Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponton

Wy kobiety po 30stce nie chcecie być kochane tylko chcecie mieć z faceta ZYSK

Polecane posty

Gość ponton

dlatego jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 latka, z dzieckiem

Nie zaprzeczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Jaki normalny, zdrowy facet bierze kobietę po 30 do tego z dzieckiem?? Xd ja nie znam takiego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy jest z kimś po coś. Jedni są bo łączy ich kasa, a inni po prostu się zakochali i im dobrze razem. Nie wiem jaki wpływ ma tutaj wiek po którejkolwiek stronie na związek jeżeli ludzie są ze sobą szczęśliwi. Kwestie róznicy wieku to jakieś stare przesądy. Jaki mężczyzna zwiąże się z kobietą która ma już dzieci z poprzedniego związku, otóż odpowiedzialny i także w takie związki wchodzą osoby bezdzietne. Tyle że mężczyznom łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remlo
 

Jaki normalny, zdrowy facet bierze kobietę po 30 do tego z dzieckiem?? Xd ja nie znam takiego.. 

Tylko taki który ma wadliwą genetyke, ale  taki sam się wyeliminuje z puli genetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

To nieprawda, ja akurat odrzucę "zysk" i odejdę bo nie czuje się kochana, choć mam niemal pewność ze będę już zawsze sama 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

Mylisz się. Chcemy mieć zysk i być kochane 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda35

Kazda strona chce miec zysk ze zwiazku bo na tym polega zwiazek. Mezczyzni np. Chca miec zysk w postaci dzieci a to kobieta jest w ciazy, rodzi i karmi. Tak wiec dziecko jest obydwu rodzicow ale to kobieta je produkuje i poswieca. 

Kazda strona ma zysk bo oto wlasnie chodzi w zwiazku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula genetyczna
 

Kazda strona chce miec zysk ze zwiazku bo na tym polega zwiazek. Mezczyzni np. Chca miec zysk w postaci dzieci a to kobieta jest w ciazy, rodzi i karmi. Tak wiec dziecko jest obydwu rodzicow ale to kobieta je produkuje i poswieca. 

Kazda strona ma zysk bo oto wlasnie chodzi w zwiazku. 

w związku nie ma być żadnego zysku głupia babo, związek to nie kapitalizm tylko charytatyw, są zawsze same koszty i straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×