Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PG5

Czy powiedzieć jego żonie o zdradzie?

Polecane posty

Gość PG5

Chciałabym poprosić o radę. Od ponad pół roku spotykam się z facetem. Były do dość rzadkie spotkania ale sypialismy że sobą. Dowiedziałam się że jest żonaty i ma córkę ... To był szok. Na naszym pierwszym spotkaniu pytałam czy ma żonę to zaprzeczył.. Czy na moim miejscu powiedzielibyście jego żonie jakiego ma męża czy dali sobie spokój? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Powiedz jej, niech się chociaż kobieta zbada czy jej jakiegoś syfu nie przywlekl

Dlaczego miałabyś kryć klamce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PG5

Nie wiem czy chcę rozwalać czyjąś rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

To nie Ty ją rozwaliłas tylko on. Czuje się bezkarny i będzie uwodzil inne aż ktoś go nie usadzi. Powinnaś to zrobić dla dobra żony i innych kobiet i powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Ja bym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chciałabym poprosić o radę. Od ponad pół roku spotykam się z facetem. Były do dość rzadkie spotkania ale sypialismy że sobą. Dowiedziałam się że jest żonaty i ma córkę ... To był szok. Na naszym pierwszym spotkaniu pytałam czy ma żonę to zaprzeczył.. Czy na moim miejscu powiedzielibyście jego żonie jakiego ma męża czy dali sobie spokój? 

A co Cie to obchodzi. Przestań się z nim spotykać i wara od jego rodziny. Jak się żona będzie chciała to się dowie.

Co czujesz się urażona, że Cię oszukał.

Wybacz ale jesteś mega tępa, skoro przez pół roku facet ukrywał przed Tobą że ma żonę.

Pewnie Cię nie zdziwił fakt, że nie zaprosił Cię nigdy do domu.

Nie ma się co dziwić że faceci tak łatwo sobie znajdują takie laski. Przecież Wy intelektem za grosz nie grzeszycie. 

Tylko dupą myślicie i cip.ą. Zależy w co wkładać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz. Ja wolałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bab
 

Powiedz. Ja wolałabym wiedzieć.

To że Ty byś wolała wiedzieć to o niczym nie świadczy.

Nie jej sprawa. Była ...ką że dawała dupy pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żonatemu to tylko jej problem 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PG5
 

To że Ty byś wolała wiedzieć to o niczym nie świadczy.

Nie jej sprawa. Była ...ką że dawała dupy pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żonatemu to tylko jej problem 😄

 

 

Nie wiedziałam że ma żonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Kolejna która ma nasrane w głowie  , to ąz takie trudne wo wymyślenia że pytasz się tutaj co robić ? Daj facetowi i jego kobiecie spokój i nie mieszaj ,skoro ci to przeszkadza idz wyspowiadaj się i zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze jedno

Znam taką osobiście mi znana ustawę dla sprawdzenia faceta, bardzo śmieszne bo każdy facet jest jebniety i daje się wciągnąć w taką aranżację, a puste galeria ki za 100 to o ciągną i jeszcze będą się śmiać że im się udało zarobić w taki urungajacy sposób. Można pogratulować takim ludziom realizacji planu. 

Kobieta ta zdradza a pewnie wiedziała co jest grane. 

Problem w tym że czasem nie warto naprawiać dzieciaka bo w amoku nic nie poradzisz, a jak sam się wypiergoli na minie to będzie boleć do końca życia taka decyzja haha. Politowanie dla cepow. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksldcsjs

Powiedz jej, niech ma nauczkę. Oszukiwal cię pół roku, nie jesteś winna tylko on

Niech wie jego żona i go usadzi. Gdybyś wiedziała, to byś się nie pakowala w to, prawda? Więc dlaczego żona ma nie wiedzieć, a kolejne dziewczyny mają w to wpadać? Fajnie by mu było ostro dokopac za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaa

Wiedziała w co weszła  na 100% tylko udawała że się nie domyśla  .Facet wolny zachowuje się inaczej  niż facet  zonaty .Czyżby jego dom był w remoncie przez pół roku a może jego miejscowość była w kwarantalnej .Jego znajomi gdzie się podziali .Kobiety nie róbcie z siebie ...ek ,udają że nie widzą a póżniej żal jak zostawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezemocjikuqwa

Lubię zemstę na sucho tak najlepiej wychodzi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
 

Wiedziała w co weszła  na 100% tylko udawała że się nie domyśla  .Facet wolny zachowuje się inaczej  niż facet  zonaty .Czyżby jego dom był w remoncie przez pół roku a może jego miejscowość była w kwarantalnej .Jego znajomi gdzie się podziali .Kobiety nie róbcie z siebie ...ek ,udają że nie widzą a póżniej żal jak zostawi .

Chyba nigdy nie byłeś/byłaś zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc73

Byłam /jestem. Każdego kocham inaczej proste. 🤗A  głupie dziewczyny wyskakują przez okno, prawda!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Uwazam, ze nie mow zonie. Tak, to klamca i zwykle bydle. 

Jednak taka info moze doprowadzic do rozwodu, co moze i nie byloby najgorsze. Jednak dla dziecka rozwod jest tragedia. I nie wazne, czy przeprowadzony na spokojnie, czy z hukiem. Juz nigdy takie dziecko nie zazna poczucia bezpieczenstwa. 

Moze  ten oszust opamieta sie kiedys .  Oby. Bo takie dranie nie powinny miec dzieci i je krzywdzic na cale zycie. 

Dla ciebie nauczka, by max przeswietlic sytuacje potencjalnego adoratora. No niestety, ale tak to wyglada i do tego zmusza nas rozwaga i dbanie o wlasny interes. 

Powodzenia Kobieto. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania

Ja powiedziałabym, bez względu na to czy wiedziałabym czy nie. Gonić gno*i. Myślą, że tak bezkarnie będą ru*chać . Wystarczy anonimowo😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc73

S...ysynstwo bawić się cudzym uczuciami jak klockami. 

SA ludzie bez, szkoda opisywać. 

I tego nie zmienisz można z tym żyć i przydział maskę tak jak osoba co rani. Nigdy się oszust nie zorientuje bo widzi tylko siebie haha🤗

Ja bym wszystkie ...y świadome tego co robiły.... Ale to tylko moje.. Trudno tylko marzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

Haha też znałam jedną taką. Sprawa dotyczyła mojego znajomego i jego żony, a tę laskę też znałam, ale z widzenia . Spotykała się z żonatym, miał też córkę. Najpierw jej to nie przeszkadzało, a później zaczęła go namawiać żeby się rozwiódł, ba zaczęła mu stawiać ultimatum, że ma składać pozew, bo inaczej przestaną się spotykać. Facet ją zwodził, bo rozwodzić się nie zamierzał, aż w końcu ona żonie wysłała anonim. Żona znajomego przeprowadziła śledztwo i faktycznie zobaczyła, że się spotykają. Jednak też rozwodzić się nie chciała, tylko ratować małżeństwo. Kochanka została na lodzie i zaczęła robić mu jazdy, przychodzić do pracy, czekała pod blokiem, no cyrki. W końcu znajomy z żoną złożyli zawiadominienie na policję o nękanie przez nią i chyba ja postraszyli na policji jakimś wyrokiem czy karą, bo przestała ich nachodzić. W każdym razie ja bym nie informowała żony, bo to nie moja sprawa cudze małżeństwo, po prostu dałabym sobie spokój z żonatym gościem, ucięła kontakt i tyle. Jeszcze jak jakaś kobieta sama ma męża i spotyka się z takim żonatym dla motylków czy adrenaliny to jest w lepszej sytuacji, bo na co dzień nie jest sama, a taka kochanka która jest wolna i liczy, że on się rozwiedzie, jest na przegranej pozycji, bo faceci baaardzo rzadko odchodzą do kochanki. A jak sprawa się wyda, to taka kochanka ma niestety opinię zepsutą, chociaż to facet jest winny, ale ludzie kochankę potraktują jak szm...ę, która żonatemu do łóżka wlazła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Olej go i odpuść sprawę. Karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Teraz już wiesz że ma żonę (bydlak) jeśli dalej popuszczasz mu szpary - to wiesz kim jesteś? To jej też powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PG5

To że już się z nim nie spotykam i nie będę spotykać to chyba oczywiste!!! Nie wiem czemu mnie krytykujecie skoro ja o niczym nie wiedziałam. Może byłam głupia ...ka która się nie domyśliła, po prostu byłam zaslepiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Ja cie nie krytykuje. Ja wspolczuje ci. Bo teraz zaufac komus bedziesz miala trudno. No i musisz dmuchac na zimne. 

Co zrobic, jak tyle goooowna wokol nas. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A co Cie to obchodzi. Przestań się z nim spotykać i wara od jego rodziny. Jak się żona będzie chciała to się dowie.

Co czujesz się urażona, że Cię oszukał.

Wybacz ale jesteś mega tępa, skoro przez pół roku facet ukrywał przed Tobą że ma żonę.

Pewnie Cię nie zdziwił fakt, że nie zaprosił Cię nigdy do domu.

Nie ma się co dziwić że faceci tak łatwo sobie znajdują takie laski. Przecież Wy intelektem za grosz nie grzeszycie. 

Tylko dupą myślicie i cip.ą. Zależy w co wkładać 🙂

Ojej, łatwo też znajdują żonki co to znoszą i udają, że nie wiedzą gdzie mąż się szwęda, raz, drugi i dziesiąty. Jeśli nie umiesz przekonać ojca swoich dzieci do  lojalności to nikogo nie przekonasz, próżny trud. :classic_smile:

Autorko, Twoja decyzja, patrz na swoje dobro, Ty jesteś najważniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennox

Coz z was za wstretny narod. Donosiciele !!!!  To ich wewnetrzna sprawa i niech cie kobieto reka boska broni wpierda....c sie do ich zwiazku. To ze facet sobie pociupcial gdzies na boku to jeszcze zaden problem poki zona o niczym nie wie. Moze brak mu sexu w domu a moze ma inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może mają otwarty związek i jego żona też ma kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj

bydle? gowno wiecie czemu zdradza, czemu dokonuje takich a nie innych wyborow, jesli ktos zdradza znaczy ze czegos brakuje, wam brakuje kasy a facetowi seksu milosci obojetne, aniolki sie znalazly, monogamia to rzadkie przypadki, napisalas ze to byly rzadkie spotkania wiec nie bylo tu deklaracji milosnych ani zwiazku opartego na trosce, tylko sam seks, sama mu dalas wiedzac ze nic nie czuje wiecej bo sie nie znacie w sumie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

bydle? gowno wiecie czemu zdradza, czemu dokonuje takich a nie innych wyborow, jesli ktos zdradza znaczy ze czegos brakuje, wam brakuje kasy a facetowi seksu milosci obojetne, aniolki sie znalazly, monogamia to rzadkie przypadki, napisalas ze to byly rzadkie spotkania wiec nie bylo tu deklaracji milosnych ani zwiazku opartego na trosce, tylko sam seks, sama mu dalas wiedzac ze nic nie czuje wiecej bo sie nie znacie w sumie, 

Powinien jej powiedzieć, że jest żonaty, a zaprzeczył, łatwo przyszlo ci pusty samcze usprawiedliwić zdradę i kłamstwo, kur.wa kur.wie łba nie urwie, co nie? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzam
 

Powinien jej powiedzieć, że jest żonaty, a zaprzeczył, łatwo przyszlo ci pusty samcze usprawiedliwić zdradę i kłamstwo, kur.wa kur.wie łba nie urwie, co nie? 😁

a wy sie przyznajecie ze nie kochacie jak chcecie slubu i pozycji? 🙂 i wygodnego zycia? poszla z nieznajomym do wyra i tyle:) miala ochote a on nie chcial psuc klimatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×