Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakie kobiety najbardziej podobają się mężczyznom (tylko wygląd)

Polecane posty

Gość Gość

Jakie kobiety podobają się najbardziej mężczyznom - tylko z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taką poznalem

155-165 cm, zgrabna odstajaca pupa, średnie piersi, ładna delikatna twarz (ma nie straszyć też bez makijażu), inteligentne spojrzenie, szczupła ale nie wychudzona, zgrabna, kobieca, lubię ciemne oczy i włosy. Kobiecy ubiór, zadbane dłonie, paznokcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy

Niewysokie szatynki z brązowymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niewysoka, filigranowa, najlepiej niebieskie oczy, ładna twarz, dziewczęca, zgrabna pupa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodre

koniecznie ladny wystajacy wytrenowany tyleczek, to podstawa.. umiesnione nogi, bo nie ma nic gorszego jak laska ma chude nogi, no wypadaloby placki brzuch, piersi wiadomo ze jak wieksze jedrne to fajnie ale to nie jest wymus no i obowiazkowo ladna z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Figura modelki, fajne duże piersi, 175 wzrostu, długie nogi i fajny tylek. No i ładna z buzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brunetki, blondynki, rude ? Długie czy krótkie włosy? Co was  panowie bardziej kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długie włosy ciemny blond lub brunetka i ładna twarz reszta jak woli może nawet mieć suknię to kostek i golf 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolor włosów nie ważny ważniejsza figura i twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnaś

Każdy ma inne gusta. Dla mnie kobieta musi mieć to coś i nie potrafię wymienić konkretnych cech. Mogę tylko wymienić TOP3 aktorek, które dla mnie są piękne

1. Jessica Alba

2. Emma Watson 

3. Hilary Duff

Może nie są to seksbomby, ale one właśnie na mnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

- szczupła (nie wychudzona jak anorektyczka ale ładna zgrabna, sylwetka)

- z widocznym wcięciem w talii,

- odstający tyłek,

- ładna twarz,

- pomiędzy 160-170 cm,

- nie jest to wcale konieczne jak 5 powyższych jest spełnionych, ale jak dojdą do tego duże piersi to bardzo fajny bonus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro ważniejsza figura i twarz to pytanie czy lubicie bardzo chude czy wolicie kiedy kobieta ma krągłości nawet jeżeli tych kilka krągłości jest nadprogramowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Skoro ważniejsza figura i twarz to pytanie czy lubicie bardzo chude czy wolicie kiedy kobieta ma krągłości nawet jeżeli tych kilka krągłości jest nadprogramowych.

Ani bardzo chudych ani tych z nadprogramowymi kilogramami. Po prostu szczupłe i zgrabne, z dużym biustem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Taka lekko grubawa z dupcią i cyckami. Ogolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ani bardzo chudych ani tych z nadprogramowymi kilogramami. Po prostu szczupłe i zgrabne, z dużym biustem. 

to tak jakbym się Ciebie zapytał czy wolisz suchoklatesa bez zarysu mięśni czy brzuchatego Janusza. 

Tak jak wy wolicie umięśnionych szczupłych kolesi z płaskim brzuchem, wyrzeźbioną klatą, wyraźnie wyrobionym bicem i tricepsem tak my lubimy szczupłe laski z płaskim brzuchami, zgrabnymi nogami i dużym biustem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni wszyscy marzą o pięknych dupach a kończą z ich przeciwieństwami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Ja będę z taką co mi się podoba. Albo z żadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to tak jakbym się Ciebie zapytał czy wolisz suchoklatesa bez zarysu mięśni czy brzuchatego Janusza. 

Tak jak wy wolicie umięśnionych szczupłych kolesi z płaskim brzuchem, wyrzeźbioną klatą, wyraźnie wyrobionym bicem i tricepsem tak my lubimy szczupłe laski z płaskim brzuchami, zgrabnymi nogami i dużym biustem. 

ok, czyli nic pomiedzy suchoklatesem a brzuchatą Grażyną - wydanie damskie. Skoro mają być modelki, aktorki to jakie są te wasze ideały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24

Przede wszystkim ładna twarz i zgrabne ciało. Wzrost min 155, max 170. Rozmiar piersi obojętny. Jeżeli dziewczyna  jest ładna i zgrabna, piersi mogą być zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK66
 

Skoro ważniejsza figura i twarz to pytanie czy lubicie bardzo chude czy wolicie kiedy kobieta ma krągłości nawet jeżeli tych kilka krągłości jest nadprogramowych.

Krągłości jeżeli są w normie, nie przeszkadzają mi. Ważne aby kobieta nie była otyła i nie była tzw.dużą kobietą czyli wysoka, grubej kości i z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Przyjemnie czytać. Nie tylko chude szkielety w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×