Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjątek

Inteligencja idzie w parze

Polecane posty

Gość Parassolka
 

No nie może być, język hakerowi, stalkerowi, handlarzowi ludźmi przeszkadza,esteta się znalazł! Toż on takiego języka nigdy nie używał, arystokrata , Książe bez konia,nie rozumie ,dlaczego ktoś  do niego tak się zwraca.

Użyj swojej inteligencji gadzie,niech zamilknie na zawsze,żeby ci interesu nie psuła ,bo cię na koszty naraża i opinie twoją i twoich ku*ew niszczy,a to rzecz niepojęte, żeby ktoś wobec ciebie ,tak się zachowywał.  

Koniarczyk ty to jestes jednak psychol i ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jedyna nienawiść to jest to co piszesz a sio, takich ludzi powinni izolować od zdrowego społeczeństwa.

No z pewnością, takich ty wszo łonowa, powinni izolować od społeczeństwa! Nienawiścią nazywasz informowanie innych co robicie i do czego jesteście zdolni, forumowe bydło? Nie ja te wojnę zaczęła, nie ja wlazłam w wasze życie nieproszona,  nie ja sk****synie, tylko ty że swoją bandą. Wg ciebie powinna, zapomnieć, a może jeszcze podziękować za to co robiliście, może jeszcze współczuć, bo z powodu biedy i choroby dopuszczaliście się tego czynu? Ty byś z pewnością współczucie okazał swoim oprawcom i może jeszcze dołożył złocisza harytatywnie, wszak była to wyższa konieczność i  na zbożny cel szło. Przeszkadza teraz? Drąży jak kornik? Zrób wiec to co obiecywałeś bandyto,a nie wysilaj się na takie marne bzdety! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Nie ma tu normalnych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Koniarczyk ty to jestes jednak psychol i ...!

Ja mam imię i nazwisko sk****synie. Wiesz jakie, więc nie przypisuj mi swoich ułomności, bo to że wdziales damskie gacie, kobietą  żeś nie jest. Wypuść swoje k**wy, niech rzucą klątwami, rozsieja po forum komórki rakowe, pojęcza, niech i one też coś z tego mają i się odpręża. Ty kręcisz, ale to one na kamerkach za masturbacje, żetony zbierają. Nie wykorzystuj ich za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie ma tu normalnych ludzi ?

A co rozumiesz pod słowem, normalni ludzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

A co rozumiesz pod słowem, normalni ludzie? 

Takich co odpowiadają na temat nie na urojenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica
 

Ja mam imię i nazwisko sk****synie. Wiesz jakie, więc nie przypisuj mi swoich ułomności, bo to że wdziales damskie gacie, kobietą  żeś nie jest. Wypuść swoje k**wy, niech rzucą klątwami, rozsieja po forum komórki rakowe, pojęcza, niech i one też coś z tego mają i się odpręża. Ty kręcisz, ale to one na kamerkach za masturbacje, żetony zbierają. Nie wykorzystuj ich za bardzo. 

Co ty tam pieprzysz szmato? Ja nigdy w życiu nie byłam na żadnych kamerkach a kurrwą to ty jesteś, bo tam przesiadujesz i się tam masturbujesz zasrana ściero do podłogi. A komórki rakowe to ci mogę wysłać  jak najchętniej za taką kalumnię. To ty jesteś szmatą piszącą wątki o zbiorniku, to znaczy że tam siedzisz i się obnażasz za pieniądze. Jestę ohydna, pluję na ciebie i .... Nigdy w życiu takich rzeczy nie robiłam, ale przekląć cię mogę z przyjemnością. Niech cie za to spotka wszystko co najgorsze. TFU. S.RAM NA CIEBIE KURRWO ŚIERDZĄCA.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica

Nie będzie mnie tu jakaś kurrwa zbiornikowa obrażała. A pewnie że ci życzę raka ty gnojownico. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica

Wszyscy wiedzą że te kurrwy co piszą wątki o zbiorniku, piszą same o sobie, bo skąd by to wszystko znały? Wracaj do swojego szamba kupo goowna, tam jest twoje miejsce. Chciałabyś ściągnąć innych do swojego poziomu bo masz pełne dpsko zawiści że o innej kobiecie ktoś mówi dobrze. A ty szmato tylko zbiornik i prostytuowanie sie na kamerkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Wszyscy wiedzą że te kurrwy co piszą wątki o zbiorniku, piszą same o sobie, bo skąd by to wszystko znały? Wracaj do swojego szamba kupo goowna, tam jest twoje miejsce. Chciałabyś ściągnąć innych do swojego poziomu bo masz pełne dpsko zawiści że o innej kobiecie ktoś mówi dobrze. A ty szmato tylko zbiornik i prostytuowanie sie na kamerkach. 

Tez tak myślę muszą często tam zaglądać, mają fanów takich samych.  Jakiego pokroju ludzi te zbiorniki obchodzą zastawiam ciszę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co ty tam pieprzysz szmato? Ja nigdy w życiu nie byłam na żadnych kamerkach a kurrwą to ty jesteś, bo tam przesiadujesz i się tam masturbujesz zasrana ściero do podłogi. A komórki rakowe to ci mogę wysłać  jak najchętniej za taką kalumnię. To ty jesteś szmatą piszącą wątki o zbiorniku, to znaczy że tam siedzisz i się obnażasz za pieniądze. Jestę ohydna, pluję na ciebie i .... Nigdy w życiu takich rzeczy nie robiłam, ale przekląć cię mogę z przyjemnością. Niech cie za to spotka wszystko co najgorsze. TFU. S.RAM NA CIEBIE KURRWO ŚIERDZĄCA.  

No i rozkręciła się kamerkowa wesz łonowa, której podczas rozwoju duchowego, czakra się w kroczu otworzyła i rozwaliła jej pochwe, przez co była znaczona i ją chłopcy rozpoznali. Wiedziałaś k*rwo, że tam nie wchodzi, więc myślałaś, że jesteś bezpieczna i możesz do woli się masturbowac, a tu pech! Za duże doświadczenie duchowe, tfu w otwieraniu krocza miałaś i się nie udało, bo weszli tam tacy, co cię dobrze znali. Nie pluj głupia, bo ci ta sztuczna szczęka wypadnie, albo wpadnie do gardło i zakończysz żywot, nie od komórki rakowej, szczerbata, ale zdrowa. Możesz wypisywać co tylko ci się podoba, mnie obrazić takie goowno jak ty nie może, wszystkie wasze wyzwiska spuszczam z wodą, dezynfekując domestosem. Za głupia jesteś dla mnie, twoja mądrość sprowadza się do palca, którym się masturbujesz publicznie, za pieniądze, we łbie trociny wymieszane z goownem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

No i rozkręciła się kamerkowa wesz łonowa, której podczas rozwoju duchowego, czakra się w kroczu otworzyła i rozwaliła jej pochwe, przez co była znaczona i ją chłopcy rozpoznali. Wiedziałaś k*rwo, że tam nie wchodzi, więc myślałaś, że jesteś bezpieczna i możesz do woli się masturbowac, a tu pech! Za duże doświadczenie duchowe, tfu w otwieraniu krocza miałaś i się nie udało, bo weszli tam tacy, co cię dobrze znali. Nie pluj głupia, bo ci ta sztuczna szczęka wypadnie, albo wpadnie do gardło i zakończysz żywot, nie od komórki rakowej, szczerbata, ale zdrowa. Możesz wypisywać co tylko ci się podoba, mnie obrazić takie goowno jak ty nie może, wszystkie wasze wyzwiska spuszczam z wodą, dezynfekując domestosem. Za głupia jesteś dla mnie, twoja mądrość sprowadza się do palca, którym się masturbujesz publicznie, za pieniądze, we łbie trociny wymieszane z goownem. 

Jesteś chory chora skończ te twoje kamerowe czy zbiornikowe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

 

Nie wierzę, co to było? 

Sztuczną szczękę to chyba masz ty wywłoko ze zbiornika, bo ja mam własne zęby i teraz myślę że chyba mnie z kimś mylisz. 

Pierrtolisz takie kocoopoły że to zakrawa na schizofrenię. 

Nie możesz przeboleć, że ktoś mnie szanuje i ceni, a ty jesteś zwykłą kurrwą zbiornikową.  

Tak czy inaczej, obojetnie kim jesteś, życzę ci tego raka którego się tak boisz. 

Niech na ciebie spadnie choroba za całe zło które tu odstawiasz, za wszystkie oszczerstwa, za obmawianie ludzi 24/7 i za twoje zarabianie ciałem na kamerach. 

I nie pomawiaj o to ludzi którzy w życiu nie robili takich rzeczy jak ty, szzmato do szaletu.  

Brzydzę się tobą i twoim procederem, jesteś odrażająca, FUJ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wszyscy wiedzą że te kurrwy co piszą wątki o zbiorniku, piszą same o sobie, bo skąd by to wszystko znały? Wracaj do swojego szamba kupo goowna, tam jest twoje miejsce. Chciałabyś ściągnąć innych do swojego poziomu bo masz pełne dpsko zawiści że o innej kobiecie ktoś mówi dobrze. A ty szmato tylko zbiornik i prostytuowanie sie na kamerkach. 

A czy ja o zbioniku wspominała, jeżeli tak, to wskaż w którym miejscu? Wiedziała żeś głupia i teraz ma dowód. Widać bardzo lubisz to miejsce, pomaga ci w rozwoju duchowym? Te różdżke długą, o której wspominałaś na atlantydzie, to traktujesz jako pomoc, czy zabawkę, ale to inni mi powiedzą, nie liczę na twoją szczerość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Finał jest taki tu nie ma inteligentnych mądrych kobiet i pięknych , tylko jakiś syf,

są ale takich syfowych odpowiedzi nie piszą.

Temat uznaje za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jesteś chory chora skończ te twoje kamerowe czy zbiornikowe przygody.

No i doktor się odezwał, dziękuję za troskę, ale zwrócę tylko uwagę, na taki mały szczegół, nie o swoich przygodach wspomina, a o waszych kamerkowych przestępstwach, nie odwracaj gadzie kota do góry ogona. Wiecie gdzie to robicie i jak. Teraz i ona wie, dziękuję za informację. Inni nie chcieli poinformować! 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

Widać bardzo lubisz to miejsce, pomaga ci w rozwoju duchowym? Te różdżke długą, o której wspominałaś na atlantydzie, to traktujesz jako pomoc, czy zabawkę, ale to inni mi powiedzą, nie liczę na twoją szczerość 

Lecz sie chory  babiszonie, nigdy nie byłam na żadnej stronie o nazwie zbiornik ani atlantyda i nie pisałam o żadnych różdżkach, to twoje urojenia po narkotykach albo alkoholu ci się dają we znaki i wariujesz, pewnie bardzo brakuje ci różdżki, rozpędź się i walnij łbem o ścianę, a jak nie pomoże to do psychiatry w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

Widać bardzo lubisz to miejsce, pomaga ci w rozwoju duchowym? Te różdżke długą, o której wspominałaś na atlantydzie, to traktujesz jako pomoc, czy zabawkę, ale to inni mi powiedzą, nie liczę na twoją szczerość 

Lecz sie chory  babiszonie, nigdy nie byłam na żadnej stronie o nazwie zbiornik ani atlantyda i nie pisałam o żadnych różdżkach, to twoje urojenia po narkotykach albo alkoholu ci się dają we znaki i wariujesz, pewnie bardzo brakuje ci różdżki, rozpędź się i walnij łbem o ścianę, a jak nie pomoże to do psychiatry w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

No i doktor się odezwał, dziękuję za troskę, ale zwrócę tylko uwagę, na taki mały szczegół, nie o swoich przygodach wspomina, a o waszych kamerkowych przestępstwach, nie odwracaj gadzie kota do góry ogona. Wiecie gdzie to robicie i jak. Teraz i ona wie, dziękuję za informację. Inni nie chcieli poinformować! 

 

Syf mnie nie obchodzi ani syfowe także, płyńcie szerokimi wodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

No i doktor się odezwał, dziękuję za troskę, ale zwrócę tylko uwagę, na taki mały szczegół, nie o swoich przygodach wspomina, a o waszych kamerkowych przestępstwach, nie odwracaj gadzie kota do góry ogona. Wiecie gdzie to robicie i jak. Teraz i ona wie, dziękuję za informację. Inni nie chcieli poinformować! 

 

Syf mnie nie obchodzi ani syfowe także, płyńcie szerokimi wodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chore psychicznie babsko mi wmawia jakies kamerki i fora o których nie słyszałam i świństwa, których nie napisałam!  A kamerki nawet nie mam. Jak kupiłam laptopa to wyłączyłam wszystkie możliwości nadawania obrazu.  O tej różdżce to pewnie ty pisałaś, i resztę sprośności też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Chore psychicznie babsko mi wmawia jakies kamerki i fora o których nie słyszałam i świństwa, których nie napisałam!  A kamerki nawet nie mam. Jak kupiłam laptopa to wyłączyłam wszystkie możliwości nadawania obrazu.  O tej różdżce to pewnie ty pisałaś, i resztę sprośności też. 

No i teraz robimy głupa z siebie ,bo nie wiemy co dalej i jak tu odpowiedzieć,żeby się zamknęła, prawda ? Ja nie przestanę o waszym sk****systemie pisać, aż do skutku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym, NIGDY W ŻYCIU SIĘ NIE ZNIŻYŁAM DO ZARABIANIA CIAŁEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, gardzę takim procederem i wszystkimi, którzy czerpią z tego korzyści. A zęby mam własne i zdrowe. Na 100 % jestem pewna że nie dbasz tak o zęby jak jak. Do reszty się nie odniosę, ty jesteś po prostu chora psychicznie, bo kto normalny wypisuje takie brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym, NIGDY W ŻYCIU SIĘ NIE ZNIŻYŁAM DO ZARABIANIA CIAŁEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, gardzę takim procederem i wszystkimi, którzy czerpią z tego korzyści. A zęby mam własne i zdrowe. Na 100 % jestem pewna że nie dbasz tak o zęby jak jak. Do reszty się nie odniosę, ty jesteś po prostu chora psychicznie, bo kto normalny wypisuje takie brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie wierzę, co to było? 

Sztuczną szczękę to chyba masz ty wywłoko ze zbiornika, bo ja mam własne zęby i teraz myślę że chyba mnie z kimś mylisz. 

Pierrtolisz takie kocoopoły że to zakrawa na schizofrenię. 

Nie możesz przeboleć, że ktoś mnie szanuje i ceni, a ty jesteś zwykłą kurrwą zbiornikową.  

Tak czy inaczej, obojetnie kim jesteś, życzę ci tego raka którego się tak boisz. 

Niech na ciebie spadnie choroba za całe zło które tu odstawiasz, za wszystkie oszczerstwa, za obmawianie ludzi 24/7 i za twoje zarabianie ciałem na kamerach. 

I nie pomawiaj o to ludzi którzy w życiu nie robili takich rzeczy jak ty, szzmato do szaletu.  

Brzydzę się tobą i twoim procederem, jesteś odrażająca, FUJ. 

Ojej jak się rozgadala,żeby jeszcze,w tym coś było, a tu samo goowno.Zbiornik to twoje źródło dochodu.Ile w miesiącu wybierasz do emerytury?No i jeszcze szalet sobie przypomniała, dalej tam zdobywasz doświadczenia?Ktoś jeszcze chcę ci zapłacić w kiblu,Urszula ?Chyba jakiś desperat ! Jaka Ty glupia jesteś, wystarczy cię podejść i wszystko wyspiewasz.Sztuczna szczenke, to Ty masz od lat i ho ho, przecież wiesz,że ja wiem i po co ten teatr.Za dużo pyskujesz i za dużo ujawniasz o sobie,a możesz być pod kontrolą, nie boisz się że działasz na moją korzyść ? Pozdrawiam,jeszcze wszystko przed tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Syf mnie nie obchodzi ani syfowe także, płyńcie szerokimi wodami.

No i nie dał rady,a taki inteligentny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym, NIGDY W ŻYCIU SIĘ NIE ZNIŻYŁAM DO ZARABIANIA CIAŁEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, gardzę takim procederem i wszystkimi, którzy czerpią z tego korzyści. A zęby mam własne i zdrowe. Na 100 % jestem pewna że nie dbasz tak o zęby jak jak. Do reszty się nie odniosę, ty jesteś po prostu chora psychicznie, bo kto normalny wypisuje takie brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym, NIGDY W ŻYCIU SIĘ NIE ZNIŻYŁAM DO ZARABIANIA CIAŁEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, gardzę takim procederem i wszystkimi, którzy czerpią z tego korzyści. A zęby mam własne i zdrowe. Na 100 % jestem pewna że nie dbasz tak o zęby jak jak. Do reszty się nie odniosę, ty jesteś po prostu chora psychicznie, bo kto normalny wypisuje takie brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Poza tym, NIGDY W ŻYCIU SIĘ NIE ZNIŻYŁAM DO ZARABIANIA CIAŁEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, gardzę takim procederem i wszystkimi, którzy czerpią z tego korzyści. A zęby mam własne i zdrowe. Na 100 % jestem pewna że nie dbasz tak o zęby jak jak. Do reszty się nie odniosę, ty jesteś po prostu chora psychicznie, bo kto normalny wypisuje takie brednie. 

Hahaha daruj sobie już te bzdury,Ty byś się nie zniżyła,kręgosłup cię boli ? Zniżyć, to może, byś nie mogla,ale się położyć i pipe pod cudzym wizerunkiem wystawić ,już tak,to do Uli! 

Ale jak widzę to Ty stary ch*ju teraz piszesz ,więc ci wierzę, że sam ciałem nie handlujesz swoim,tylko cudzym,bydlaku sutenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Hahaha daruj sobie już te bzdury,Ty byś się nie zniżyła,kręgosłup cię boli ? Zniżyć, to może, byś nie mogla,ale się położyć i pipe pod cudzym wizerunkiem wystawić ,już tak,to do Uli! 

Ale jak widzę to Ty stary ch*ju teraz piszesz ,więc ci wierzę, że sam ciałem nie handlujesz swoim,tylko cudzym,bydlaku sutenerze.

Ktoś wie o co chodzi tej wariatce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×