Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Zaginiony temat

Polecane posty

Gość Autorka

Ktos skasowal wiec napisze raz jeszcze. Moj maz, dzien w dzien oglada gole laski na necie, a kocha sie ze mna tylko raz w tygodniu. Rozmawialismy, zarzekal sie, ze juz nie bedzie, ze zaspokajam go w 100%, zaskakuje fajnymi ciuszkami itp, (staram sie bo wiem, ze to lubi) jednak w dalszym ciagu robi swoje. Juz nie wiem co mam robic, jak z nim rozmawiac, czuje, ze to niszczy nasz zwiazek. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdybym mu odmawiala, ale ja lubie sex, i tez mam potrzeby.... nie wiem jak mam to wszystko rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Tak mowia, nie dbasz o swoja kobiete, to zrobi to ktos inny.

Szczerze mowiac, to nie chce, zeby mieszaly sie w to osoby trzecie. Poza tym, ja raczej nie z tych, co kokietuja innych facetow. Od razu by zauwqzyl, ze cos nie halo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Chyba nie oglada.... nie wiem 

Czyy to mozliwe, ze juz mu nie wystarczam? Ze mimo, ze spelniam jego zachcianki i fantazje, to jednak szuka czegos wiecej? 
Wiem, ze nie wygladam jak te wszystkie cycate, napompowane lodziary, ale staram sie nadrobic czym innym... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, nie cackaj się. Ja tam zawsze mówiłam mojemu jak mnie wkurzył,  idź między żeberka u kaloryfera sobie włóż.Teraz kłopot bo żeberek już nie ma tylko inne grzejniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Ktos skasowal wiec napisze raz jeszcze. Moj maz, dzien w dzien oglada gole laski na necie, a kocha sie ze mna tylko raz w tygodniu. Rozmawialismy, zarzekal sie, ze juz nie bedzie, ze zaspokajam go w 100%, zaskakuje fajnymi ciuszkami itp, (staram sie bo wiem, ze to lubi) jednak w dalszym ciagu robi swoje. Juz nie wiem co mam robic, jak z nim rozmawiac, czuje, ze to niszczy nasz zwiazek. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdybym mu odmawiala, ale ja lubie sex, i tez mam potrzeby.... nie wiem jak mam to wszystko rozumiec

Dlatego że patrzy na wyuzdane wampirzyce robione pod reklamę. Za dużo tego jest i wszechobecne Tupnij nogą w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ktos skasowal wiec napisze raz jeszcze. Moj maz, dzien w dzien oglada gole laski na necie, a kocha sie ze mna tylko raz w tygodniu. Rozmawialismy, zarzekal sie, ze juz nie bedzie, ze zaspokajam go w 100%, zaskakuje fajnymi ciuszkami itp, (staram sie bo wiem, ze to lubi) jednak w dalszym ciagu robi swoje. Juz nie wiem co mam robic, jak z nim rozmawiac, czuje, ze to niszczy nasz zwiazek. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdybym mu odmawiala, ale ja lubie sex, i tez mam potrzeby.... nie wiem jak mam to wszystko rozumiec

Zamiast obiadem zajmij się oglądaniem jakiegoś interesującego filmu podobnej materii co on ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Łatwo powiedzieć. Najpierw ja mu nie wystarczam, za chwile znudzi sie tymi golymi laskami, to pojdzie poszukaz wrazen gdzie indziej... tego sie obawiam. Kocham go, ale rani mnie tym co robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
 

Dlatego że patrzy na wyuzdane wampirzyce robione pod reklamę. Za dużo tego jest i wszechobecne Tupnij nogą w końcu. 

Tupałam i tupie, prosiłam, płakałam, groziłam, ale działało tylko na chwilę. Za jakiś czas znowu było to samo. I ciągle twierdzi, ze mu wystarczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Mowilam juz, ze co z moimi potrzebami i fantazjami? Jak ja sie dla niego staram, mimo wczesniejszych ekscesow, a w dalszym ciagu dostaje taka szma*ą w twarz. Powiedziałam tez,ze teraz to sie nim brzydze. I zeby do mnie nie przychodził jak mu sie zachce spuscic cisnienie. 

Cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Łatwo powiedzieć. Najpierw ja mu nie wystarczam, za chwile znudzi sie tymi golymi laskami, to pojdzie poszukaz wrazen gdzie indziej... tego sie obawiam. Kocham go, ale rani mnie tym co robi. 

Jak dla mnie to ze zwykłego lenistwa to robi, taki prawdziwy seks to jednak sporo energii pochłania,trzeba się postarać żeby Tobie było dobrze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Ehhhh.... wkurza mnie chyba najbardziej, ze on nie rozumie, ze robi cos zle... wg niego to jest normalne..... nie dociera do niego, ze robi nie tylko mi krzywde, ale i nam, naszemu zwiazkowi.

albo ja jakas przewrazliwiona jestem, nie wiem, poprawcie mnie jesli sie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

No tylko szkoda, ze ja nie mam takich sztucznych cyckow i wielkiego tylka, to moze i na mnie by czasciej zerkal.....

Swoja droga, skoro oglada juz tyle czasu, to jakos watpie zeby mu sie nagle odwidzialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No tylko szkoda, ze ja nie mam takich sztucznych cyckow i wielkiego tylka, to moze i na mnie by czasciej zerkal.....

Swoja droga, skoro oglada juz tyle czasu, to jakos watpie zeby mu sie nagle odwidzialo....

hej a nie mozesz go seksualnie wykończyc, zamęczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×