Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia

Sex w innych miejscach

Polecane posty

Gość Gosc

Na cmentarzu. Kiedy moja ciotka umarła i pogrzeb był zaplanowany na następny tydzień, pomyśleliśmy że czemu by tego tam nie zrobić. Trumna stała pusta, wiec postanowiliśmy, że wejdziemy do środka. Była wtedy noc, więc raczej nikogo nie było w okolicy, ale jeśli ktoś przechodząc usłyszał te jęki z trumny to musiał mieć niezłą minę. Niezapomniana przygoda, ale nie zamierzamy tego powtarzać, raz nam wystarczy xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na cmentarzu. Kiedy moja ciotka umarła i pogrzeb był zaplanowany na następny tydzień, pomyśleliśmy że czemu by tego tam nie zrobić. Trumna stała pusta, wiec postanowiliśmy, że wejdziemy do środka. Była wtedy noc, więc raczej nikogo nie było w okolicy, ale jeśli ktoś przechodząc usłyszał te jęki z trumny to musiał mieć niezłą minę. Niezapomniana przygoda, ale nie zamierzamy tego powtarzać, raz nam wystarczy xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do dziś to wspominamy kiedy idziemy zapalić znicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Na plaży zachodniej w Łebie, na łyżeczkę za parawanem, żaden wstyd inni też tak robili, nawet jak ktoś patrzy i tak niewiele widać, i na siedząco pieszczotki do spełnienia, albo na wydmach ale tam nie fajnie, trawa kłująca.

No i w morzu, na stojąco, (to nieprawda że w zimniej wodzie nie stoi)

Tatry z tyłu za Morskim Okiem w prawo od drogi na rysy trochę przez krzaczory dalej pod rumowiskiem skalnym, na siedząco i od tyłu, super.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kass

Na orczyku, jak byliśmy na nartach. Wjeżdżaliśmy oboje na jednym, a na stoku było pusto bo godziny wieczorne. Fajne uczucie kiedy orczyk przyspieszal a on mocniej wchodził. Szkoda tylko, że tak krótko, bo wjazd trwał może z 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

W stodole na świeżym sianie podczas 50 rocznicy ślubu dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy
 

W stodole na świeżym sianie podczas 50 rocznicy ślubu dziadków.

Z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
 

Z kim?

Z narzeczonym wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jens
 

Z kim?

W stodole to ja dawno, dawno temu bawilem sie z moja kolezanka z klasy (oboje ok 12 lat) w doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×