Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Goralka napisał:

Lecze się w Parens. Dzwoń i pytaj o wszystko powinni ci powiedzieć jeszcze możesz też poprosić o pełną dokumentację i tam też dużo więcej informacji jest niż na wizytach. 

Ja jeszcze nie wiem dokładnie kiedy transferuje. W przyszły pon mam wizyte to sie dowiem ale jak się uda to w okolicy świat. 😘

Witaj. Ja też w Parens. Właśnie u mnie ogromne oczekiwanie. 4 dpt. Póki co nic a nic nie czuję. Chyba tylko od czasu do czasu napady stresu i takiej ogromnej niepewności, a przez to starchu. Od jak dawna się leczysz w Pares?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, m_art_a napisał:

Krew oddana, czekam do 18 na wynik jak na szpilkach 🤐

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, m_art_a napisał:

Krew oddana, czekam do 18 na wynik jak na szpilkach 🤐

 

3 minuty temu, Aga36 napisał:

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

Czekamy razem z wami 💚

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, m_art_a napisał:

Krew oddana, czekam do 18 na wynik jak na szpilkach 🤐

 

17 minut temu, Aga36 napisał:

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

Czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki za Was dziewczyny 😉 będzie dobrze!!!

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Aga36 napisał:

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

Wytrzymałam 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m_art_a napisał:

Krew oddana, czekam do 18 na wynik jak na szpilkach 🤐

 

2 godziny temu, Aga36 napisał:

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

Dziewczyny czekamy na pozytywne wieści 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ja potrzebowałam po ostatnich wynikach kilku dni odcięcia i zresetowania głowy.. 😞 Dzisiaj nadrabiałam forum. 
 

Martuska- tak bardzo mi przykro.. Mam nadzieję, że dasz radę szybko podnieść głowę do góry i próbować dalej. Tylko się nie poddawaj, wracaj do nas szybko 😘

Dreamscometrue ucieszyłam się ogromnie jak zobaczyłam Twój wynik z bety. Woooow ! Gratulacje i czekam na wieści z USG 😊

My aktualnie zdecydowaliśmy się na zmianę lekarza w tej samej klinice. Niestety czeka się bardzo długo i na koniec roku mam dzwonić pytać o terminy na wiosnę 2021. Także na ten moment cieszę się życiem. Bo ostatnie trzy lata kręciły się wokół badań , diet, leków i transferów. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów usiadłam ze znajomymi , wypiłam wino , zjadłam pizzę a rano nie zastanawiałam się czy mogę wypić tą drugą kawę. Chyba tego potrzebowałam. 
 

Trzymam kciuki za wszystkie grudniowe punkcje,transfery i pozytywne bety ✊🏻❤️

 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Miśka2020 napisał:

Cześć , ja potrzebowałam po ostatnich wynikach kilku dni odcięcia i zresetowania głowy.. 😞 Dzisiaj nadrabiałam forum. 
 

Martuska- tak bardzo mi przykro.. Mam nadzieję, że dasz radę szybko podnieść głowę do góry i próbować dalej. Tylko się nie poddawaj, wracaj do nas szybko 😘

Dreamscometrue ucieszyłam się ogromnie jak zobaczyłam Twój wynik z bety. Woooow ! Gratulacje i czekam na wieści z USG 😊

My aktualnie zdecydowaliśmy się na zmianę lekarza w tej samej klinice. Niestety czeka się bardzo długo i na koniec roku mam dzwonić pytać o terminy na wiosnę 2021. Także na ten moment cieszę się życiem. Bo ostatnie trzy lata kręciły się wokół badań , diet, leków i transferów. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów usiadłam ze znajomymi , wypiłam wino , zjadłam pizzę a rano nie zastanawiałam się czy mogę wypić tą drugą kawę. Chyba tego potrzebowałam. 
 

Trzymam kciuki za wszystkie grudniowe punkcje,transfery i pozytywne bety ✊🏻❤️

 

Super ze tak postanowiłaś odpuścić i uwolnić głowę, nie jest to łatwe ale podobno  przynosi korzyści. Zadbaj o siebie, ciesz się każda chwila a napewno nowy rok będzie dla ciebie owocny. Trzymaj się cieplutko😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akszeinga napisał:

Witaj. Ja też w Parens. Właśnie u mnie ogromne oczekiwanie. 4 dpt. Póki co nic a nic nie czuję. Chyba tylko od czasu do czasu napady stresu i takiej ogromnej niepewności, a przez to starchu. Od jak dawna się leczysz w Pares?

Ooo super to jest nas kilka z Parensa 😉 trzymam kciuki żeby Ci się udało kochana kiedy masz będę zbadać?to że nic nie czujesz może być dobrym znakiem 😉 .

Ja leczę się tam od 1.5 roku teraz jestem w trakcie 3 procedury dwie pierwsze niestety nie udane ale nie poddaje się i liczę że teraz się wreszcie poszczęści 🤞😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe dziewczyny trzymam kciuki za transfery, my transferujemy jutro!:) 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze bety 🤞🤞🤞🤞 😘😘😘😘 oby były wysokie u wszystkich ! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akszeinga napisał:

Witaj. Ja też w Parens. Właśnie u mnie ogromne oczekiwanie. 4 dpt. Póki co nic a nic nie czuję. Chyba tylko od czasu do czasu napady stresu i takiej ogromnej niepewności, a przez to starchu. Od jak dawna się leczysz w Pares?

Ja po transferze 6 dni prawie nic nie czułam, jedynie 3-go dnia lekkie kłucie, akurat robiłam kolację jak się zgiełam w pół to pamietam to, potem nic a wczoraj cały dzień jak na okres ...dziś się okaze czy to zwiastowało dobrze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Miśka2020 napisał:

Cześć , ja potrzebowałam po ostatnich wynikach kilku dni odcięcia i zresetowania głowy.. 😞 Dzisiaj nadrabiałam forum. 
 

Martuska- tak bardzo mi przykro.. Mam nadzieję, że dasz radę szybko podnieść głowę do góry i próbować dalej. Tylko się nie poddawaj, wracaj do nas szybko 😘

Dreamscometrue ucieszyłam się ogromnie jak zobaczyłam Twój wynik z bety. Woooow ! Gratulacje i czekam na wieści z USG 😊

My aktualnie zdecydowaliśmy się na zmianę lekarza w tej samej klinice. Niestety czeka się bardzo długo i na koniec roku mam dzwonić pytać o terminy na wiosnę 2021. Także na ten moment cieszę się życiem. Bo ostatnie trzy lata kręciły się wokół badań , diet, leków i transferów. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów usiadłam ze znajomymi , wypiłam wino , zjadłam pizzę a rano nie zastanawiałam się czy mogę wypić tą drugą kawę. Chyba tego potrzebowałam. 
 

Trzymam kciuki za wszystkie grudniowe punkcje,transfery i pozytywne bety ✊🏻❤️

 

Dziękuję. I nie dziękuję,żeby nie zapeszać bo przyznam,że stres mnie trzyma, zwyczajnie się boje ,że nic nie zobaczę i to tylko sen.

Takie oderwanie się i radość z tego,że po prostu można robić normalne rzeczy bardzo wam się przyda. My musieliśmy czekać 6 miesiecy po cp i powiem Ci że  było to wspaniałe 6 miesiecy ☺️  Chwila "oddechu" na pewno wam dobrze robi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m_art_a napisał:

Ja po transferze 6 dni prawie nic nie czułam, jedynie 3-go dnia lekkie kłucie, akurat robiłam kolację jak się zgiełam w pół to pamietam to, potem nic a wczoraj cały dzień jak na okres ...dziś się okaze czy to zwiastowało dobrze czy nie

Ja 2 dpt czułam kilka razy w brzuchu takie jakby uszypnięcie, ukłucie ale bardzo delikatne. Kilka razy w tym samym miejscu. Ale teraz już nic a nic. Lekarz kazal mi zrobić  betę w sobotę czyli 9 dpt. Ale pewnie nie wytrzymam i pójdę w piątek. Skoro Ty robisz 7 dnia to może ja mogę wczwśniej :):):) Miałam 5 dniową blastocystę transferowaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Akszeinga napisał:

Ja 2 dpt czułam kilka razy w brzuchu takie jakby uszypnięcie, ukłucie ale bardzo delikatne. Kilka razy w tym samym miejscu. Ale teraz już nic a nic. Lekarz kazal mi zrobić  betę w sobotę czyli 9 dpt. Ale pewnie nie wytrzymam i pójdę w piątek. Skoro Ty robisz 7 dnia to może ja mogę wczwśniej :):):) Miałam 5 dniową blastocystę transferowaną. 

Ja też robiłam betę w 7dpt. Teraz też tak zrobię bo w święta bym umarła z ciekawości 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po transferze, muninek na pokladzie ❤️ 🙂 

czekam na wynik bet Waszych! I robie unfollow 🙂  
 

 

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Milach napisał:

Ja juz po transferze, muninek na pokladzie ❤️🙂 

czekam na wynik bet Waszych! I robie unfollow 🙂  
 

 

Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!! Dbaj teraz o siebie i o muninka, nie denerwuj się 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milach napisał:

Ja juz po transferze, muninek na pokladzie ❤️🙂 

czekam na wynik bet Waszych! I robie unfollow 🙂  

Trzymam kciuki, żeby rozglądał się teraz uważnie dookoła i stwierdził : " tu jest super, zostaję na następne 9 miesięcy 🙂 " ❤️ 

6 godzin temu, m_art_a napisał:

Krew oddana, czekam do 18 na wynik jak na szpilkach 🤐

 

6 godzin temu, Aga36 napisał:

To czekamy razem, ja 18-20  będę mieć wyniki. Kordzilo mnie test kupić, ale uznałam że to bez sensu. A ty robiłaś czy wytrzymałaś? 

Chcecie mnie wykończyć? 🙂  Co tak późno te wyniki 😛  ? 

Ale jeśli Wy wytrzymacie, to i ja dam radę 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wiosenka napisał:

Trzymam kciuki, żeby rozglądał się teraz uważnie dookoła i stwierdził : " tu jest super, zostaję na następne 9 miesięcy 🙂 " ❤️ 

 

Chcecie mnie wykończyć? 🙂  Co tak późno te wyniki 😛  ? 

Ale jeśli Wy wytrzymacie, to i ja dam radę 🙂 

Ja już ledwo, im bliżej 18-stej to stres większy. Czuję się jak przed maturą, albo egzaminem na prawo jazdy albo nawet gorzej. Siedzę jak na szpilkach, w głowie dziś cały dzień mi się kręci chyba że stresu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aga36 napisał:

Ja już ledwo, im bliżej 18-stej to stres większy. Czuję się jak przed maturą, albo egzaminem na prawo jazdy albo nawet gorzej. Siedzę jak na szpilkach, w głowie dziś cały dzień mi się kręci chyba że stresu. 

Ja mam forum cały czas włączone, głośnik na ful ustawiony żeby słyszeć każde powiadomienie. Z niecierpliwośćią czekam na Wasze wyniki. Jak przyjdzie moja kolej... to ja nawet tego sobie nie wyobrażam, ach to czekanie :classic_rolleyes: TRZYMAM KCIUKI DZIEWCZYNY 🙂

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milach napisał:

Ja juz po transferze, muninek na pokladzie ❤️🙂 

czekam na wynik bet Waszych! I robie unfollow 🙂  
 

 

Super oby został z Tobą na 9 miesięcy ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milach napisał:

Ja juz po transferze, muninek na pokladzie ❤️🙂 

czekam na wynik bet Waszych! I robie unfollow 🙂  
 

 

Milach czy transter przebiegł sprawnie? Czy coś Cię bolało? Pytam bo mnie bolało i zastanawiam się czemu. Pewnie przez endometroze i zrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wiosenka napisał:

Trzymam kciuki, żeby rozglądał się teraz uważnie dookoła i stwierdził : " tu jest super, zostaję na następne 9 miesięcy 🙂 " ❤️ 

 

Chcecie mnie wykończyć? 🙂  Co tak późno te wyniki 😛  ? 

Ale jeśli Wy wytrzymacie, to i ja dam radę 🙂 

Hahaha Wiosenko my Ciebie wykończyć? 🙂 To co my mamy powiedzieć hehe, u mnie akurat laboratorium pod domem zawsze wyniki wrzuca dopiero ok 18 już przed chwilą sprawdzałam ale nadal nic nie ma eg te oczekiwanie .... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, m_art_a napisał:

Hahaha Wiosenko my Ciebie wykończyć? 🙂 To co my mamy powiedzieć hehe, u mnie akurat laboratorium pod domem zawsze wyniki wrzuca dopiero ok 18 już przed chwilą sprawdzałam ale nadal nic nie ma eg te oczekiwanie .... 

Ja już dwa razy sprawdzałam a mi powiedzieli  że między 18-20😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Akszeinga napisał:

Milach czy transter przebiegł sprawnie? Czy coś Cię bolało? Pytam bo mnie bolało i zastanawiam się czemu. Pewnie przez endometroze i zrosty.

Przy poprzednim transferze doktor nie mogl wlozyc tej cienkiej rureczki do transferu i odczuwalam dyskomfort, nazwal to oporujaca macica i ze czasami tak jest jak kobieta odczuwa duzy stres a ja wtedy bylam okropnie zestresowana, ze stresu nawet zapomniałam daty urodzin mojego meza. Tym razem nie bylo w ogole problemow, transfer poszedł bardzo sprawnie ale tym razem bylam bardzo wyluzowana 🙂 grala muzyczka w sali zabiegowej i po zabiegowej wiec skupiałam sie na muzyce 😉 teraz tez czuje duzy spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh u mnie chyba niezbyt dobre wieści... w środę miałam punkcję, dzisiaj dzwoniłam do laboratorium i z 7 zapłodniło się 5, ale dzisiaj mija 5 doba i nie ma żadnej blastocysty... czekają do jutra, mam dzwonić po 13 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×