Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy do waszych domow ma ktos klucz oprócz was

Polecane posty

Gość Gosc

Moja kolezanka ma klucz do swojej siostry, siostra ma rodzine ale tak w razie czego dala jej klucz jakby kiedys przyszla a ich nie bylo zeby nie czekala na nich na dworze, czy do waszych mieszkan.ma klucz jakas inna osoba oprocz was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pringells

Nikt nie ma klucza do nas.

Czasami sie zastanawiam czy to nie jest blad, bo gdyby sie zdarzylo ze wyjdziemy z domu i trzasniem drzwiami zapominajac klucza to bedziemy w bladej doopie... mieszkamy na 4 pietrze i mamy antywlamaniowe drzwi i zamki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama ma w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Sasiedi maja i juz mi sie to przydawało, jak zapomniałam wziac swoich kluczy albo nie bylam pewna, czy wyłaczyłam kuchenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccvvbh

U mojej mamy w domu wisi klucz do naszego domu. Mama mieszka z siostra i w zależności od potrzeby bierze ta która ma przyjechać. Karmią nam PDA gdy wyjeżdżamy, jak pracowałam odbierały dziecko z przedszkola. Jak wyjeżdżamy na dłużej niż weekend to rodzice tu śpią. Ludzie to tylko dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie trzeba

tak, ktoś ....zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie trzeba

tak, ktoś ....zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie trzeba

tak, ktoś ....zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejkej

Moi rodzice mają klucze do nas do mieszkania i brat meża. To bardzo przydatne, wiadomo, że nie wchodzą tam bez potrzeby, wiec posiadanie klucza przez innych nie ogranicza naszej prywatności. Czasami mama coś nam podrzuci w ciagu dnia, jak jestesmy w pracy, bo ma po drodze. My posiadamy klucze do mojego domu rodzinnego i do mieszkania mojego szwagra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejkej

Moi rodzice mają klucze do nas do mieszkania i brat meża. To bardzo przydatne, wiadomo, że nie wchodzą tam bez potrzeby, wiec posiadanie klucza przez innych nie ogranicza naszej prywatności. Czasami mama coś nam podrzuci w ciagu dnia, jak jestesmy w pracy, bo ma po drodze. My posiadamy klucze do mojego domu rodzinnego i do mieszkania mojego szwagra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do nas nikt nie ma kluczy. Zanim żyli moi rodzice mieli do mas klucz, chociaż poza naszymi wyjazdami kilka razy w roku nie korzystali. Ja też miałam klucz do rodziców. Niby to tylko dom, ale nie dam przecież prawie obcym sąsiadom.

Klucz mam ja, mąż córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pringells
 

Nikt nie ma klucza do nas.

Czasami sie zastanawiam czy to nie jest blad, bo gdyby sie zdarzylo ze wyjdziemy z domu i trzasniem drzwiami zapominajac klucza to bedziemy w bladej doopie... mieszkamy na 4 pietrze i mamy antywlamaniowe drzwi i zamki 😄 

Dodam ze nikt nie ma do nas klucza bo mieszkamy za granica, nie dam klucza rodzinie ktora mieszka 1500km od nas 😄 

Obcym ludziom, nawet dobrym znajomym klucza nie dam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Były mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja to chyba bym nie dala klucza nikomu, nawet siostrze bo ona nawet czasem jak mnie odwiedza czy np zostanie godzinke z moim synem a ja wyjde na zakupy to mam.wrazenie ze grzebie mi wszedzie wiec po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze ktoś ma klucz, tak na wszelki wypadek typu awaria, cieknący kaloryfer itd. Dla bezpieczeństwa po prostu, różne rzeczy się zdarzają - nawet kradzież torebki wystarczy żeby zostać na lodzie i nie móc się dostać do mieszkania (mieszkam sama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Jakala sie powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limi

Tak, rodzice i teściowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Rodziny nie mam a obcym nie ufam, bo juz kilka razy postawił mi nogę "przyjaciel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Tak, moi tesciowie ( moi rodzice nie zyja) firma ochroniarska i dorosla corka  corka ktora juz z nami nie mieszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak mają. Sąsiadka z naprzeciwka,kuzynka co mieszka kilka bloków dalej i ja od jej mieszkania tez mam,brat. I wszystkie się już przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

8.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Ampelia, Ampeliusz, Gabriela, Hieronim, Honorat, Izajasz, Jan, Juwencja, Juwencjusz, Józefina, Ksenofont, Lucjusz, Paweł, Piotr, Polikarp, Sebastian, Salomon, Stefan, Żaklina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mają na wszelki wypadek moi rodzice i siostra, oprócz tego pani która sprząta i dziewczyna która wyprowadza psa w ciągu dnia. NIe rozumiem ludzi którzy wolą, żeby pęknięta rura zalała im dom, niż komuś klucz udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja mama i teściowa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×