Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość major bień

czy na tym forum jest chociaz JEDNA OSOBA, ktora jest zadowolona ze swojego zycia?

Polecane posty

Gość major bień

Bo jak czytam tutejsze tematy, a jestem tu od 10 lat, to doslownie wszyscy na jedno kopyto...

faceci: samotni, bez seksu i powodzenia

kobiety: seks wiadomo ze maja na zawolanie, ale kazda tutaj narzeka, ze nie ma przystojniaka z milionami na koncie i muszą się meczyc z przecietnym fajfusem, ktorego wziely z braku laku.. brakuje im wszystkiego i czesto zdradzaja bo są żądne "tego czegos" , jednym slowem- mimo ze zadna nie jest samotna i zadna nie cierpi na celibat to i tak kazda jest tu nieszczesliwa

tragiczne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie narzekam, a też z 10 lat tu jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnaś

Jak ktoś jest zadowolony ze swojego życia to nie siedzi na forum pół dnia tak jak ja bo ma ciekawsze rzeczy do robienia. Z drugiej strony tak sobie myślę że ludzie nie doceniają tego co mają i zawsze będzie im czegoś do szczęścia brakowało. Sam powinienem być szczęśliwy bo rodzina zdrowa ja zdrowy, kasa jest, większych problemów nie ma a i tak jest jakiś niedosyt i czegoś brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk gość

Ja jestem szczesliwa, mam rodzone, cudownego męża, dziecko w drodze, świetną pracę, wykształcenie i pasję, która mi daje kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja trochę 😌

skromność przez leżaczek przemawia😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy szaleją ze szczęścia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziggy

moja żonka właśnie zrobiła naleśniki i sobie zajadam, dobrze mieć kobiete która potrafi coś też w kuchni nie tylko w łóżku, wszystko jest wtedy piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekum
 

Bo jak czytam tutejsze tematy, a jestem tu od 10 lat, to doslownie wszyscy na jedno kopyto...

faceci: samotni, bez seksu i powodzenia

kobiety: seks wiadomo ze maja na zawolanie, ale kazda tutaj narzeka, ze nie ma przystojniaka z milionami na koncie i muszą się meczyc z przecietnym fajfusem, ktorego wziely z braku laku.. brakuje im wszystkiego i czesto zdradzaja bo są żądne "tego czegos" , jednym slowem- mimo ze zadna nie jest samotna i zadna nie cierpi na celibat to i tak kazda jest tu nieszczesliwa

tragiczne to forum

niektórym babom to zawsze mało i wiecznie źle, kop w duupe takim pustaczkom, niech gniją same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem szczęśliwa, siedzę tu od kilku miesięcy bo jestem na macierzyńskim, nudzi mi się czasem, a czasem padam na twarz ze zmęczenia 😉 Gdybym muaka narzekać to na  pogodę albo słabo przesianą nic, żadnych problemów nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

moja żonka właśnie zrobiła naleśniki i sobie zajadam, dobrze mieć kobiete która potrafi coś też w kuchni nie tylko w łóżku, wszystko jest wtedy piękne

A ty ją tak perfidnie wykorzystujesz, leniu! Do roboty pomagaj żonie w kuchni a nie pod nos koryto dostajesz, co inne dostajesz i taki Belmondo z siebie zadowolony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja jestem szczęśliwa, siedzę tu od kilku miesięcy bo jestem na macierzyńskim, nudzi mi się czasem, a czasem padam na twarz ze zmęczenia 😉 Gdybym muaka narzekać to na  pogodę albo słabo przesianą nic, żadnych problemów nie mam. 

*słabo przespaną noc, co widać po pisowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. Nie wszystkie kobiety mają seks na zawołanie.

A poza tym to niestety większość osób tutaj ma skwaszone ryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja jestem niezbyt szczesliwa, ale po prostu szukam jeszcze sensu zycia 😉 chyba moj pierwszy krok to bedzie taki, zeby mniej tu wchodzic i zajac sie czymkolwiek innym, np. czytaniem ksiazki czy szukaniem innej pracy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ej. Nie wszystkie kobiety mają seks na zawołanie.

A poza tym to niestety większość osób tutaj ma skwaszone ryje.

Przemek nie ma seksu a jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziggy
 

A ty ją tak perfidnie wykorzystujesz, leniu! Do roboty pomagaj żonie w kuchni a nie pod nos koryto dostajesz, co inne dostajesz i taki Belmondo z siebie zadowolony 😄

baba ma robić w kuchni, od tego jest, a facet ma zjadać, jak baba nie chce robić to wymiana na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napole
 

ja jestem niezbyt szczesliwa, ale po prostu szukam jeszcze sensu zycia 😉 chyba moj pierwszy krok to bedzie taki, zeby mniej tu wchodzic i zajac sie czymkolwiek innym, np. czytaniem ksiazki czy szukaniem innej pracy 🙂 

nie ma sensu w życiu, przestań go szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerglu
 

Przemek nie ma seksu a jest zadowolony

Bo to mądry ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przemek nie ma seksu a jest zadowolony

Nie wyglada na zadowolonego, caly czas skamle, że chce mieć dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy może mieć seks na zawołanie. Tylko dèbil uważa że jedynie kobiety. To że się znajdzie chętny żul żeby nas zarùchac uważasz za sukces? Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

mezczyzni maja szeroki wybor fajnych prostytutek 😉 a kobiety niekoniecznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

mezczyzni maja szeroki wybor fajnych prostytutek 😉 a kobiety niekoniecznie xD

No więc właśnie. Nikt o nas nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu schodzi na seks. A tak serio, to zgadzam się z którymś z przedmówców. Samo siedzenie tutaj (na kafe) wyklucza większość osób z kręgu szczęśliwych ludzi. Jesteśmy w mniejszym lub większym stopniu zadowoleni ze swojego życia, jednak czegoś nam mało w realu, skoro włazimy w miejsce gdzie można względnie anonimowo dokonać wyrzygu swoich frustracji i przyjąć kopa w du.pę od hejtera (to też uwaga poświęcona NAM) lub pokrzepiające wirtualne klepanie po pleckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Ja jestem szczesliwa, mam rodzone, cudownego męża, dziecko w drodze, świetną pracę, wykształcenie i pasję, która mi daje kopa

I forum 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×