Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaaaaaaalaaa

Zamieszanie z mlekiem modyfikowany

Polecane posty

Gość Aaaaaaaaalaaa

Hej mamusie, mam kłopot jestem teraz trochę zmieszana. Zaczęłam córkę dokarmiac Bebilonem 1 po równo tygodniu dostała wysypki lekkiej na brzuszku więc przeszłam na bebilon 1 HA, potem bebiko ha1 i nadal nic na dodatek ta wysypka raz jest raz jej nie ma, to kupiłam Bebilon pepti i nadal nic się nie zmieniło, córka spokojna oprucz wysypki znikakącej to się nic nie zmieniło, nie wiem co robić, proszę o poradę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przestań w kółko zmieniać mleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przede wszystkim idź z dzieckiem do pediatry i zadaj mu te pytania. Ustali czy ta wysypka ma związek z mlekiem modyfikowanym czy może jest inna przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaalaaa

Byłam, ale stwierdził że mam kupić Bebilon ha, drugi twierdzi że nie trzeba podawać pepti więc już zgupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

może ta wysypka nie jest od mleka?

proszek do prania, płyn do płukania, jakie pieluchy stosujesz, jak często i w czym kąpiesz, Twoje kosmetyki (np. krem do rąk)... popatrz pod tym kątem i na razie trzymaj się jednego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaalaaa

Lovela używam od początku, płyn do kąpieli od dwóch miesięcy bambino wcześniej emolium a wysypka jakiś miesiąc temu się pojawiła a jeśli o nie chodzi to ja się nawet zbytnio nie maluję a co dopiero kremowac więc to odpada... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

A w jakim wieku dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jeśli dziecko powyżej roku to mm nie jest już niezbędne. 

Zawsze jest opcja banku mleka kobiecego. 

Jest opcja powrotu do karmienia piersią. 

Wiadomo, że bywa różnie i czasem mleko modyfikowane wejść musi, ale może pobądź przy jednym mleku dłużej (ze dwa tygodnie chociaż). 

Jeśli chodzi o lekarzy to sama niestety nie trafiłam na takiego, który by w zakresie karmienie, czy to piersią czy mlekiem modyfikowanym, cokolwiek sensownego doradził. Niestety. 

Są mleka dla alergików. Smakują ponoć okropnie, ale dzieci piją. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaalaaa

Córka ma 4 miesiące i dokarmiam 3 butelkami dziennie bo mi przestała przybierac na wadze i nie najada się już tak piersią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
 

Córka ma 4 miesiące i dokarmiam 3 butelkami dziennie bo mi przestała przybierac na wadze i nie najada się już tak piersią 

Dziecko w kolejnych miesiącach nie przybiera tyle ile wcześniej. Poza tym rośnie skokowo. 

Jeśli prawidłowo karmisz na żądanie to nie ma opcji, żeby się dziecko nie najadało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Jakala powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×