Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamia

odrzucenie przez mężczyznę

Polecane posty

Gość kamia

nie mogę sobie poradzić z odrzuceniem przez chłopaka. Jestem w nim zakochana wręcz obsesyjnie. Każdy dzień zaczyna się i kończy myślami o nim. Nie jestem w stanie niczego robić. Taki stan trwa od około 5 lat. Chłopak ma za sobą nieudany związek, jest bardzo wrażliwy, leczy się na silną nerwicę. Mam wrażenie czasem, że się mnie boi, a innym razem, że traktuje jak gorszą osobę, nie dorastającą mu do pięt. Gdy się widzimy nie odrywa wzroku ode mnie. Gdy chce mu trochę pomóc, typu przełamać się, zapytać czemu tak się zachowuje, to wtedy on się zamyka w sobie, jest okrutny poprzez to że się dystansuje momentalnie do mnie.  Gdy dziś spróbowałam znów przełamać lody, to on mnie jawnie olał. On ma problemy ze sobą. Ale przez to ja też popadam w jakąś nerwicę, nie mogę tak dalej żyć. Mam poczucie zmarnowania najlepszych lat życia. Wspieram go najlepiej jak potrafię, ale już nie mam siły. Chce zakończyć tę znajomość, ale nie potrafię, ponieważ uważam, że jesteśmy sobie przeznaczeni, że szukaliśmy się siebie całe życie. Nasze pierwsze spotkanie wyglądało tak, że patrzyliśmy na siebie bez słowa chyba przez minutę, zanim zaczęliśmy rozmowę. Jednakże chyba nadszedł ten dzień, że mimo mojej ogromnej miłości wiem, że nic już się nie zmieni. On zawszę będzie tylko patrzył i olewał dalej. Jak zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt

w zasadzie nie masz nic do stracenia
zapytaj się go kim Ty właściwie dla niego jesteś?
i czy rozumie dlaczego mimo wszystko mu pomagasz i go wspierasz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt

w zasadzie nie masz nic do stracenia
zapytaj się go kim Ty właściwie dla niego jesteś?
i czy rozumie dlaczego mimo wszystko mu pomagasz i go wspierasz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi

To strasznie toksyczna znajomość, przez którą tracisz szansę na prawdziwy związek i fajne życie. Prawdziwa miłość to nie tortury i rozpacz. Żeby zapomnieć, przede wszystkim powinnaś uciąć kontakt i przestać go widywać. To jest absolutnie niezbędne. Widując go od czasu do czasu, odbierając telefony możesz w tym bagnie tkwić latami. Zajmij sobie czas, spotykaj się z ludźmi, poświęć się hobby, jedź w podróż. Odżyj. Jeśli nadal będzie Cię to dręczyć, idź do terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×