Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy żłobki publiczne sa płatne? Łatwo sie tam dostać?

Polecane posty

Gość Gość

Przeglądam oferty żłobków i zastanawiam sie czy jest szansa na dostanie sie do żłobka publicznego. Natrafiłam tez na żłobek prywatny nie daleko miejsca zamieszkania 1300 ms bez jedzenia (duże miasto)Nie wiem czy to sie opłaca przy moich zarobkach 3500 ns rękę, w przypadku gdyby dziecko chorowało i tak bym musiała brać l4 na dziecko a kasę na żłobek trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są płatne, niewiele, ale są. 

Tak, trudno się dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyc sie nie chce

Kazdy sie czepia ze baba ma isc do roboty. Ale nikt nie pomysli ze czasem nie oplaca sie isc do roboty bo pensja nie jest wysoka za zlobek trzeba zaplacic a jak dojdzie choroba to trzeba zaplacic za leki i ma sie obnizona wyplate za chorobowe na dziecko. Ale najlepiej zapoerdalac za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomp

Są płatne, np. poniżej 500zl plus wyżywienie, trudno się dostać czekamy już 2 lata i około 100 miejsce na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dziecko dostało się do żłobka miejskiego. Jakim cudem? Nie wiem. Ale się dostało. Wpisałam je na listę oczekujących będąc jeszcze w ciąży, dostało się, gdy miało rok. Opłaty - koło 300zł miesięcznie razem z wyżywieniem, z tym, że u mnie miasto baaardzo dofinansowuje żłobki, nawet prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli
 

Moje dziecko dostało się do żłobka miejskiego. Jakim cudem? Nie wiem. Ale się dostało. Wpisałam je na listę oczekujących będąc jeszcze w ciąży, dostało się, gdy miało rok. Opłaty - koło 300zł miesięcznie razem z wyżywieniem, z tym, że u mnie miasto baaardzo dofinansowuje żłobki, nawet prywatne.

W Gdańsku trzeba mieć PESEL dziecka żeby zapisać a w Gdyni np. jest tylko jeden żłobek publiczny który istnieje kilka lat dopiero w różnych częściach kraju może być różnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×