwiazku z tematem, mi to lata przystojniaki nie przystojniaki, ale zaciekawil mnie ten komentarz, mozesz rozwinac? uposledzenie emocjonalne i brak cierpienia no ciekawe w sumie nie myslalam o tym w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

No chyba, że  w którymś momencie twojego "rozwoju" pojawiła się instynktowna potrzeba raczkowania, zwiedzania  i darcia ryja.

z tych trzech potrzeb zostało ci tylko darcie ryja z czego wnioskuje, że dwie pozostałe zaspokoiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
 

ja tak nie w zwiazku z tematem, mi to lata przystojniaki nie przystojniaki, ale zaciekawil mnie ten komentarz, mozesz rozwinac? uposledzenie emocjonalne i brak cierpienia no ciekawe w sumie nie myslalam o tym w ten sposob

Nie moge bo ide się wykąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy

Trzeba mieć na uwadze to, że ci tak zwani "modele" często również szukają "modelek". 

Myślmy realnie. Jeśli ktoś nie jest atrakcyjny to jest małe prawdopodobieństwo, że taki "model" się nim zainteresuje. Najważniejsze, żeby znaleźć kogoś o podzielnych poglądach i zainteresowaniach, a nie żeby był on jak z okładki. 

Ja znalazłam partnera, który mnie pociąga fizycznie, on mówił, że ja go też ale najważniejsze, że można z nim normalnie spędzić czas i porozmawiać. Uroda z wiekiem przemija, a charakter nie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhd
 

Trzeba mieć na uwadze to, że ci tak zwani "modele" często również szukają "modelek". 

Myślmy realnie. Jeśli ktoś nie jest atrakcyjny to jest małe prawdopodobieństwo, że taki "model" się nim zainteresuje. Najważniejsze, żeby znaleźć kogoś o podzielnych poglądach i zainteresowaniach, a nie żeby był on jak z okładki. 

Ja znalazłam partnera, który mnie pociąga fizycznie, on mówił, że ja go też ale najważniejsze, że można z nim normalnie spędzić czas i porozmawiać. Uroda z wiekiem przemija, a charakter nie. 😉

ale mi wszyscy mówią że jestem bardzo urodziwa więc może szanse na modela miałam, było paru bardzo atrakcyjnych co sie mną interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×