Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nawet nie zauważycie kiedy z 500 plus będzie was stać na mniej niż było bez 500.

Polecane posty

Gość Gość

I o to chodzi. Wszystko opiera się na głupocie tego narodu i uproszczonego myślenia, że jak ktoś ma 500 złotych więcej to stać go na więcej. Otóż oświadczam wam, że niedługo dojdzie do tego, że wzrost kosztów życia przekroczy wartość tego zasiłku, więc wyszłyście na tym jak zabłocki na mydle. Popieranie PIS to szczyt głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko przecież każda partia zostawi 500 plus.  NIKT TEGO NIE cofnie. 

500 plus i jest i juz zostanie.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Autorko przecież każda partia zostawi 500 plus.  NIKT TEGO NIE cofnie. 

500 plus i jest i juz zostanie.

.

Ale PIS będzie to jeszcze pogłębiał, a na każde 100 złotych dodatkowe zasiłku przypada zwiększenie kosztów życia o 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxkidk

No niestety tak to jest jak głosują nieinteligentni a jak widać takich jest mnóstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No niestety tak to jest jak głosują nieinteligentni a jak widać takich jest mnóstwo 😞

Dobrze, że ty jesteś inteligentna, na Ciebie trafiło 😄 a inni gupi, co oni wiedzo o życiu 😂 kandyduj na Prezydenta,, akurat jest okazja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxkidk
 

Dobrze, że ty jesteś inteligentna, na Ciebie trafiło 😄 a inni gupi, co oni wiedzo o życiu 😂 kandyduj na Prezydenta,, akurat jest okazja! 

Wystarczy naprawdę zdawkowa wiedza o ekonomii żeby rozumieć dlaczego na tę partię nie wolno głosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi tam 500 plus podniosło standard życia. A w zasadzie nie tyle mi, co mojemu dziecku. Do tej pory kupowałam mu ciuchy w sieciowkach i na promocjach. Teraz bez oporu potrafię mu kupić bluzę za 450 zł bo mu się spodobała. I nie czekam na promocję. Fakt że zarabiamy z mężem znacznie powyżej średniej i zawsze mieliśmy nadwyżki, ale gdy to były ciężko zarobione pieniądze to wydawalam je rozsadniej niż te, które nam dano za nic. Choć na PiS nigdy nie glosowalam i nie zagłosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież już stać na mniej, ale osły się cieszą jak dostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Przecież już stać na mniej, ale osły się cieszą jak dostają

Tych dla których to jedyne źródło dochodu może i tak ale Ci którzy dobrze zarabiają tego nie odczuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tych dla których to jedyne źródło dochodu może i tak ale Ci którzy dobrze zarabiają tego nie odczuwają.

Właśnie to jest typowe dla wyborcy PIS, nie odczuwają TERAZ, jest ok TERAZ. Wszyscy mają tak ciasne horyzonty, że nie widzą katastrofy, która już się zbliża. Wyborcy PIS to hołota, która myśli hormonami zamiast mózgiem i nie potrafi przewidzieć co się stanie jak gotujesz się w kotle, na początku jest ciepło i przyjemnie, a potem gorąco i wiadomo co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Właśnie to jest typowe dla wyborcy PIS, nie odczuwają TERAZ, jest ok TERAZ. Wszyscy mają tak ciasne horyzonty, że nie widzą katastrofy, która już się zbliża. Wyborcy PIS to hołota, która myśli hormonami zamiast mózgiem i nie potrafi przewidzieć co się stanie jak gotujesz się w kotle, na początku jest ciepło i przyjemnie, a potem gorąco i wiadomo co dalej.

Nie jestem wyborcą PiS, Ale nie widzę podwyżek bo zarabiam dobrze, nie żyje z zasiłków i minimalnej. Może najtańsze produkty poszły w górę, ale te droższe które ja kupuję nie. Np ja kupuję wołowinę po 90-120zl i taka ma cenę od kilku lat. Produkty które ja kupuję są dobre jakościowo i muszą odpowiednio kosztować. A że najtańsze miecho poszło w górę wynika ze wzrostu np najnizszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

Wołowina była max 80 zł wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego ja nie traktuje 500+ jako dodatkowe dochody na dziecko, tylko jak zwrot kasy za drozsze produkty spozywcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×