Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soop

czy wszystkie ladne kobiety naprawde maja az tak wielu partnerow seksualnych

Polecane posty

Gość soop

bo jak patrze na kobiete do tej pory to zawsze mysle ta miala 100 albo 14 a ta miala 2 czy 3, otoz wczoraj dowiedzialem sie od jednej kolezanki przy piwie ze taka jedna dziewczyna bardzo ladna ktora ocenil bym na duze powodzenie i po wygladzie gdzies 20-50 facetow zalicznonych jest w wieku 27 lat dziewica!

Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sa i takie, ale wiekszosc jest obspermiona na fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 typy

są 2 typy ładnych lasek 1. kuurwiące się próżne 2. dziewice nietykajki czekające na ideała ( którego nie ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

są 2 typy ładnych lasek 1. kuurwiące się próżne 2. dziewice nietykajki czekające na ideała ( którego nie ma )

Czekaj, jest jeszcze trzeci typ- ładne i normalne, które nie dają na prawo i lewo i nie czekają na ideał. Taaak, takie też są!!! Co za zaskoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sio
 

Czekaj, jest jeszcze trzeci typ- ładne i normalne, które nie dają na prawo i lewo i nie czekają na ideał. Taaak, takie też są!!! Co za zaskoczenie!

nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - są ładne, normalne, inteligentne i nie daja na  prawo i lewo. Chociaż co do dawania, to każda daje. Różnią się tylko częstotliwością i ilością partnerów 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Znam taką 25 latkę 10/10, każdy facet na nią leci, w pracy ślinią się na jej widok, po wyglądzie nie pomyślałbyś nawet że jest...dziewicą 🙂 jak twierdzi z wyboru. Normalna wyluzowana i fajna dziewczyna, zero dziwactw. Po prostu twierdzi ze nie spotkała jeszcze kogoś w kim by się zakochała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Znam taką 25 latkę 10/10, każdy facet na nią leci, w pracy ślinią się na jej widok, po wyglądzie nie pomyślałbyś nawet że jest...dziewicą 🙂 jak twierdzi z wyboru. Normalna wyluzowana i fajna dziewczyna, zero dziwactw. Po prostu twierdzi ze nie spotkała jeszcze kogoś w kim by się zakochała.  

Ja tez tak mam i nie wiem czemu to ma być takie dziwne? Mniej ludzi dziwią dziewice czekające do ślubu niż takie co chcą po prostu pokochać i dopiero wtedy się kochać.  A ja nie zakocham sie w prymitywnym, prostym człowieku ☺ musi mnie rozumieć. Charakter jest dla mnie bardzo ważny. Jeśli choć tylko trochę wyczuwam ze seks to dla niego coś,  co doprowadza do poniżenia i upodlenia kobiety to nie chce go dotykać no i nie lubię kłamstw,  udawania, hipokryzji, manipulacji, prób kontroli. To naprawdę nie takie proste poznać kogoś dobrego i dopasowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

uroda nie ma nic do typu osobowosci, sa takie co musza kochac do seksu i takie co nie musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smie9ch na sali

wiekszosc kobiet, ale to w gruncie rzeczy nieistotne czy atrakcyjne czy nie, to sa tak przer0chane, ze szkoda gadac.., wiadomo ze laska seks moze miec w 5 minut, dlatego k0rwy maja takie przebiegi, ze mala bania- a najsmiesniejsze jest to ze udaja zawsze takie porządne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

są 2 typy ładnych lasek 1. kuurwiące się próżne 2. dziewice nietykajki czekające na ideała ( którego nie ma )

Coś w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Czekaj, jest jeszcze trzeci typ- ładne i normalne, które nie dają na prawo i lewo i nie czekają na ideał. Taaak, takie też są!!! Co za zaskoczenie!

0,00000000001% i nie wiadomo, gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

0,00000000001% i nie wiadomo, gdzie szukać.

dla was kazda to nietykajka czekajaca na ideala nawet jak chamsko podrywa jakis zul w komunikacji miejskiej laske co ma faceta od lat albo na imprezie na ktora przyszla sobie z facetem to i tak jakis spermiarz sie czasem doczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zwykle tu kilka męskich ci pek zazdrości innym seksu i leczy te swoje kompleksiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×