Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego samotne matki uważają że mają takie same prawa na rynku uczuciowym co wolne dziewczyny, obserwuje taką jedna w pracy i to jest jakieś nienormalne jak dla mnie

Polecane posty

Gość gość

Ma małe dziecko, facet ją konpął w dupe (widać na jej charakterze sie poznał) i ona uważa że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakie księcia z bajki. W końcu jej wypaliłam z koleżanką że sorry ale jej czas minał, jedyne co może szukac to jakieś wdowca, bądź tatuśka co ma już dzieci odchowane, to sie obraziła za taką prawdę. Smieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ma małe dziecko, facet ją konpął w dupe (widać na jej charakterze sie poznał) i ona uważa że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakie księcia z bajki. W końcu jej wypaliłam z koleżanką że sorry ale jej czas minał, jedyne co może szukac to jakieś wdowca, bądź tatuśka co ma już dzieci odchowane, to sie obraziła za taką prawdę. Smieszne. 

Wypij sobie kefir- ma kultury bakterii, a to jedyny rodzaj kultury jaki możesz posiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śmieszna to jesteś Ty. Nie życzę,  żeby Ciebie w życiu nauczka spotkała i mąż z dzieckiem zostawił. Ciekawe jak szybko siebie zaczniesz uważać wtedy za gorszy gatunek kobiety. 

Twojej koleżanki charakter to jedno, to co jej się przytrafiło, to drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ojej, wiem, że prowo, ale wiem też, że wiele babeczek i facetów tak myśli. Jej święte prawo wybrzydzać, ale też musi sie liczyć z tym, ze nie każdy będzie chciał z nią być. Ona ma już dziecko i nie ma presji czasu na bąbelka. Może a nawet powinna wybrzydzać ze względu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie ze względu na dziecko powinna wybrzydzać, żeby nie musiało patrzeć na jakiegoś chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Niech wybrzydza, lepiej byc samemu niz z byle kim. Jak znajdzie swojego ksiecia to super, jak nie znajdzie to tez lepiej niz meczyc sie z kims, kto jej nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

 Jej święte prawo wybrzydzać, ale też musi sie liczyć z tym, ze nie każdy będzie chciał z nią być. 

To samo dotyczy bezdzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co samotna matka ma do zaoferowania poza "miłościom bombelka" czyli kolejna gęba do wykarmienia??? No i byłym facetem co raz jest, raz go nie ma w jej życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijooo ijoooo

Rynek uczuciowy? 

🤣🤣🤣😂😂😂🙈

🚑🚑🚑🚑🚑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777

Dokładnie mam w pracy taka sama 35 lat czyli nie najmłodsza wykształcenie byle jakie mało zarabia a wybrzydza jakby była piękna 20 latka ,która jest bogata z domu , zazdroszczę niektórym ludziom buty i braku wstydu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Sorry ale 90 % samotnych matek ma dzieci z puszczalstwa a nie bo je ktoś zostawił 

Skoro sypiesz procentami to jakiś link do tych badań poproszę.... oczywiście nie podasz, bo to jak zwykle utyskiwania jakiegoś sfrustrowanego smalca wyjęte z doopy. Ciebie to nawet 70-letnia prostytutka z 15 wnucząt by nie chciała więc zrozumiała jest twoja frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Dokładnie mam w pracy taka sama 35 lat czyli nie najmłodsza wykształcenie byle jakie mało zarabia a wybrzydza jakby była piękna 20 latka ,która jest bogata z domu , zazdroszczę niektórym ludziom buty i braku wstydu 

A tak konkretnie na czym polega to wybrzydzanie? Daje tylko co drugiemu chętnemu a nie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A co samotna matka ma do zaoferowania poza "miłościom bombelka" czyli kolejna gęba do wykarmienia??? No i byłym facetem co raz jest, raz go nie ma w jej życiu. 

Może i nic ale wolno jej wybrzydzać, a ciebie boli zad, że ją guzik obchodzą twoje jęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A tak konkretnie na czym polega to wybrzydzanie? Daje tylko co drugiemu chętnemu a nie wszystkim.

Nie mierz innych swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Pewnie ładniejsza od ciebie i boisz sie konkurencji. W pracy zamiast obserwować innych, polecam pracować. Tak to zawsze będziesz na najniższym szczeblu za te 1800.czy 2200. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ma małe dziecko, facet ją konpął w dupe (widać na jej charakterze sie poznał) i ona uważa że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakie księcia z bajki. W końcu jej wypaliłam z koleżanką że sorry ale jej czas minał, jedyne co może szukac to jakieś wdowca, bądź tatuśka co ma już dzieci odchowane, to sie obraziła za taką prawdę. Smieszne. 

No Tak.... kobieta zawsze winna 😄 facet kryształ hahaha "jej czas minął, taka prawda" no ludzie 😄

Denne prowo 

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co samotna matka ma do zaoferowania poza "miłościom bombelka" czyli kolejna gęba do wykarmienia??? No i byłym facetem co raz jest, raz go nie ma w jej życiu. 

No a Ty co masz wiecejdo zaoferowania? Nawet "bombelka" nie masz 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ma małe dziecko, facet ją konpął w dupe (widać na jej charakterze sie poznał) i ona uważa że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakie księcia z bajki. W końcu jej wypaliłam z koleżanką że sorry ale jej czas minał, jedyne co może szukac to jakieś wdowca, bądź tatuśka co ma już dzieci odchowane, to sie obraziła za taką prawdę. Smieszne. 

No Tak.... kobieta zawsze winna 😄 facet kryształ hahaha "jej czas minął, taka prawda" no ludzie 😄

Denne prowo 

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ony

Bo mają. Większe, niż starzy przeterminowani kawalerowie po 30tce. Prawiki bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

No a Ty co masz wiecejdo zaoferowania? Nawet "bombelka" nie masz 😉 

akurat w przypadku poszukiwań nowego faceta bombelki tylko zaniżają szanse.. 
Sorry, ale moim zdaniem kobieta powinna najpierw skupić się na dziecku, na sobie i na koniec jak jest ogarnięta to szukać nowej miłości. Wtedy niejeden chętny się znajdzie. Niestety niektóre wprost szukają betabankomatu i zdziwione, że każdy ucieka. A wybrzydzać może każda, co komu do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A tak konkretnie na czym polega to wybrzydzanie? Daje tylko co drugiemu chętnemu a nie wszystkim.

Szuka takiego z kasą chociaż sama dziadówa, wstyd by nakazywał szukać ze swojej połki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No a Ty co masz wiecejdo zaoferowania? Nawet "bombelka" nie masz 😉 

Czyjeś dziecko to tylko dodatkową gęba do wykarmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pewnie ładniejsza od ciebie i boisz sie konkurencji. W pracy zamiast obserwować innych, polecam pracować. Tak to zawsze będziesz na najniższym szczeblu za te 1800.czy 2200. 

Chyba kpisz ta z mojej pracy ma mordę jak wiedźma podłużna i spiczasty nos nawet chodzenie do kosmetyczki sztuczne rzęsy pazury i gruby makijaż nie pomagają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka to akurat ma rację, żeby mieć wymagania to najpierw samemu trzeba coś sobą reprezentować a nie mieć tylko "mje się należy " taki poziom w większości reprezentują samotne madki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pewnie ładniejsza od ciebie i boisz sie konkurencji. W pracy zamiast obserwować innych, polecam pracować. Tak to zawsze będziesz na najniższym szczeblu za te 1800.czy 2200. 

To że Ty zarabiasz takie grosze albo siedzisz na zasiłku nie znaczy że inni tak też zarabiają, ja mam 5000 netto na rękę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Tez zalecam kefir he he. Stawiam, ze dziewczyna zna swoja wartosc i ze wzgledu na dziecko musi celowac w wartosciowych ludzi. Mysle tez ze ma wiecej kultury niz ty i twoja kolezanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia
 

To że Ty zarabiasz takie grosze albo siedzisz na zasiłku nie znaczy że inni tak też zarabiają, ja mam 5000 netto na rękę 

A ja mam 7 netto i gardzę takimi śmierdzącymi słonicami jak ty, wali ci z mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tez zalecam kefir he he. Stawiam, ze dziewczyna zna swoja wartosc i ze wzgledu na dziecko musi celowac w wartosciowych ludzi. Mysle tez ze ma wiecej kultury niz ty i twoja kolezanka. 

Przede wszystkim to powinna całować w ludzi na swoim poziomie , czyli dzieciatych albo wdowcow z podobnymi zarobkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A ja mam 7 netto i gardzę takimi śmierdzącymi słonicami jak ty, wali ci z mordy

Ja mam 170 i waze 50 kg to że ty jesteś grubasem nie znaczy że każdy jest , i jakoś nie wierzę żeby ktoś z taka pusta głowa i brakiem kultury tyle zarabiał, swoją fantastykę to sobie uprawiaj gdzie indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam 170 i waze 50 kg to że ty jesteś grubasem nie znaczy że każdy jest , i jakoś nie wierzę żeby ktoś z taka pusta głowa i brakiem kultury tyle zarabiał, swoją fantastykę to sobie uprawiaj gdzie indziej 

Pewnie wściekła madka bombelka już atakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×