Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rortek

Mam 40 lat i mialem kobiete tylko 2 razy

Polecane posty

Gość Rortek

Ale chcialy mnie wykorzystac mowiac ze jestem przystojny i pochodzic do restauracji a nie czulem sie kochany az zakochalem sie w szefowej. I stad tylko 2 razy mialem kobiete. Pewnie nie mam u niej szans i by mi nie uwierzyla lub pomyslala ze ze mna cos nie tak ze kobiety same mnie zaczepiaja i chca ciagnac na male co nieco a ja nie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Zeby byla jasnosc, kiedys dawno temu mialem kobiete dwa razy ale nie czulem sie kochany przez nia. A u szefowej to chyba szans nie mam z calym swoim znikomym doswiadczeniem choc powiedziala mi kiedys ze jestem madry i ze cieszy sie ze jestem tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Kobiety mi mowia ze moge miec kazda i zachwycaja sie moim cialem i w ogole ale mnie to wlasnie odrzuca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

1. Jedna mowila ze mnie kocha i chciala co nieco a okazalo sie ze jest w ciazy z innym i mowi ze to zalezy od nas co dalej i ucieklem jak najdalej

2. Powiedziala ze jestem mega ale nie moze mi powiedziec ze mnie kocha ze jestem reprezentacyjny i pragnie mnie oraz jest zazdrosna robila awantury i nie chciala sie odlaczyc wiec skonczylem temat i nie przespalem z nia

3. Miala meza i mowila ze moze jak z 5 lat sie poznamy i oczywiscie jak jej zapodam do papu to po 5 latach moze odejdzie od niego i ucieklem jak najdalej

4. Byla singielka ale codziennie sobie popijala i nie oranzade bo mowila ze ma odpowiedzialne stanowisko i nie dahe rady i to ja wlasnie mialem ale juz nie dalem rady jej dotknac jak zadzwonila upojona w nocy ze scena zazdrosci i nazwala mnie ujem. I ucieklem. 

I wtedy poszedlem do nowej pracy i poznalem szefowa ktora ma wszystkie cechy i cnoty ktore ubistwiam. Ale nie mam szans prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Kiedys dwie kobiety chcialy mnie rozebrac i namowic na trojkat ale powiedzialem ze ide do wc i dalem noge. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Stwierdzilem ze to juz jest obrzydliwe a one chca doslownie tylko jednego i dalem sobie siana. Az tu patrze piekna ciemnowlosa kobieta, taka skromna, bez nalogow, taka czysta i przejrzysta. Myslicie ze moglbym miec szanse? Lubie na nia choc popatrzec. Nie odezwalbym sie z randka ani nic zeby nie wziela mnie za jakiegos napalenca ale marze o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Marze ze podejdzie do mnie, przeczesze mi wlosy i powie: Rortek, zalezy mi na tobie, twoim szczesciu, widze ze to obustronne, wiem ze przeszedles wiele w zyciu i pragniesz milosci, chcesz sie ze mna przyjaznic, nie musimy sie spieszyc, sprawia mi przyjemnosc samo twe towarzystwo, chce cie ze soba zabierac, spedzac kazda chwile z toba a na co nieco przyjdzie czas pozniej. Poplakalbym sie chyba ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naderwanakoka

Z tym przeczedaniem włosów to może być problem. 

Wklej coś z foto szopie ja pogladze ekran. 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Ale ekran nie pachnie, poza tym nie ma dloni. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×