Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy kobieta która ma kogoś a podoba jej się inny zaprosi na randke

Polecane posty

Gość Gosc

Oczywiście tego nowego faceta. Proszę o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba żart?A ty nie możesz zaprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

To chyba żart?A ty nie możesz zaprosić?

Mogę ale czy to nie powinna ona w takiej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Nie sądzę, żeby zaprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To Ty spróbuj ją zaprosić.

Jak odmówi będziesz miał jasną sytuację. Jak zgodzi się na randkę z Tobą, to znaczy, że z tamtym już się nie układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie sądzę, żeby zaprosiła.

Dlaczego, jakby by była wolna to by coś zmieniła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988

Taki sytuacje zdarzają się. Gdy miałem 20 lat i byłem jeszcze singlem podrywała mnie śliczna dziewczyna. Ona była moją koleżanką, którą poznałem przez inną koleżankę. Ona mnie podrywała mimo tego, że była od dwóch lat zajęta. Miała 18 lat. Do niczego poważnego między nami nie doszło gdyż obawiałem się bliskości z nią. Chodzi o to, że byłem wtedy jeszcze prawiczkiem, a ona uprawiała już seks ze swoim chłopakiem. Owszem, za rączki się trzymaliśmy i przytulaliśmy się. Na pocałunki już się nie odważyłem, choć spokojnie mógłbym to robić gdyż kosza bym nie dostał. Potem tego żałowałem, ale było już za późno gdyż ona wyszła za mąż za tego swojego chłopaka. 

Dlaczego ona zachowywała się w ten sposób pomimo tego, że miała chłopaka? Sądzę, że chciała spróbować jak to jest z innym chłopakiem. Ona była bardzo atrakcyjna i od 15 roku życia miała wciąż tego samego chłopaka. Tu chyba o to właśnie chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988

Taki sytuacje zdarzają się. Gdy miałem 20 lat i byłem jeszcze singlem podrywała mnie śliczna dziewczyna. Ona była moją koleżanką, którą poznałem przez inną koleżankę. Ona mnie podrywała mimo tego, że była od dwóch lat zajęta. Miała 18 lat. Do niczego poważnego między nami nie doszło gdyż obawiałem się bliskości z nią. Chodzi o to, że byłem wtedy jeszcze prawiczkiem, a ona uprawiała już seks ze swoim chłopakiem. Owszem, za rączki się trzymaliśmy i przytulaliśmy się. Na pocałunki już się nie odważyłem, choć spokojnie mógłbym to robić gdyż kosza bym nie dostał. Potem tego żałowałem, ale było już za późno gdyż ona wyszła za mąż za tego swojego chłopaka. 

Dlaczego ona zachowywała się w ten sposób pomimo tego, że miała chłopaka? Sądzę, że chciała spróbować jak to jest z innym chłopakiem. Ona była bardzo atrakcyjna i od 15 roku życia miała wciąż tego samego chłopaka. Tu chyba o to właśnie chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Czy to takie dziwne? Zobacz ile zajętych dziewczyn, mężatek samych prowokuje facetów i rżną się aż im ci`pa trzeszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggd

kobiecie truniej zrobić pierwszy krok,zwłaszcza tej zajetej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa

Ja tam, niby w żartach, zaproponowałam spotkanie przy kawie. Niestety facet nie podjął tematu. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
 

Ja tam, niby w żartach, zaproponowałam spotkanie przy kawie. Niestety facet nie podjął tematu. 😄

Jesteś brzydka i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa
 

Jesteś brzydka i dlatego.

Na pewno 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak tej kobiecie naprawdę zależy, to rozstanie się z facetem i zaprosi tego, który jej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 Czy to takie dziwne? Zobacz ile zajętych dziewczyn, mężatek samych prowokuje facetów i rżną się aż im ci`pa trzeszczy.

Podnieciilem się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaToJa75

Nie zaprosi jeśli jest nieśmiała i ma zasady moralne nawet jeśli coś czuje do tego faceta poza tym może być konserwatywna ,nie zostawi kogoś dla innego ktorego nie jest pewna..kiedyś miałam kolesia który robił mi ciągle numery kiedy go zapraszałam na kawę(tylko na rozmowę)podsyłał mi swoich kumpli...aż po kilku latach kiedy się mocno zakochał i chciał naprawdę ze mną pogadać w realu już Mu nie uwierzylam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

 Wesele w sali na ogrodach działkowych, młody facet napity, kilka razy zatańczyłem z jego żoną. Poczuła na swojej nodze JEGO 😄 . Wyszliśmy na papierosa (wtedy jeszcze paliłem) poszliśmy między ogrody. To była bardzo gorąca kobieta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

 Coraz więcej jest kobiet zajętych, którym nie sprawia kłopotu umówienie się na jeden skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×