Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego samotne matki uważają że mają takie same prawa na rynku uczuciowym co wolne dziewczyny, obserwuje taką jedna w pracy i to jest jakieś nienormalne jak dla mnie

Polecane posty

Gość gosc

Gdybym szukala faceta to tez bym wybrzydzala i starala sie znalezc jak najlepszego. Zwlaszcza jakbym miala dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ma małe dziecko, facet ją konpął w dupe (widać na jej charakterze sie poznał) i ona uważa że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakie księcia z bajki. W końcu jej wypaliłam z koleżanką że sorry ale jej czas minał, jedyne co może szukac to jakieś wdowca, bądź tatuśka co ma już dzieci odchowane, to sie obraziła za taką prawdę. Smieszne. 

Co może zaoferować samotny podstarzały pra wik? Cały świat kobiecy go kopnął w nieużywaną dupe (widać na jego charakterze sie poznał) i on uważa, że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakiej księżniczki z bajki. Sorry, ale jego czas minał, jedyne czego może szukac, to jakiejś wdowy, bądź mamuśki, co ma już dzieci odchowane. A to sie obraza za taką prawdę. Smieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co może zaoferować samotny podstarzały pra wik? Cały świat kobiecy go kopnął w nieużywaną dupe (widać na jego charakterze sie poznał) i on uważa, że ma prawo wybrzydzac i szukać nie wiadomo jakiej księżniczki z bajki. Sorry, ale jego czas minał, jedyne czego może szukac, to jakiejś wdowy, bądź mamuśki, co ma już dzieci odchowane. A to sie obraza za taką prawdę. Smieszne. 

Dlaczego facet bezdzietny ma szukać z dzieciorami? Niech szuka na swoim poziomie ale bez dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Przede wszystkim to powinna całować w ludzi na swoim poziomie , czyli dzieciatych albo wdowcow z podobnymi zarobkami

Każdy brzydki paszczur powinien celować w brzydkie paszczury, a stary kawaler tylko w stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Każdy brzydki paszczur powinien celować w brzydkie paszczury, a stary kawaler tylko w stare panny.

Najczęściej paszczurami to są zapuszczone madki , panny dbają o siebie do dobrze zarabiają i nie mają dziecka na karku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dlaczego facet bezdzietny ma szukać z dzieciorami? Niech szuka na swoim poziomie ale bez dzieci 

Dlaczego kompletnie nieudaczny pra wik ma szukać kobiety? Nikt nie chce odrzuconego przez wszystkich dzieciora. Niech szuka na swoim poziomie, deski bez dziur po sękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Nie mierz innych swoją miarą

No to zmierz swoją miarą i odpowiedz, jeśli potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dlaczego kompletnie nieudaczny pra wik ma szukać kobiety? Nikt nie chce odrzuconego przez wszystkich dzieciora. Niech szuka na swoim poziomie, deski bez dziur po sękach.

A ja bym chętnie prawiczka chciała jestem dobrze zarabiajaca panna po studiach bezdzietna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Najczęściej paszczurami to są zapuszczone madki , panny dbają o siebie do dobrze zarabiają i nie mają dziecka na karku 

Najczęściej paszczurami to są zapuszczeni kawalerowie po 30tce, młody facet się pilnuje, o rozwodnika dbała żona, a taki niechciany przez nikogo odpad to dramat, zakola, brzuch zasłaniający przyrodzenie albo mięśnie jak żaba pięty i klata jak szczur czoło. Błeeee. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Najczęściej paszczurami to są zapuszczeni kawalerowie po 30tce, młody facet się pilnuje, o rozwodnika dbała żona, a taki niechciany przez nikogo odpad to dramat, zakola, brzuch zasłaniający przyrodzenie albo mięśnie jak żaba pięty i klata jak szczur czoło. Błeeee. 

I jeszcze brak zębów i brudne paznokcie, łapy jak u wozaka węglowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dokładnie mam w pracy taka sama 35 lat czyli nie najmłodsza wykształcenie byle jakie mało zarabia a wybrzydza jakby była piękna 20 latka ,która jest bogata z domu , zazdroszczę niektórym ludziom buty i braku wstydu 

wiesz, nikt nie zabroni prowadzić ostrej selekcji, jej prawo, najwyżej będzie dalej samotna...  a nie przepraszam: samodzielna.

niemniej takie jednostki uzależniają niekiedy swoją samoocenę i komfort życia od bycia w parze. pojawia się więc dylemat: bo ona by chciała koniecznie chce z kimś być, ale nie dociera do niej, że z zawyżonymi wymaganiami nie ma na to szans i tak truje otoczeniu o beznadziejnych facetach, którzy do niej rzekomo nie dorośli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może odczepcie się od ludzi i niech sobie szukają kogo chcą niezależnie od tego czy mają czy nie mają dzieci? 

Co was to obchodzi kogo sobie szuka samotna matka? Prawo nie zabrania wiązania się bezdzietnych z dzieciatymi to kim wy jesteście żeby staçponad prawem i ludziom coś nakazywać albo zabraniać? "Niech sobie szuka takiego, a nie śmakiego, bo to wstyd" - no weźcie się posłuchajcie de/bile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No to zmierz swoją miarą i odpowiedz, jeśli potrafisz ?

Nie odpowie bo to typowy tępy troll. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A może odczepcie się od ludzi i niech sobie szukają kogo chcą niezależnie od tego czy mają czy nie mają dzieci? 

Co was to obchodzi kogo sobie szuka samotna matka? Prawo nie zabrania wiązania się bezdzietnych z dzieciatymi to kim wy jesteście żeby staçponad prawem i ludziom coś nakazywać albo zabraniać? "Niech sobie szuka takiego, a nie śmakiego, bo to wstyd" - no weźcie się posłuchajcie de/bile.

No to sama sobie weź tatusia z 3 dzieci i ich utrzymuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83
 

Przede wszystkim to powinna całować w ludzi na swoim poziomie , czyli dzieciatych albo wdowcow z podobnymi zarobkami

Czemu? Z czego to wynika? . Normalny facet nie moze pokochac dziewczyny z dzieckiem. Z wlasnego otoczenia znam 3 malzenstwa gdzie dziewczyna z dzieckiem zwiazala sie z facetem bez zobowiazan.  Stawiam ze nie znasz jeszcze zycia ze takie tezy stawiasz. Sama tez bylam samotna matka a moj obecny maz byl kawalerem bez zobowiazan. Teraz przybylo nam dwojka wspolnych dzieci. I ludzie raczej nie celuja, milosc sie nam trafia gdy wcale jej nie chcemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83
 

Przede wszystkim to powinna całować w ludzi na swoim poziomie , czyli dzieciatych albo wdowcow z podobnymi zarobkami

Czemu? Z czego to wynika? . Normalny facet nie moze pokochac dziewczyny z dzieckiem. Z wlasnego otoczenia znam 3 malzenstwa gdzie dziewczyna z dzieckiem zwiazala sie z facetem bez zobowiazan.  Stawiam ze nie znasz jeszcze zycia ze takie tezy stawiasz. Sama tez bylam samotna matka a moj obecny maz byl kawalerem bez zobowiazan. Teraz przybylo nam dwojka wspolnych dzieci. I ludzie raczej nie celuja, milosc sie nam trafia gdy wcale jej nie chcemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No a Ty co masz wiecejdo zaoferowania? Nawet "bombelka" nie masz 😉 

Taki stary pra wik to nic nie ma do zaoferowania, nie zamoczył, to nie wiadomo, pewnie bezpłodny, na co komu odpady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do szczęścia i nie można mu tego prawa odbierać tak uważam w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chyba kpisz ta z mojej pracy ma mordę jak wiedźma podłużna i spiczasty nos nawet chodzenie do kosmetyczki sztuczne rzęsy pazury i gruby makijaż nie pomagają 

A jaką ty masz mordę? Jak wiedźma poprzeczną i co sztucznego pomaga? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No to sama sobie weź tatusia z 3 dzieci i ich utrzymuj 

Nie rozumiesz tłuku co napisałam?

Ja nie chcę. Mam swojego męża i dziecko z nim ale jak któraś chce to niech bierze takiego z 3 dzieci i tak samo jeżeli facet chce kobietę z dzieckiem to kij Cię to obchodzi zyebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No to sama sobie weź tatusia z 3 dzieci i ich utrzymuj 

Ale o co ci chodzi? Żal ci d... ściska, że może sobie znajdzie fajnego faceta i zabraknie dla ciebie? Jest jakiś odgórny zakaz czy co? Jakbym była sama i poznała rozwodnika z dziećmi, który się na nie nie wypiął i byłby wartościowym facetem, a ja bym się zakochała to nie widzę przeszkód. Szufladkowanie ludzi w ten sposób jest żałosne. Ja oceniam ludzi po tym jacy są i jak traktują innych, a nie po tym co mają, ile mają albo czy mają dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83
 

Ale o co ci chodzi? Żal ci d... ściska, że może sobie znajdzie fajnego faceta i zabraknie dla ciebie? Jest jakiś odgórny zakaz czy co? Jakbym była sama i poznała rozwodnika z dziećmi, który się na nie nie wypiął i byłby wartościowym facetem, a ja bym się zakochała to nie widzę przeszkód. Szufladkowanie ludzi w ten sposób jest żałosne. Ja oceniam ludzi po tym jacy są i jak traktują innych, a nie po tym co mają, ile mają albo czy mają dzieci. 

Dokladnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czemu? Z czego to wynika? . Normalny facet nie moze pokochac dziewczyny z dzieckiem. Z wlasnego otoczenia znam 3 malzenstwa gdzie dziewczyna z dzieckiem zwiazala sie z facetem bez zobowiazan.  Stawiam ze nie znasz jeszcze zycia ze takie tezy stawiasz. Sama tez bylam samotna matka a moj obecny maz byl kawalerem bez zobowiazan. Teraz przybylo nam dwojka wspolnych dzieci. I ludzie raczej nie celuja, milosc sie nam trafia gdy wcale jej nie chcemy. 

Ty wogole kiedykolwiek pracowałasy czy tylko rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale o co ci chodzi? Żal ci d... ściska, że może sobie znajdzie fajnego faceta i zabraknie dla ciebie? Jest jakiś odgórny zakaz czy co? Jakbym była sama i poznała rozwodnika z dziećmi, który się na nie nie wypiął i byłby wartościowym facetem, a ja bym się zakochała to nie widzę przeszkód. Szufladkowanie ludzi w ten sposób jest żałosne. Ja oceniam ludzi po tym jacy są i jak traktują innych, a nie po tym co mają, ile mają albo czy mają dzieci. 

Gadasz tak bo nie masz żadnej pozycji i społeczenej i pewnie nie zarabiasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie rozumiesz tłuku co napisałam?

Ja nie chcę. Mam swojego męża i dziecko z nim ale jak któraś chce to niech bierze takiego z 3 dzieci i tak samo jeżeli facet chce kobietę z dzieckiem to kij Cię to obchodzi zyebie?

Weź się do roboty zyebie a nie tylko rodzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już bezrobotne madki bombelkow atakuja temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tez zalecam kefir he he. Stawiam, ze dziewczyna zna swoja wartosc i ze wzgledu na dziecko musi celowac w wartosciowych ludzi. Mysle tez ze ma wiecej kultury niz ty i twoja kolezanka. 

a to szuka partnera dla siebie czy dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita

No ja od 4 lat piszę na fb z facetem który samotnie wychowuje 14 letniego syna,ja mam 5 dzieci i on chce ze mną być,żebym zostawiła męża,żebym z nim zamieszkała,nie przeszkadza mu 5 moich dzieci 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

No ja od 4 lat piszę na fb z facetem który samotnie wychowuje 14 letniego syna,ja mam 5 dzieci i on chce ze mną być,żebym zostawiła męża,żebym z nim zamieszkała,nie przeszkadza mu 5 moich dzieci 😆 

Czego to facet nie powie, żeby zamoczyć 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Marynarza
 

Czego to facet nie powie, żeby zamoczyć 😛.

Listonosz nie musi nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×