Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób, które zerwały kontakt z rodzicami:

Polecane posty

Gość gość

Czy po czasie żałujecie? Czy zdarza(ło) się Wam odnawiać kontakt? Z jakim skutkiem? Czy boicie się śmierci/choroby rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie mam z matka kontaktu 14lat, nie żaluje, ona jest mega toksyczną osobą.

Mojej siostrze dzieki mamusi zabrali dwoje dzieci  , ale siostra się nie dała  -urodziła sobie nowe 😄  Zyje z chłopem z zasiłków i dzwoni raz na rok, "pożycz kasę" .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqwwweeerrrrtttttyyyyyy

Ja zerwałam kontakt z ojcem. To była najlepsza decyzja mojego życia i jedyne czego żałuję to fakt, że zrobiłam to tak późno. Ojciec był kasiasty z czego korzystali różni ludzie, w tym siksy, które ładnie go doiły. Nie wiem co się stało i wiedzieć nie chcę, ale o dziwo po jakimś czasie sam się do mnie odezwał a chciał... kasy (wyśmiałam go). Podobno dzieciak córki jego siksy jest chory. Czy to prawda czy nie, nie wiem, ale mam swoje powody dla których nie tylko nie dam mu złotówki, ale i nie podam ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zerwałam kontakt z matką gdy miałam 15 lat. Jakieś 5 lat temu. Były momenty gdy odmawiałam kontakt i znowu zrywałam bo miałam nadzieję że coś się zmieniło. Jednak teraz wiem że nic się nigdy nie zmieni. Nie żałuję. Nie boje się śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja matke widzialam 6.5

Roku temu . Nie mam z nia kontaktu nie potrzebuje ,ona mnie nie wychowywala tylko jej matka . Nie mam i nie mialam nigdy do niej uczuc a ona do mnie tez nie miala. 

To jest taka obca osoba do mnie ,mysle ze jak kiedys umrze to nie pojade na pogrzeb a ze mieszkam za granica to mi nie bedzie po drodze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja matke widzialam 6.5

6.5 roku temu ja widzialam ostatni raz *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleja

Z ojcem, który okazał się ciagle taki sam... manipulant, wykorzystywacz, po prostu egoista i intrygant od siedmiu boleści, dałam szanse Allegro teraz wiem, ze ludzie się nie zmieniają dlatego od toksyka odsunęłam się chyba na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×