Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdzietnaZwyboru

posiadanie dziecka wcale nie oznacza, że będziecie się potem z dzieckiem lubić czy mieć kontakt

Polecane posty

Gość bezdzietnaZwyboru

znam wiele przypadków, gdzy dzieci zrywają kontakt z rodzicami, rodzice z dziećmi oraz rodzeństwo ze sobą, a nawet jak się dzieci bardzo kocha to moga wyjechać za granicę uczyć się i pracować wiadomo, że Polsa to drugo i trzeciorzędne perspektywy, sama wyjachałam  z Polski choć serce mam rozdarte przez brak często wiedzenia się z rodzicami to nie potrafiłabym w Poslce żyć i byłabym zwyczajnie nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

tylko że normalni ludzie nie robią sobie dzieci żeby mieć kompana na stare lata, kup sobie psa jak ci smutno, że siedzisz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjechałaś co nie znaczy, że rodzice dla ciebie już nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo

Bywaja przypadki zerwania kontaktów, ale bez porównania czesciej kontakt dzieci- rodzice, w roznym stopniu jest utzrymywany. Ja mam dzieci od lat za granicą, nie stanowi to zadnego problemu w kontaktach, jest internet, w dodatku mamy wiecej ciekawostek ze swiata sobie do przekazania. A co do lubienia - osoby kontaktowe, zyczliwe, otwarte na ludzi , nie maja z kontaktami problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna inaczej
 

tylko że normalni ludzie nie robią sobie dzieci żeby mieć kompana na stare lata, kup sobie psa jak ci smutno, że siedzisz sama

To chyba tylko do powielenia swoich genow i pokazania ludziom ze sie nie jest gorszym, skoro wiez z dzieckiem jest zupelnie bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×