Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość ___

Mężczyzna ryba

Polecane posty

Gość Gość ___

Proszę o charakterystykę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba

Ja byłam z dwoma Panami spod znaku ryb. Cechy wspólne to: niewierność, egoizm, nie potrafili mnie zaspokoić seksualnie-kończyli za szybko😉, ciepłe kluchy, niemęscy. Skryci uczuciowo, kłamcy i tajemniczy. Coś mają w sobie pociągającego, ale nigdy więcej takich osobników. Za bardzo ranią, manipulują, grają na emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja byłam z dwoma Panami spod znaku ryb. Cechy wspólne to: niewierność, egoizm, nie potrafili mnie zaspokoić seksualnie-kończyli za szybko😉, ciepłe kluchy, niemęscy. Skryci uczuciowo, kłamcy i tajemniczy. Coś mają w sobie pociągającego, ale nigdy więcej takich osobników. Za bardzo ranią, manipulują, grają na emocjach.

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Myślę że są przebiegli a w rzeczywistości to głoopcy którzy najpierw robią a później myślą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Zgadzam się z powyższym. Kłamca, manipulator, nieliczacy sie z cudzymi uczuciami egoista, nadwrażliwy na swoim punkcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Lubię ryby. Odpowiadaja mi. To znak wodny tak jak i rak, skorpion. Przyjemnie spędzałam czas z panem rybką. Ciepły, dbający. No i kochający.Tak że zgoła inne doświadczenia.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

jesli nie jestes jego idealem to dostaniesz klamstwa niewiernosc uniki, jesli to ty to calkiem odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Horoskop 2020 Ryby – astrologiczna prognoza dla Ryb. Dowiedz się, jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach i co możesz zrobić, by odnieść sukces w roku 2020. Horoskop zodiakalnych Ryb przedstawia główne aspekty życia – miłość, finanse, pracę – w ujęciu rocznym.

W tym roku stanie się coś bardzo ważnego. Ryby zbudują solidne fundamenty pod piękną przyszłość. Od tego, co stworzą w 2020 roku, zależeć będą wszystkie sukcesy następnych lat. Można powiedzieć, że jest to początek nowego, obiecującego cyklu. Jeśli Ryby wykonają swoje zadania z należytym zaangażowaniem, osiągną coś naprawdę niesamowitego.

Właściwy kierunek działania oznacza, że otworzą się nowe ścieżki do osobistego spełnienia. Rybom uda się dokonać przewartościowania swojego codziennego życia i z pewnością wreszcie zrozumieją, co jest dla nich naprawdę ważne. Co za tym idzie – nastąpi przebudzenie z długiego snu, podczas którego Rybom ciągle nie udawało się osiągnąć pełni szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ryby , cechy wspólne:egoiści, za dużo fantazjują i odbiegają od rzeczywistości, wścibscy marzyciele, którzy manipulują ludzmi, zniewieścieli, zachowują się jak kobiety, wykorzystają Ich ofiary do samego końca. Często z ryb rodzą się psychopaci. Miałam styczność z takimi facetami. Nie polecam.

Nie pieprz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brednie do kwadratu.A jak wy łączycie takie bzdury z przynależnością do znaków zodiaku to jesteście głupie.Nie ma skutku bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podnoszę ☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cyce se podnieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Cyce se podnieś.

Czyżby niewierna Ryba? 

Podnoszę piersią 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×