Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy lubicie Polskę

Polecane posty

Gość Gosc

???? Ja mam wrażenie ze połowa ludzi ma depresję w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perukarz z sejmu

Ten kraj to 💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

znalezienie pracy graniczy z cudem jak i prowadzenie własnej działalności, resztę można lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

znalezienie pracy graniczy z cudem jak i prowadzenie własnej działalności, resztę można lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Byłem w 24 krajach . Polska jest najlepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real true
 

Ten kraj to 💩.

Podziękuj peło, pesel, eselde... i jeszcze Zachodowi, że po wojnie oddał nas w ręce ruskich i aż musiała jepnąć elektrownia w Czarnobylu, żebyśmy dopiero mogli robić okrągły stół.

Do wyboru, do koloru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mógłby to być kraj mlekiem i miodem płynący- niestety nie jest, bo ograbiono nas. I dodatkowo opresyjne państwo, zarówno z prawa, jak i z lewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum
 

Mógłby to być kraj mlekiem i miodem płynący- niestety nie jest, bo ograbiono nas. I dodatkowo opresyjne państwo, zarówno z prawa, jak i z lewa.

Ograbiano wcześniej, teraz napędzają gospodarkę. Od czegoś trzeba zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ograbiano wcześniej, teraz napędzają gospodarkę. Od czegoś trzeba zacząć 😉

Weź przestań😄 Przecież my ledwo zipiemy A długi to same się anulują? Jak napędzają gospodarkę? Wytłumacz mi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

znalezienie pracy graniczy z cudem jak i prowadzenie własnej działalności, resztę można lubić

Pracę znajdziesz zawsze szczególnie w dużym mieście. Ja bym napisał tak :

Znalezienie pracy z godziwym wynagrodzeniem graniczy z cudem jak i prowadzenie własnej działalności tak żeby nie zbankrutować, resztę można lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi trzeba spłacać
 

Weź przestań😄 Przecież my ledwo zipiemy A długi to same się anulują? Jak napędzają gospodarkę? Wytłumacz mi🙂

Wy czyli kto? Biznesmeni? W biznesie jest tak, że raz wygrywasz, a raz nie. Jeśli coś jest nie tak, a jest na pewno skoro nie zarabiacie, to trzeba zmienić strategię. Unowocześnić się, zmienić narzędzia pracy, albo po prostu filozofię. Otworzyć się na szerszy rynek, poprawić stronę www. Nie wiem zresztą, nie jestem doradcą.

PiS napędza gospodarkę finansową. Poprawia jakość życia społecznego, rodziny żyją lepiej, dzieci się uczą w spokoju (rzadzący zapewniają przyszłość państwu polskiemu -do pracy nie będziemy musieli nabierać ludzi z bliskiego wschodu przykładowo). PiS robi ogromne nakłady finansowe na obronność, którą PO kompletnie rozbiła. Ratuje firmy od upadku (Lot). Probuje oczyścić wymiar sprawiedliwości żeby ludzie mieli równe szanse. 

A wiesz po co im ta mierzeja? Żeby poprowadzić rurociąg gazowy z Danii.

Rozbudowują infrastrukturę, inwestują w sport, w szkoły. To są kolosalne sumy.

Jestem pewna, że na rozwój gałęzi przemysłowych i projektów naukowych też jeszcze znajdą się pieniądze. Dajmy in czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu b an?😓

Tv p zaczęła produkować am bitne seriale i programy, które pokochały miliony widzów - a nie tylko Kla ny i inne doop sy.  

Jeste śmy jednymi z na jlep szych producentów gier kom puterowych na świecie zaraz obok twórców z Ja ponii. Mamy bardzo dobrze roz winięty sektor far maceu tyczno - che miczny. I gdyby tak się zastanowić to znalazłoby się jeszcze ;)

Najważniejsze jest to, że Po lacy pokochali Po lskę na nowo... i to szalenie.😊😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu b an?😓

Tv p zaczęła prod ukować am bitne seriale i prog ramy, które pokoch ały miliony widzów - a nie tylko Kla ny i inne doop sy.  

Jeste śmy jednymi z na jlep szych produce ntów gier kom puterowych na świecie zaraz obok twór ców z Ja ponii. Mamy bardzo dobrze roz winięty sektor far maceu tyczno - che miczny. I gdyby tak się zastanowić to znalazłoby się jeszcze ;)

Najważniejsze jest to, że Po lacy poko chali Po lskę na nowo... i to szalenie.😊😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabułas
 

???? Ja mam wrażenie ze połowa ludzi ma depresję w tym kraju

nie połowa tylko 95% które zarabia poniżej 10 koła netto miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halepinio
 

Byłem w 24 krajach . Polska jest najlepsza. 

w czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mieszkałem 5 lat za granicą. Wróciłem Twierdząc, że w Polsce też się da godnie żyć. Cieszyłem się kilka dobrych lat, życiem w kraju i było dobrze. Do tej pory. Teraz wszystko jest jakieś chore, zarabiam coraz więcej a mam coraz mniej. Kilogram pomidorów w cenie kilograma mięsa. Człowiek chciałby zacząć budować dom ale jak? Nie da rady, bo nigdy nie wiesz, czy za 2 miesiące nie pierdo.... jakiegoś podatku, który pochłonie oszczędności całego życia. I tak w kółko. Jeba* pis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

w czym??

 

 

Mieszkałem 5 lat za granicą. Wróciłem Twierdząc, że w Polsce też się da godnie żyć. Cieszyłem się kilka dobrych lat, życiem w kraju i było dobrze. Do tej pory. Teraz wszystko jest jakieś chore, zarabiam coraz więcej a mam coraz mniej. Kilogram pomidorów w cenie kilograma mięsa. Człowiek chciałby zacząć budować dom ale jak? Nie da rady, bo nigdy nie wiesz, czy za 2 miesiące nie pierdo.... jakiegoś podatku, który pochłonie oszczędności całego życia. I tak w kółko. Jeba* pis. 

We wszystkim. Oto się tylko wydaje ze gdzieś jest lepiej. Tak jak ciapatym wydaje sie że jak przeplyna  pontonem morze to czeka ich raj.

Byles zagranica i tam pracowałeś to trzeba było tam zbudować dom! Co nie stać Cię było tam na dom? Przecież dobrze zarabiales,lepiej niż w Polsce to powinieneś zbudować dom w Anglia,Irlandii,Niemczech,czy USA itd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Docierają sie roznice w płacach,cenach itd. To Jest proces. Do pewnego momentu musi być trochę burzliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 

We wszystkim. Oto się tylko wydaje ze gdzieś jest lepiej. Tak jak ciapatym wydaje sie że jak przeplyna  pontonem morze to czeka ich raj.

Byles zagranica i tam pracowałeś to trzeba było tam zbudować dom! Co nie stać Cię było tam na dom? Przecież dobrze zarabiales,lepiej niż w Polsce to powinieneś zbudować dom w Anglia,Irlandii,Niemczech,czy USA itd.  

Ale tam nie chciałem. Uważam Polskę za wspaniały kraj. Jednak, to co się teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.  Jeśli pietruszka za 26 zł, to dla Ciebie normalna sprawa, to idź Panie głosuj na dude i zgarniaj pincetplusy. Kraj jest w rozsypce i depresja ludzie wcale mnie nie dziwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co Cię pietruszką obchodzi? Ona jest najprostsza w uprawie. Wsadź sobie i za darmo jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiesz. Nie chciałaś tam budować domu to kłamstwo. Prawda taką ze nie było Cię stać na budowę domu tam. Myślałaś ze jak wrócisz to będziesz bogaczem z tymi pieniędzmi co przywiozłes . A tu zonk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ci ludzie co gadają o pietruszce to upośledzeni są. Nie umieją sami uprawiać jej to gadają pierdoły. Pietruszka w Polsce jest za darmo. Oczywiście dla tych co mają rozumu trochę w głowie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie rozumiesz. Nie chciałaś tam budować domu to kłamstwo. Prawda taką ze nie było Cię stać na budowę domu tam. Myślałaś ze jak wrócisz to będziesz bogaczem z tymi pieniędzmi co przywiozłes . A tu zonk. 

Mylisz się. Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. 

Jednak wcale mnie to nie dziwi. Aktualnie w naszym kraju tworzymy nowe elity, tak mądre jak ty. Mówi się nierobą, że im się należy. Mówi się, patologii, że są patriotami. Więc tacy ludzie jak Ty tego nie zrozumieją, bo we własnym mniemaniu jesteś elitą, która zjadła wszystkie rozumy. 

Mądre głowy nie zrozumieją, że cena pietruszki to tylko przykład tego co się dzieje. Produkt bezwartościowy osiąga wartość 5 litrów benzyny. Najniższa krajowa podnosi się do granic absurdu, żeby głupi ludzie głosowali tak gdzie dostają kasę, nie rozumiejąc tego, że to prowadzi tylko, do podwyżek cen i upadku przedsiębiorstw. Jak i tego, że koncerny zagraniczne wycofują się z naszego rynku i szukają tańszych rozwiązań. NIe kumacie też tego, że zwolnienie młodych ludzi z obowiązku płącenia podatku prowadzi do braku emerytur jakichkolwiek. Teraz jeszcze skorumpowane sądy, wyjscie z uni. Macie zbyt małe móżdżki żeby to pojąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

 Bez względu na to, jaka ta POLSKA jest, co się w niej dzieje nie tak,  K O C H A M (zwłaszcza Polki)  ją szczerze (prawda!). Czy ktoś z was zawsze słucha hymnu na stojąco? Ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mylisz się. Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. 

Jednak wcale mnie to nie dziwi. Aktualnie w naszym kraju tworzymy nowe elity, tak mądre jak ty. Mówi się nierobą, że im się należy. Mówi się, patologii, że są patriotami. Więc tacy ludzie jak Ty tego nie zrozumieją, bo we własnym mniemaniu jesteś elitą, która zjadła wszystkie rozumy. 

Mądre głowy nie zrozumieją, że cena pietruszki to tylko przykład tego co się dzieje. Produkt bezwartościowy osiąga wartość 5 litrów benzyny. Najniższa krajowa podnosi się do granic absurdu, żeby głupi ludzie głosowali tak gdzie dostają kasę, nie rozumiejąc tego, że to prowadzi tylko, do podwyżek cen i upadku przedsiębiorstw. Jak i tego, że koncerny zagraniczne wycofują się z naszego rynku i szukają tańszych rozwiązań. NIe kumacie też tego, że zwolnienie młodych ludzi z obowiązku płącenia podatku prowadzi do braku emerytur jakichkolwiek. Teraz jeszcze skorumpowane sądy, wyjscie z uni. Macie zbyt małe móżdżki żeby to pojąć. 

Ty jesteś jakiś psychiczny. Żyjemy w unii europejskiej i płace minimalna będzie zrownana z tą na zachodzie. Po to weszliśmy do unii. A Ty chcesz z Polaków robić niewolników co będę robić za 800zl na miesiąc. Chciałbyś żeby przyszedł murarz i budował Ci dom za 40 zł wnioski. A o emeryturze pogadamy jak ten czas nadejdzie. Na razie obecni emeryci sie cieszę.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mylisz się. Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. 

Jednak wcale mnie to nie dziwi. Aktualnie w naszym kraju tworzymy nowe elity, tak mądre jak ty. Mówi się nierobą, że im się należy. Mówi się, patologii, że są patriotami. Więc tacy ludzie jak Ty tego nie zrozumieją, bo we własnym mniemaniu jesteś elitą, która zjadła wszystkie rozumy. 

Mądre głowy nie zrozumieją, że cena pietruszki to tylko przykład tego co się dzieje. Produkt bezwartościowy osiąga wartość 5 litrów benzyny. Najniższa krajowa podnosi się do granic absurdu, żeby głupi ludzie głosowali tak gdzie dostają kasę, nie rozumiejąc tego, że to prowadzi tylko, do podwyżek cen i upadku przedsiębiorstw. Jak i tego, że koncerny zagraniczne wycofują się z naszego rynku i szukają tańszych rozwiązań. NIe kumacie też tego, że zwolnienie młodych ludzi z obowiązku płącenia podatku prowadzi do braku emerytur jakichkolwiek. Teraz jeszcze skorumpowane sądy, wyjscie z uni. Macie zbyt małe móżdżki żeby to pojąć. 

Ty jesteś jakiś psychiczny. Żyjemy w unii europejskiej i płace minimalna będzie zrownana z tą na zachodzie. Po to weszliśmy do unii. A Ty chcesz z Polaków robić niewolników co będę robić za 800zl na miesiąc. Chciałbyś żeby przyszedł murarz i budował Ci dom za 40 zł wnioski. A o emeryturze pogadamy jak ten czas nadejdzie. Na razie obecni emeryci sie cieszę.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze raz i ucieka do roboty. Chcesz taniej pietruszki to ją uprawiają i sprzedawaj po 1zl/kg. Zrobisz konkurencję lidlowi i biedronce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ty jesteś jakiś psychiczny. Żyjemy w unii europejskiej i płace minimalna będzie zrownana z tą na zachodzie. Po to weszliśmy do unii. A Ty chcesz z Polaków robić niewolników co będę robić za 800zl na miesiąc. Chciałbyś żeby przyszedł murarz i budował Ci dom za 40 zł wnioski. A o emeryturze pogadamy jak ten czas nadejdzie. Na razie obecni emeryci sie cieszę.   

To Ty jesteś nienormalny. Jeśli ten rząd chciałby Ci coś dać (tak na prawdę, a nie tylko zdobyć Twoje głosy) to obniżyłby podatki.

Tobie się wydaje, że podnosząc najniższą krajową, ten rząd o Ciebie dba tak? jeśli tak, to jesteś głupi. Podniesienie najniższej krajowej ma spełnić dwa warunki.

1. Zdobyć głosy baranów, którzy myślą, że coś dostają. Nie widząc tego, że zarabiają kilka złoty więcej, a równocześnie wydają 2 razy tyle. 
2. wyciągnąć jeszcze więcej hajsu od przedsiębiorców w postaci podatku, od większej kwoty. 

 

Jestesmy w unii ale robimy wszystko żeby z niej wyjść. Ledwo Macron wyjechał, a duda podpisuje ustawe kagańcową wbrew unii europejskiej. Następnym krokiem będzie dowalenie Polsce kar finansowych i odcięcie od środków unijnych. Wtedy miłościwie nam panujący powiedzą, takim baranom jak Ty, że unia zła, unia pieniądze nasze  zabrać chce. I takie łosie będą postulować za wyjściem z unii. 

Pogadamy o emeryturze jak czas nadejdzie? No to gratuluje! Jesteś idealnym przykładem tępaka, który dotanie ochłap i zeżre cały naraz, żeby potem tydzień głodować. 

 

Tak z ciekawości ile socjalu pobierasz cwaniaczku? 😄
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeszcze raz i ucieka do roboty. Chcesz taniej pietruszki to ją uprawiają i sprzedawaj po 1zl/kg. Zrobisz konkurencję lidlowi i biedronce. 

Nie rozumiesz głupku, że chodzi o fakt. Masz kilogram pomidorów w cenie kilograma mięsa rozumiesz? Zabicie zwierzęcia jest warte tyle, co wychodowanie pomidora? 

Będziesz miał chleb za 20 zł to Ci powiem, żebyś sobie upiekł własny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ty jesteś jakiś psychiczny. Żyjemy w unii europejskiej i płace minimalna będzie zrownana z tą na zachodzie. Po to weszliśmy do unii. A Ty chcesz z Polaków robić niewolników co będę robić za 800zl na miesiąc. Chciałbyś żeby przyszedł murarz i budował Ci dom za 40 zł wnioski. A o emeryturze pogadamy jak ten czas nadejdzie. Na razie obecni emeryci sie cieszę.   

Swoją drogą, za postawienie domu chętnie zapłącę sporo. Ale kraj w którym kasjerka zaczyna zarabiać tyle co księgowy, to  paranoja. To są właśnie wyborcy pisu. Ludzie, którym rząd powiedział- to nie wasza wina, że wam się robić nie chciało, uczyć nie chciało, nic nie chciało. My wam damy bo jesteście super! i to wszystko wina złodziei. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×