Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota66

Co mam myslec

Polecane posty

Gość Dorota66

poznałam faceta na portalu randkowym…spotkaliśmy się,super się dogadaliśmy, od razu po napisał i na następny dzień tez, później cisza …na spotkaniu ani w wiadomościach po nie wspomniał nic o kolejnym spotkaniu Po paru dniach postanowiłam sama do niego napisac,pisaliśmy kilka dni bez przerwy raz ja zaczynałam rozmowe raz on jednak od kilku tygodni jest cisza.on pracuje w delegacji zjezdza co 2 miesiące,myslicie ze się odezwie jak wróci?moze nie jestem w jego typie i pisał ze mną tylko z grzeczności?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pracuje w delegacji, to co miał zaproponować? Spotkajmy się za dwa miesiące w piątek o 18?

Całkiem możliwe ze w delegacji portal randkowy i pisanie jest sposobem na czas wolny. A może w delegacji się tez z kimś umawia.

Umów się z kimś kto jest na miejscu, dostępny, dyspozycyjny, życie nie polega na pisaniu i czekaniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wygląda na niezdecydowanie z jego strony. Raczej jak facet jest zauroczony to będzie podtrzymywał kontakt. Niestety na portalach jest sporo takich, co ciągle się z kimś spotykają i nie mogą się zdecydować. Może być też tak, że jest to typ rozlazły, bez inicjatywy. Po kilku tygodniach ciszy spokojnie możesz szukać dalej i się spotykać z kimś innym. Jeśli się jeszcze odezwie, to zobaczysz czy będziesz chciała jeszcze mieć z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

To wygląda na niezdecydowanie z jego strony. Raczej jak facet jest zauroczony to będzie podtrzymywał kontakt. Niestety na portalach jest sporo takich, co ciągle się z kimś spotykają i nie mogą się zdecydować. Może być też tak, że jest to typ rozlazły, bez inicjatywy. Po kilku tygodniach ciszy spokojnie możesz szukać dalej i się spotykać z kimś innym. Jeśli się jeszcze odezwie, to zobaczysz czy będziesz chciała jeszcze mieć z nim kontakt.

Taak a jak się odezwie po 2-3 tygodniach to będzie tylko tyle znaczyło ze inne opcje mu się skończyły i próbuje cos ugrac u autorki (pewnie chce seksu). Po tygodniu milczenia bym o takim zapomniała. Trzeba pokazać ze ma się honor a nie czekać i jak książę się odezwie po miesiącu bo laskawie sobie przypomni o jednej z wielu opcji, to lecieć.na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×