Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobieta się przy mnie trzęsie

Polecane posty

Gość Gość

Działam na nia czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Działam na nia czy nie

A skąd my mamy to wiedzieć? Sam widzisz ile może być powodów. A co zależy ci żeby na nią działać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Działam na nia czy nie

Z pewnością 😁 tylko w którą stronę 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Z pewnością 😁 tylko w którą stronę 🙊

nie wiem, podejdz z tylu i zawyj jak goryl UUUU to bedziesz mial pewnosc bo jesli na ciebie leci to zadzialaja napewno naturalne instynkty i dojdzie do kopulacji a jak nie to zwieje z piskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Działam na nia czy nie

Chyba cie pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Według mnie
 

Działam na nia czy nie

Jeżeli wykluczasz przyczyny zdrowotne, to zdecydowanie na nia działasz. Emocje związane z miłością silnie wpływają na zachowanie organizmu i często doświadczamy różnych, nieraz bardzo skrajnych uczuć i doznań. Można mieć mdłości, skurcze brzucha, drżenie rąk i wzmożoną potliwość ciała. Dlaczego? Z tej prostej przyczyny, że mózg zakochanego człowieka zmienia poziom wydzielania różnych substancji w jego organizmie, a to wpływa wprost na jego reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

Co jej jest? 

Miałam to samo przy facecie ..... 

Myśle-że jest młoda I niedoświadczona w kontaktach a zwłaszcza damsko-męskich-stąd te emocje... To taaakie Słodkie jak sobie przypomnę😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nawet jak ktoś mnie wcześniej wkuurwił to potrafię się trzaść jeszcze przez jakiś czas z nerwów 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nawet jak ktoś mnie wcześniej wkuurwił to potrafię się trzaść jeszcze przez jakiś czas z nerwów 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nawet jak ktoś mnie wcześniej wkuurwił to potrafię się trzaść jeszcze przez jakiś czas z nerwów 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella

Jak go widze i usmiecha sie do mnie to rozluzniam sie troche, zagaduje, czuje swobodnie. Lecz gdy wchodzi i nie usmiecha sie, malo mowi i patrzy mi gleboko w oczy, nie odrywa wzroku, podchodzi dosc blisko i jakby wladczo atakuje, widac ze chce mnie zdominowac, tak po mesku traktuje nie po kolezensku to wtedy wszystko mi sie miesza w glowie, robi mi sie duszno, czuje ogromne pozadanie i kiedy droczy sie ze mna to trzese sie....poniewaz go pragne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella

Albo np jak jest bardzo mily, martwi sie o mnie, wtedy adrenalina uderza mi do glowy, krew pulsuje i mam ochote na gleboki pocalunek, jest tak blisko i czuhe jego obecnosc ktorej pragne, tesknie za nim, za jego oczami, skora i pragne by mnie dotknal, choc reki, palcem przejechal po ustach, dotknal kolana i gdyby to zrobil to oszalalabym z pozadania...trzese sie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
 

Ja nawet jak ktoś mnie wcześniej wkuurwił to potrafię się trzaść jeszcze przez jakiś czas z nerwów 😂

Hahah Ja tak samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak go widze i usmiecha sie do mnie to rozluzniam sie troche, zagaduje, czuje swobodnie. Lecz gdy wchodzi i nie usmiecha sie, malo mowi i patrzy mi gleboko w oczy, nie odrywa wzroku, podchodzi dosc blisko i jakby wladczo atakuje, widac ze chce mnie zdominowac, tak po mesku traktuje nie po kolezensku to wtedy wszystko mi sie miesza w glowie, robi mi sie duszno, czuje ogromne pozadanie i kiedy droczy sie ze mna to trzese sie....poniewaz go pragne...

O tak samo robiłem ostatnio, tak mi się fajnie tłumaczyła jak zadałem pytanie trochę takie prowokują e, jak dziecko które narosmzrabialo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie
 

Co jej jest? 

Może zapytać lekarza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Podobno przechodzi po kilku latach związku. Nawet wrażliwość  😉

Oj tak. Wiem cos o tym niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochalem się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella
 

O tak samo robiłem ostatnio, tak mi się fajnie tłumaczyła jak zadałem pytanie trochę takie prowokują e, jak dziecko które narosmzrabialo 🙂

Podobalo ci sie to? Chyba tez ja pragniesz i droczycie sie ze soba. A nie myslales o tym zeby pojsc krok dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joja

A jak sie tlumaczy dziecko ktore narozrabialo? Uwazasz ze jest dziecinna? Czy masz na mysli ze kreci cie kiedy kobieta jest ci posluszna i ulegla? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joja

To znecanie kiedy chlopak tak rozpala a potem glodzi az kobieta sie trzesie z pragnienia zamiast dac pochrupac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Zakochalem się 

W tej trzęsącej się dziewczynie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella

Kiedy tak ze mna rozmawia to rozpala mnie max i pragne wtedy poczuc jego dotyk, usta obok moich, sciskac go mocno, jego ramiona, plecy a on mi tego nie daje i jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dokładnie. Mam tak samo bo cierpię na nerwicę, fobię społeczną i lęk przed kobietami. Trzęsę się w sytuacjach ekspozycji i w obecności kobiet, zwłaszcza atrakcyjnych. Łapy mi latają, czerwienię się, drży mi głos. Nie trzeba zgadywać że jestem wiecznie samotnym starym prawiczkiem. To dziadostwo zniszczyło mi życie 😭 Może ona jest żeńskim odpowiednikiem takiego przegrywa jak ja?

To, że masz nerwicę czy fobię,nie oznacza ,że jesteś przegrywem😉 więcej wiary a sex jest przereklamowany 🤭

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A jak sie tlumaczy dziecko ktore narozrabialo? Uwazasz ze jest dziecinna? Czy masz na mysli ze kreci cie kiedy kobieta jest ci posluszna i ulegla? 

Tak fajnie wszystko delikatnie tłumaczyła, łagodnie. Nie zareagowała na uszczypliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzęsie się że śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella
 

Tak fajnie wszystko delikatnie tłumaczyła, łagodnie. Nie zareagowała na uszczypliwość

A czemu byles uszczypliwy? Ona Cie chyba pragnie i zalezy jej. A ty jej pragniesz i kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A czemu byles uszczypliwy? Ona Cie chyba pragnie i zalezy jej. A ty jej pragniesz i kochasz? 

Chciałem zazartowac i się podroczyć ale nie podchwycila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella
 

Chciałem zazartowac i się podroczyć ale nie podchwycila

Moze miala juz za bardzo ochote na ciebie a nie na zartowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moze miala juz za bardzo ochote na ciebie a nie na zartowanie

Myślę że to zaskoczenie, bo mnie uważała za bardzo nieśmiałego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella
 

Myślę że to zaskoczenie, bo mnie uważała za bardzo nieśmiałego 

Mnie tez zaskoczyl tym jaki byl pewny siebie az mnie zamurowalo. Ale skoro taki pewny siebie to czemu mnie nie wezmie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×