Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domi

Mojemu trzylatkowi wszystko nie pasuje w dodatku wygania dziadków czy to minie ?

Polecane posty

Gość Gość
 

a on ci powie, że ma to gdzieś, takie jest jego zdanie i gó/wno ci do tego 

Wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
 

Jestem załamana bo dokucza , popycha 10 miesięcznego brata i wygania dziadków , bije . Nie pomaga klaps na dupę , tłumaczenia już chyba próbowaliśmy z mężem wszystkich sposobów . Donorzedszkola chodzi tam jest grzeczny . Czy to kiedyś minie ? 

Minie:) Moja ma 4,5 roku. Jej siostra ma 2 latka i od kilku miesięcy już jest spokojniej. Też popychała młodszą siostrę. Też potrafila powiedziec babci, że już ma jechac do domu. Taki charakter. Nie lubi gości. Babcia na szczęście bardzo wyrozumiała. A między siostrami coraz lepiej i starsza już wykazuje opiekuńczość w stosunku do młodszej i wciąga ją do zabaw. Cudowny widok jak razem się bawią i rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem mamą nastolatków. Na ostatniej wywiadówce byłam w szoku, co rodzice mówią o swoich dzieciach. Jakby się ich bali, mówili o tym, że córka/syn w życiu się na coś nie zgodzą. Opowiadali historie takie, że myślę, że nie mają wiele do powiedzenia swoim latoroślom... 

Obawiam się, że te matki kilkulatkow, którym wolno decydować o wszystkim, obudzą się pewnego dnia z ręką w nocniku i będzie wielkie zdziwienie, bo prawie dorosły nastolatek będzie nadal robił co chce. Dzieci potrzebują granic, autorytetów i nie zawsze tylko głaskania po główce. Trzeba być konsekwentnym i rozsądnym rodzicem. Są sprawy i sytuacje, kiedy dziecko może decydować, ale nie zawsze. Można wysłuchać argumentów dziecka, ale nie trzeba się z nimi zgadzać. Czy ustepujecie we wszystkim mężom, teściowym, swoim rodzicom? A trzylatkowi tak? Coś chyba tu nie gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×