Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nerwowe niemowlę a przebieg ciąży

Polecane posty

Gość Gosc

W domu spokój, dziecko często przytulane, noszone, przemawiam do niego spokojnie, poświęcam mu całą uwagę... Wypieszczone, wylulane, uśmiechnięte. Tymczasem nagle wpada w histerię, płacze tak, ze nie można uspokoić, to po prostu wrzask, ma sucho, jest najedzone, problemów z brzuszkiem nie ma. Mi to wygląda na nerwy i fochy, o ile tak mozna powiedzieć o 4 miesięcznym dziecku. Albo jakby się wystraszyło nagle ale nie miałoby czego. Czy wpływ na nerwowość dziecka może mieć to jak przechodziłam ciążę? A były to ciągle nerwy i wyzwiska ze strony ex partnera. Niby starałam się nie denerwować ale rzeź psychiczna jaką mi zgotował jest nie do opisania. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może skok rozwojowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytaj o skoku rozwojowym między 4, a 5 miesiącem życia u niemowlęcia. A jeśli nadal będziesz mieć dylemat, idź z nim do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska77

Zbadaj mocz na wszelki wypadek. Moja też tak się dała. Myślałam że kolki a miała bakterię w moczu. Przywlekłyśmy ze szpitala dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej skoki rozwojowe, one są praktycznie co chwilę, moja córka też tak histerycznie płacze, ogólnie jest bardzo kontaktowym i uśmiechniętym dzieckiem, w miejscu publicznym aniołek. A wrócisz do domu to płacz. Nudzi się i płacz a bardziej krzyk. W wózku krzyk. No generalnie na wszystko nie płacz tylko krzyk i nerwy. Jest zdrowa. Uspakaja ja jedynie dźwięk odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×