Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P8p

Facet śmieje się z mojej wierności

Polecane posty

Gość P8p

Nie rozumiem... Chciałby żebym go zdradzała? W twarz mówi mi że ceni to i też będzie wierny a okazało się że do kolegi pisał co innego... Ze jest załamany moja wiernościa i naiwnościa, że on obraca inne a ja czekam jak ten pies.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja mam wrażenie, ze spora czesc wpisow na kafe ma na celu zasiania w czytajacych niepewności, zwątpienia, zaszczepienia skojarzen do wlasnych doswiadczen życiowych, no nie wiem, w celu wykoszenia konkurencji? 😄 

jesli tak to jestescie w\d mnie najgorszym sortem ludzi, zgorzknialych, zyjacych chęcia zemsty, rynsztok, dno i wodorosty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a ja mam wrażenie, ze spora czesc wpisow na kafe ma na celu zasiania w czytajacych niepewności, zwątpienia, zaszczepienia skojarzen do wlasnych doswiadczen życiowych, no nie wiem, w celu wykoszenia konkurencji? 😄 

jesli tak to jestescie w\d mnie najgorszym sortem ludzi, zgorzknialych, zyjacych chęcia zemsty, rynsztok, dno i wodorosty

 

Najgorszy sort to nie ten, kto ma za co mścić się a ten co daje powód do zemsty przez czynienie krzywdy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
 

Najgorszy sort to nie ten, kto ma za co mścić się a ten co daje powód do zemsty przez czynienie krzywdy.

 

stalking, pod/s/łuchy i pisanie z nich na forach, filmowanie to najgorszy sort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
 

Najgorszy sort to nie ten, kto ma za co mścić się a ten co daje powód do zemsty przez czynienie krzywdy.

 

stalking, pod/s/łuchy i pisanie z nich na forach, filmowanie to najgorszy sort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

stalking, pod/s/łuchy i pisanie z nich na forach, filmowanie to najgorszy sort

też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli Cie zdradza, będzie głupia i bez honoru jesli nadal z nim będziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×