Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim

Największe szpachle youtuba

Polecane posty

Gość pseudonim

Kto według was robi największą tapetę na youtubie?

Jak dla mnie:

Zmalo

Kitulec

Grotkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kategoria charakteryzacja: Ewa RLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia

Kitulec i jej kąpiel w rozświetlaczu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Kitulec i jej kąpiel w rozświetlaczu 😄

To musi deeebilnie wyglądać w świetle dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim
 

To musi deeebilnie wyglądać w świetle dziennym

Jak czasem oglądam jej story to jej twarz wygląda jak manekin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie największymi szpachlozaurami (ostatnio natrafiłam na takie określenie - genialne) są: Zmalowana, Sarunia, Kitulec, Stylizacje, RLM 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim

Stylizacje wydaje mi się że nie robi szpachli tylko ma mega słabą cerę i na jej twarzy każdy podkład i puder wygląda kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Stylizacje wydaje mi się że nie robi szpachli tylko ma mega słabą cerę i na jej twarzy każdy podkład i puder wygląda kiepsko

Chyba Karo ma tez niezbyt dobre oswietlenie i filtr, np Zmalowana ma beznadziejną cere ale potrafi ją swiatlami i filtrami podrasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

One wszystkie walą tego tyle na twarz, że potem nastolatki są zdziwione, że one w takim samym makijażu nie wyglądają dobrze. No nie bo nie mają lamp i kamery z blurem.

Karo chyba tyle nie wali tylko ale z jej cera niestety wszystko wygląda niezbyt estetycznie i jak maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wg mnie największymi szpachlozaurami (ostatnio natrafiłam na takie określenie - genialne) są: Zmalowana, Sarunia, Kitulec, Stylizacje, RLM 🙂 

Szpachlozaury. Idealne. Padłam 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cera

Ich cera pewnie błaga o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ich cera pewnie błaga o pomoc.

To swoją drogą!!! No, ale jak zmywają makijaż? Chyba pół nocy i tona wacików! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruitysruity

Jeszcze Sylwia Sajchta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zmywają makijaż ? Nie słyszałyscie nigdy ? Przecież nie raz mówią i pokazują, 6 wacików w płynie micelarnym, potem te ich foreo, potem jeszcze jakaś pianka domywająca, potem jeszcze tonik i tak po 30 minutach są czyste 😄 gdzie ja potrzebuje 2 wacików i mydła czarnego.... 3 minutki i twarz czysta, no ale ja nie dokładam podkładu 3 razy, nie używam korektora jeszcze jako 4, aaa i czasem piątą warstwę 😄

one pokazują świat lekko skrzywiony, współczuję tylko dzisiejszym nastolatką które muszą to oglądać i gubić w tym swoją prawdziwą wartość 😞

Teraz jak są promocje w Rossmanie, to w godzinach popołudniowych większość klientek to nastolatki (12-16 lat) i kupują tooooony kosmetyków kolorowych, podkłady, pudry ale po co im to ?  To wszystko dzięki vlogowaniu przez te głupie i puste panny! A młodzież chce im niestety dorównać ;( 

 

Wg mnie zabroniony powinien być już kanał RLM, Zmalo, zakompleksionej Natalybeautyyyy, Kitulca który wygląda jak męski ken po przejściu zmiany płci, niestety Ada Grotkowska też przegina aczkolwiek przynajmniej mówi, że na codzień się tak nie maluje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

łukasz boros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, a Wy im oddajecie swoją kasę na te kosmetyki?

Jeśli nie, to dajcie sobie spokój. To ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny a kogo polecacie na YT kto robi jakieś naturalne dzienne makijaże, którymi można się zainspirować a nie tona szpachli, żółte cienie i turbopigment na nyxu świecący w ciemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dziewczyny a kogo polecacie na YT kto robi jakieś naturalne dzienne makijaże, którymi można się zainspirować a nie tona szpachli, żółte cienie i turbopigment na nyxu świecący w ciemności?

Lisa Eldrige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Maxineczka z praktycznie cała namalowana twarzą. Bez makijażu wyglada jak zupełnie inna osoba. Ja bym w tak mocnym makijażu nie wyszła na ulice ale w sumie ważne żeby się dobrze ze sobą czuła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×