Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przegryw

Przegrałem życie :(

Polecane posty

Gość Przegryw

Hej Mam 23 lata, nigdy nie miałem dziewczyny, nie zapowiada się abym kiedykolwiek miał. Pod koniec zeszłego roku poznałem w sieci laskę. Żadna modelka ale ma to coś Jedyna kobieta która okazała mną zainteresowanie. Niestety twierdzi, że narazie związkom mówi "nie" Jeżeli do 40 nikogo nie znajdę to szukać nie będę Przecież w wieku 40 lat się żenić - to ja nawet wnuków nie dożyję... ...ę 

Przegrałem życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do 40stki masz drugie tyle, nie becz, w ch.j czasu. Szukasz pewnie ze 4 lata, takie przestoje to nic wielkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foks

23 lata, małolat, na disco i młucić panny póki ci staje i chce się ruhać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

23 lata przecież jesteś bardzo młody jaki przegryw? Ja mam 25 lat i też nigdy nie miałam dziewczyny jak przegryw to się na pewno nie czuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZzZzZz

nudne sie to juz robi, co chwile jakis przyglupi przegryw pisze to samo. jestes przegrywem nie dlatego ze nie masz dziewczyny TYLKO DLATEGO ZE UZALEZNIASZ WSZYSTKO OD KOGOS. TO NAJWIEKSZY BLAD JAKI MOZNA ZROBIC W ZYCIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia, co znaczy przegrać zycie ! To, że nie masz dziewczyny, to znaczy że jesteś ...ciapa. Ale nic straconego. W takiej sytuacji wystarczy wyjść do ludzi, na dyskoteke i po temacie.Życie przegrywają tylko tchórze, którzy nie walczą ! Ale zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Nie ma tragedii. Ja właśnie w wieku 23 lat poznałem moją naj,naj...Autorze, martwić to ty się zacząć możesz dopiero po 30 tce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×