Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLAUN96

Przyjazn?

Polecane posty

Gość KLAUN96

Witam Serdecznie WAS.

Miesiac temu poznalam faceta ktory ma 33lata (przez internet). Piszemy ze soba rzadko... I w najblizszym czasie powoli bedziemy przenosic znajomosc do Realu... Bardzo mało o Nim wiem. Ja mam prawie 24lata. On mi zaproponował tylko Przyjazn.... (Czy cos wiecej niz Przyjazn moze byc zwiazek?) Robic sb nadzieje ?

(Nie wiem nic o jego stanie cywilnym itp)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Prosze o powazne podejscie do tematu. Normalne odpowiedzi.

Bez wyzwisk,troli itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
 

Witam Serdecznie WAS.

Miesiac temu poznalam faceta ktory ma 33lata (przez internet). Piszemy ze soba rzadko... I w najblizszym czasie powoli bedziemy przenosic znajomosc do Realu... Bardzo mało o Nim wiem. Ja mam prawie 24lata. On mi zaproponował tylko Przyjazn.... (Czy cos wiecej niz Przyjazn moze byc zwiazek?) Robic sb nadzieje ?

(Nie wiem nic o jego stanie cywilnym itp)

 

Skoro mało o nim wiesz, a on ma 33 lata, to spokojnie może coś z tego być. To oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
 

Skoro mało o nim wiesz, a on ma 33 lata, to spokojnie może coś z tego być. To oczywiste. 

romantyczna dusza😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

Skoro mało o nim wiesz, a on ma 33 lata, to spokojnie może coś z tego być. To oczywiste. 

😂

 

 

 

(Nie wiem nic o jego stanie cywilnym itp)

 

 Zaproponował tylko przyjaźń bo pewnie jest żonaty, w separacji lub w trakcie rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

Skoro mało o nim wiesz, a on ma 33 lata, to spokojnie może coś z tego być. To oczywiste. 

😂

 

 

 

(Nie wiem nic o jego stanie cywilnym itp)

 

 Zaproponował tylko przyjaźń bo pewnie jest żonaty, w separacji lub w trakcie rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×