Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loly

25cm

Polecane posty

Gość John

Mialem kolege w wojsku ktory mial autentycznie 27cm i wiecie co, wszystkie lecialy do niego moje 20cm byly pomijane, bo laski w zyciu nie dotykaly takiego wielkiego.po prostu byly ciekawe, a niektore nawet do tego stopnia ze bylo slychac jak jeczaly, ale byla tez jedna co na jego widok uciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski
 

Mialem kolege w wojsku ktory mial autentycznie 27cm i wiecie co, wszystkie lecialy do niego moje 20cm byly pomijane, bo laski w zyciu nie dotykaly takiego wielkiego.po prostu byly ciekawe, a niektore nawet do tego stopnia ze bylo slychac jak jeczaly, ale byla tez jedna co na jego widok uciekla

 Ciekawe ile z nich kleksa popusciło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla większego wypełnienia zawsze możesz spróbować kulki gejszy+ pen.is,albo seks z korkiem analnym w pupie.

Ale myślę,że może właśnie przesadziłaś z zabawkami i przyzwyczaiłaś się do innych bodźców.Teraz,aby Ci było dobrze z partnerem powinnaś odstawić zabawki, można też się masturbować ,ale powstrzymać się przed osiągnięciem orgazmu,wtedy będziesz bardziej napalona na swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

25 cm ciekawe ile trzeba czasu żeby go dźwignąć? 😄 Miałam z trochę mniejszym, okropny leń, nic tylko kazać mu  go pod pupę wsadzić i okupkać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania

Skad tu sie biora ci wszscy z 20cm i wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skad tu sie biora ci wszscy z 20cm i wiecej?

Spod lupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Skad tu sie biora ci wszscy z 20cm i wiecej?

Dokładnie same wyjątki w jednym miejscu,chociaż ja na mniejszego niż 15-17 no oka nie trafiłam, więc chyba Ci z wyjątkowo małymi to też nie tak często się trafiają i chyba trzeba mieć wyjątkowego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ile masz lat? Seksu analnego probowalam, jest przyjemnie, ale w pierwsza dziurke bardziej. A ile teraz ma twoj luby, ze ci starcza?

28 lat. Tak oczywiście że nigdy nie będzie tak przyjemnie jak z przodu. Ale licz że tu będziesz mieć coś w obu dziurkach i to zmienia postać rzeczy. Mój obecnie ma coś około 14 cm bo wiesz że z tym mierzeniem to jest różnie. Po drugie mój mi starcza też bardziej bo zna moje potrzeby i np jego palce lepiej rozkosz potrafią zrobić niż ja sama obecnie. Ale to już kwestia praktyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa
 

28 lat. Tak oczywiście że nigdy nie będzie tak przyjemnie jak z przodu. Ale licz że tu będziesz mieć coś w obu dziurkach i to zmienia postać rzeczy. Mój obecnie ma coś około 14 cm bo wiesz że z tym mierzeniem to jest różnie. Po drugie mój mi starcza też bardziej bo zna moje potrzeby i np jego palce lepiej rozkosz potrafią zrobić niż ja sama obecnie. Ale to już kwestia praktyki. 

Po co tłumaczyć ...kom. Przecież one nawet nie rozumieją że jeśli już to liczy sie grubość a nie długość a po drugie jak facet sprawny to i 13 wystarczy. Jakby sobie włożyła 25 to chyba aż do macicy. Jestem kobietą, ale jak czytam takie głupie wpisy pustych dziewczyn, to bym ją do szkoły na biologię jeszcze raz wysłała i niech poczyta na temat długości pochwy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek26
 

28 lat. Tak oczywiście że nigdy nie będzie tak przyjemnie jak z przodu. Ale licz że tu będziesz mieć coś w obu dziurkach i to zmienia postać rzeczy. Mój obecnie ma coś około 14 cm bo wiesz że z tym mierzeniem to jest różnie. Po drugie mój mi starcza też bardziej bo zna moje potrzeby i np jego palce lepiej rozkosz potrafią zrobić niż ja sama obecnie. Ale to już kwestia praktyki. 

Karolcia napiszesz na priv theppiotrexx@o2.pl ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masturbacja wpływa na późniejsze życie seksualne. trochę tak, jak stosować jakieś używki. po jakimś czasie też słabiej działają, a i przyjemność ze "zwykłych" doznań wydaje się mniejsza.
mój penis ma 22 cm (wzwód) i 16 cm (wiotki). nie jest to taka wielkość, żeby sprawiała problemy ze wzwodem. poza tym jakby ktoś obdarzony jak koń miał wzwód jak koń, partnerka by nie wytrzymała. mój sprawia wrażenie dużego, ale nie ma ogromnej różnicy między jednym "stadium" a drugim.
(poprzedni partner mojej dziewczyny miał 16 cm we wzwodzie, a 10 cm bez. inny 18 cm, a bez ze 12. może nie od linijki, ale tak w porównaniu. nie wiem, czy te 6 cm to reguła. sens w tym, że jest w miarę duży, ale dużo nie rośnie.
a wielkość działa chyba przede wszystkim na ego. poczucie dominacji i testosteron.
już się zdążyłem naczytać, że pochwa jest rozciągliwa, ale ma 10 cm głębokości. albo że dziewczynom się mieszczą jeden-dwa palce. może coś w tym jest, palce mimo wszystko bardziej przypominają dildo niż penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×