Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartosz35lat

To smutne ze współczesne kobiety wybierają albo karierę zawodową albo związek z modelem 9/10 albo jedno i drugie nie zauważając trzeciej opcji w postaci kochającego wiernego normalnego faceta

Polecane posty

Gość Bartosz35lat

Takie czasy dzisiaj mamy ze kobiety chcą by ich życie miało pewien idealny wzorzec w postaci związku albo dzikiego sexu z modelem 9/10 albo kariery zawodowej. Normalny kochający facet do tego wzorca nie pasuje jest przez nie pogardzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Takie czasy dzisiaj mamy ze kobiety chcą by ich życie miało pewien idealny wzorzec w postaci związku albo dzikiego sexu z modelem 9/10 albo kariery zawodowej. Normalny kochający facet do tego wzorca nie pasuje jest przez nie pogardzany.

no kuźwa,mają wybór. Są wolne,mogą wybierać to wybierają. Wy też wybieracie,zazwyczaj lecicie na te 8,9, 10 /10,nie chcecie brzydkiej,grubej i tak dalej...

Co w tym złego? Kobiety też mają prawo być z kim chcą,nie będą się poświęcać,skoro wy nie bardzo chcecie robić tego samego. Mając mercedesa i najładniejsze najfajniejsze lamborgini,co wybierzesz? Drugą opcję. Mając laskę obok 4/10 a taką 8/10 z wyglądu to którą wybierzesz? Tak z ręką na sercu? No wlaśnie...odpowiedźcie sobie na pytanie,czy sami jesteście skłonni wybrać te gorsze opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cóż, mając normalnego faceta obok siebie 9/10 nie wybiorę faceta sprytnego inaczej, nieporadnego, 3/10. Faceci to mizogini którzy by chcieli żeby kobiety nadal nie miały prawa głosu, siedziały w domu i cieszyły się ze zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono

Jeżeli ten normalny facet jest nadziany i ma gruby portfel to czemu nie? Jeżeli jest biedny to na cholere taki motłoch nie potrzebny, nie dość że brzydki to jeszcze życie w biedzie z takim!! i tak mamy PRAWO wybierać kogo uważamy za słuszne i nie tobie przegrywie to oceniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz35lat
 

no kuźwa,mają wybór. Są wolne,mogą wybierać to wybierają. Wy też wybieracie,zazwyczaj lecicie na te 8,9, 10 /10,nie chcecie brzydkiej,grubej i tak dalej...

Co w tym złego? Kobiety też mają prawo być z kim chcą,nie będą się poświęcać,skoro wy nie bardzo chcecie robić tego samego. Mając mercedesa i najładniejsze najfajniejsze lamborgini,co wybierzesz? Drugą opcję. Mając laskę obok 4/10 a taką 8/10 z wyglądu to którą wybierzesz? Tak z ręką na sercu? No wlaśnie...odpowiedźcie sobie na pytanie,czy sami jesteście skłonni wybrać te gorsze opcje?

Nie mam do kobiet o to pretensji, po prostu stwierdzam ze to smutne 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

no kuźwa,mają wybór. Są wolne,mogą wybierać to wybierają. Wy też wybieracie,zazwyczaj lecicie na te 8,9, 10 /10,nie chcecie brzydkiej,grubej i tak dalej...

Co w tym złego? Kobiety też mają prawo być z kim chcą,nie będą się poświęcać,skoro wy nie bardzo chcecie robić tego samego. Mając mercedesa i najładniejsze najfajniejsze lamborgini,co wybierzesz? Drugą opcję. Mając laskę obok 4/10 a taką 8/10 z wyglądu to którą wybierzesz? Tak z ręką na sercu? No wlaśnie...odpowiedźcie sobie na pytanie,czy sami jesteście skłonni wybrać te gorsze opcje?

Ja bym wybrał 4/10, jeśli byłaby fajniejsza z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ja bym wybrał 4/10, jeśli byłaby fajniejsza z charakteru.

Ta taak może byś ,,wybral" ta 4/10 z braku laku bo wiesz ze i tak brania nie masz u tych 8+ ale jeśli sam bylbys atrakcyjny i mógł przebierać w kobietach to bys wybrał 8/10 albo 10/10jesli mialbys możliwość. Teoretyzowac to każdy moze ale u facetów np wierność jest zwykle kwestia braku możliwości zdrady, jak się nie ma innych atrakcyjniejszych opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Nie mam do kobiet o to pretensji, po prostu stwierdzam ze to smutne 😞

 

czemu zmieniłeś nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz35lat
 

czemu zmieniłeś nick?

Nie zmieniłem napisałem temat pod takim samym nickiem jak odpowiedz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja chce faceta dla mnie tak 7/10, jak sie da to moze byc i jeszcze lepszy 🙂 i z podobnymi zainteresowaniami i wartosciami. Za kare z nikim nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Nie zmieniłem napisałem temat pod takim samym nickiem jak odpowiedz. 🙂

a Ty nie jesteś niby tym gościem 40 letnim chcącym wygrać w lotto? Ten sam styl pisania masz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz35lat
 

a Ty nie jesteś niby tym gościem 40 letnim chcącym wygrać w lotto? Ten sam styl pisania masz 🤔

Nie ! Jestem Bartosz, mieszkam samotnie w Warszawie, mam prace którą bardzo lubię, ale wygraną w totku bym nie pogardził 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂😂😂

Przecież wiernych i kochających nie ma. Dlatego te mądre, które faceci już wytresowali, biorą teraz tylko przystojnych i bogatych. Proste! Też kiedyś wierzyłam w miłość. Tresura długo zajęła bo długo ufalam facetom i sensem mojego życia była miłość. Ale już nie dam sie nabrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja bym wybrał 4/10, jeśli byłaby fajniejsza z charakteru.

Autorem to raczej ten co chce o połowę młodszej modelki, smutne to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Autorem to raczej ten co chce o połowę młodszej modelki, smutne to. 

*autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
 

Przecież wiernych i kochających nie ma. Dlatego te mądre, które faceci już wytresowali, biorą teraz tylko przystojnych i bogatych. Proste! Też kiedyś wierzyłam w miłość. Tresura długo zajęła bo długo ufalam facetom i sensem mojego życia była miłość. Ale już nie dam sie nabrac. 

O! Jako stara baba z milionem przyjaciółek potwierdzam, masz rację. Z miłości to koleżanki usychały w nędzy lub rwąc włosy kochankom mężów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Ta taak może byś ,,wybral" ta 4/10 z braku laku bo wiesz ze i tak brania nie masz u tych 8+ ale jeśli sam bylbys atrakcyjny i mógł przebierać w kobietach to bys wybrał 8/10 albo 10/10jesli mialbys możliwość. Teoretyzowac to każdy moze ale u facetów np wierność jest zwykle kwestia braku możliwości zdrady, jak się nie ma innych atrakcyjniejszych opcji

Nie z braku laku. Piszemy o sytuacji, gdyby i ta 4/10, i ta 8/10 była mną zainteresowana, gdybym miał wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Przecież wiernych i kochających nie ma.

Są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

O! Jako stara baba z milionem przyjaciółek potwierdzam, masz rację. Z miłości to koleżanki usychały w nędzy lub rwąc włosy kochankom mężów. 

😢😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak taki dobry jesteś to może starszą kobietę byś poznał.

Czy też lubujesz się w 20 parolatkach i jęczysz jak one cię nie chcą a ty taki dobry jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ! Jestem Bartosz, mieszkam samotnie w Warszawie, mam prace którą bardzo lubię, ale wygraną w totku bym nie pogardził 🙂

 

 

a Ty nie jesteś niby tym gościem 40 letnim chcącym wygrać w lotto? Ten sam styl pisania masz 🤔

To ten sam bajkopisarz😏  Urząd Gminy powinien wkroczyć i obligatoryjnie przyznać nicki. Nie wolno byłoby ich zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Jak taki dobry jesteś to może starszą kobietę byś poznał.

Czy też lubujesz się w 20 parolatkach i jęczysz jak one cię nie chcą a ty taki dobry jesteś.

Nie wiem jak autor, ale ja sam zaliczam się do grona tych 20 parolatków, więc szukam kobiety w swoim wieku. Ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby była parę lat starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
 

 

To ten sam bajkopisarz😏  Urząd Gminy powinien wkroczyć i obligatoryjnie przyznać nicki. Nie wolno byłoby ich zmieniać.

W przypadku niedostosowania sie do zaleceń korzystania z jednego nicka, Urzad Gminy powinien obligatoryjnie kierować delikwenta na badania pos kątem rozdwojenia jazni. 

 

P. S. Mi autorze również pezykro, ze panowie biegają za mlodymi laskami, 9/10, nawet jeśli to tępe i puste jak but. A nie potrafią docenić spokojnej, ułożonej, serdecznej kobiety 30+,  wiernej i kochającej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×