Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przyklejacie dzieciom smoczki taśmą do policzków?

Polecane posty

Gość gość

Proszę tylko o odpowiedzi na poziomie. Temat dotyczy zwłaszcza dzieci nieodkładalnych, terrorystów wyjców operowych 24h. Smoczka takowe wypluje czy więc wsadzacie i przyklejacie plastrem do policzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, to bez sensu, taśma szybko się odklei. Ja od razu przyklejam kropelka albo klejem na gorąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie, to bez sensu, taśma szybko się odklei. Ja od razu przyklejam kropelka albo klejem na gorąco 

wariatka ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japierdziele XD

Plaster? Pff! Lepiej taśmą izolacyjną, przy okazji gdy się oderwie dziecko będzie miało ślicznie wydepilowane policzki! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

wariatka ; /

przecież na kilometr widać, że to była ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

przecież na kilometr widać, że to była ironia...

oby. natomiast plaster jest dość dobrym rozwiązaniem, koleżanka miała wrzaskuna i w ten sposób sobie radziła w kryzysowym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wam kuwa te cipy zamurowac ...ki. nawet do ogarniecia swoich dzieci sie nie nadajecie i fundujecie im traume na cale zycie. tasma na policzki? nogi sobie sklejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

wam kuwa te cipy zamurowac ...ki. nawet do ogarniecia swoich dzieci sie nie nadajecie i fundujecie im traume na cale zycie. tasma na policzki? nogi sobie sklejcie

mamy chyba pierwszy powód traumy emanującej aż na życie dorosłe i przyczyny należy szukać gdzie indziej niż prognozujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

mamy chyba pierwszy powód traumy emanującej aż na życie dorosłe i przyczyny należy szukać gdzie indziej niż prognozujesz.

a mi się wydaje, że się przekonacie na starość jak wam własne dzieci zakleją usta i będą miały gdzieś 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

mamy chyba pierwszy powód traumy emanującej aż na życie dorosłe i przyczyny należy szukać gdzie indziej niż prognozujesz.

a mi się wydaje, że się przekonacie na starość jak wam własne dzieci zakleją usta i będą miały gdzieś 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

słyszałam o gumce, o plastrze jeszcze nie:x Jakiś chory pomysł , sfrustrowanej wariatki:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

oby. natomiast plaster jest dość dobrym rozwiązaniem, koleżanka miała wrzaskuna i w ten sposób sobie radziła w kryzysowym momencie.

Serio??? A nie przyszło do łba że dziecko może się zakrztusić śliną jak będzie się drzeć z tym smoczkiem? No de/bilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam nadzieję, że to prowo. Tak czy inaczej powinno być usunięte, bo ktoś naprawdę może naśladować taki de/bilny pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Serio??? A nie przyszło do łba że dziecko może się zakrztusić śliną jak będzie się drzeć z tym smoczkiem? No de/bilki

to chyba powinno trafić do programu "Śmierć na 1000 sposobów" - umarł, bo zakrztusił się śliną 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to chyba powinno trafić do programu "Śmierć na 1000 sposobów" - umarł, bo zakrztusił się śliną 😄

No rzeczywiście, śmieszne po ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń

nigdy w życiu nie robiłabym w ten sposób,przecież dziecko może się zakrztusić na przykład gdy mu się uleje albo będzie chciało wymiotować ,jesteś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Bardzo mi się spodobała propozycja sklejenia taśmą nóg. Jakieś 10 miesięcy wczzesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyr

Ja mam lepszy patent na plaster, okklejam przy nogach brzegi pampersa żeby nie wypływało, jak pampers ostro napompowany to nad sedesem zdejmuję i pod prysznic gówniaka, wycieram i zakładam nowego, trzy razy mniej pampersów idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niby głupie prowo.... jakim trzeba być k r e t y n e m, żeby tego nie czuć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

nigdy w życiu nie robiłabym w ten sposób,przecież dziecko może się zakrztusić na przykład gdy mu się uleje albo będzie chciało wymiotować ,jesteś nienormalna.

"śmierć na 1000 sposobów" 😄 umarł, bo zakrztusił się śliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ogólnie dobra metoda na terrorystów-wyjców z wymyślonym HNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taa, i kootasa do jajek Żeby nie sikał w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Wybaczcie, ja wiem, ze powinnam podejsc do tematu powaznie, ale rechocze jak glupia czytajac odpowiedzi.😄

Pamietam jak kiedys z kolezanka sie smialysmy, ze nasi mezowie kombinowali jak przywiazac dziecku smoczek by ciagle nie wypadal. 

Sama grozilam synkowi, ze mu smoczek przykleje jak w nocy budzil mnie co 15 minut bo mu wypadl z ust. 😄

Nikt czegos takiego nie robi, fantazja jednak czasem ponosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×