Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość let me down

Ehh.. tak mi się nudzi, masakra.. tak bardzo tęsknie za starymi pięknymi czasami kiedy się całą ekipą jechało nad wode, na grilla szło, na działke do kogoś, imprezy itp.. dzisiaj od paru lat samotność totalna

Polecane posty

Gość xxx
 

kazdy uzaleznia cos od czegos idio.to

nie kazdy przyglupie. tylko wiekszosc i ta wiekszosc placze pozniej w necie dokladnie tak jak ty id/ioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
 

Co racja, to racja, uczucie, że życie przed Tobą, jest niepowtarzalne. No ale to se ne wrati, i tak jesteś w lepszej sytuacji niż siedemdziesięciolatek.

to zaden argument a po drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale frajer
 

nie kazdy przyglupie. tylko wiekszosc i ta wiekszosc placze pozniej w necie dokladnie tak jak ty id/ioto

oj widac, ze dzisiaj twoj facet nie zapial cie analnie pokrako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
 

oj widac, ze dzisiaj twoj facet nie zapial cie analnie pokrako

ryj w puszke z piwskiem wloz prymitywie zaje/bany. idealnego nicka sobie cwelu wybrales, pasuje idealnie do ciebie. placzek zydowski placze za kolezkami z przeszlosci i ci/py ktora przy pierwszej okazji poleciala do innego ruuchac sie z nim buahahahahahaahhaah beka nie z tej z ziemi z arystocwela. ja niczego od nikogo nie uzalezniam bo mam na wszystkich totalnie wypier/dolone i dzieki temu nie placze jak zalosny frajer tak jak ty co tydzien tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to zaden argument a po drugie

Zaraz. Masz wiecej czasu na manewry ze swoim życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon ku.rwa i cwel
 

ryj w puszke z piwskiem wloz prymitywie zaje/bany. idealnego nicka sobie cwelu wybrales, pasuje idealnie do ciebie. placzek zydowski placze za kolezkami z przeszlosci i ci/py ktora przy pierwszej okazji poleciala do innego ruuchac sie z nim buahahahahahaahhaah beka nie z tej z ziemi z arystocwela. ja niczego od nikogo nie uzalezniam bo mam na wszystkich totalnie wypier/dolone i dzieki temu nie placze jak zalosny frajer tak jak ty co tydzien tutaj

oho czyli juz wszyscy wiemy, tak jak przypuszczałem.. dragon cwel hahaha schyl sie do miecza cwelu, j e bac dragona cwela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
 

oho czyli juz wszyscy wiemy, tak jak przypuszczałem.. dragon cwel hahaha schyl sie do miecza cwelu, j e bac dragona cwela !!! 

pudlo cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon cwel
 

pudlo cwelu

morda pi3rdoloyn dragonski cwelu, szoruj klopa smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×