Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Alicji

Mamusie. Co myślicie o aferze, że Aga Kaczorowska

Polecane posty

Gość Mama Alicji

Z pomocą wyszkolonej w tym celu osoby nauczyła spać swoją córeczkę w swoim pokoiku? Jajestem za. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź spier*dal*aj z tym swoim 'mamusie' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem o co cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecko powinno spac w swoim lozku a rodzice w swoim i tak powinno byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupio zrobiła, że w ogóle nauczyła dziecko spać z nimi. No, ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Głupio zrobiła, że w ogóle nauczyła dziecko spać z nimi. No, ale lepiej późno niż wcale.

W ogole nie wiem kogo to obchodzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dziecko śpi w swoim pokoju piętro niżej, ma 5 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moje dziecko śpi w swoim pokoju piętro niżej, ma 5 miesięcy. 

No i co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moje dziecko śpi w swoim pokoju piętro niżej, ma 5 miesięcy. 

Pozazdrościć i pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Moje dziecko śpi w swoim pokoju piętro niżej, ma 5 miesięcy. 

nie budzi się w nocy, nie musisz do niego wstawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk gość

Moje dziecko będzie od początku w swoim łóżeczku, najpierw u nas w sypialni a bliżej roku w swoim pokoju, jednak wolę mieć takie malca do roku pod okiem i uchem w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój syn w czerwcu skończy 3 lata. Śpi z nami odkąd skończył 5,5 miesiąca, mąż go do łóżka wziął i tak już został i od tamtej pory każda noc jest przespana. Z całego tego macierzyństwa to właśnie spanie z takim maluchem jest dla mnie najlepsze i muszę przyznać,że co wieczór jak na niego patrze jak śpi to się wyciszam i uspokajam. Mogę mieć kiepski dzień w pracy, ale spokojny sen mojego dziecka to dla mnie taki kompres na emocje. Mamy łóżko szerokie na ponad 2m. Syn ma swoj pokój i swoje lozko, na którym robi sobie drzemki w ciągu dnia. Rozumiem jednak, że ludzie tego nie pochwalają i uczą dzieci spać same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mój syn w czerwcu skończy 3 lata. Śpi z nami odkąd skończył 5,5 miesiąca, mąż go do łóżka wziął i tak już został i od tamtej pory każda noc jest przespana. Z całego tego macierzyństwa to właśnie spanie z takim maluchem jest dla mnie najlepsze i muszę przyznać,że co wieczór jak na niego patrze jak śpi to się wyciszam i uspokajam. Mogę mieć kiepski dzień w pracy, ale spokojny sen mojego dziecka to dla mnie taki kompres na emocje. Mamy łóżko szerokie na ponad 2m. Syn ma swoj pokój i swoje lozko, na którym robi sobie drzemki w ciągu dnia. Rozumiem jednak, że ludzie tego nie pochwalają i uczą dzieci spać same.

Moj tez większość czasu u nas spi. Teraz pi chorobie w ogóle mam problem z wprowadzeniem go z naszej sypialni, bo walczy bardziej niz kiedys. Tak, dziecko jest cudowne, uwielbiam patrzec jak spi... ale już chciałabym tez odzyskać sypialnie i trochę intymności 🙂 w tym tygodniu przyjeżdża większe łóżko, będzie wyscigowka ze swiecacymi lampami, więc mam nadzieję,ze to okaze sie rozsądna wymiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

nie budzi się w nocy, nie musisz do niego wstawac?

To przyznajcie się w końcu ze z lenistwa śpicie z tymi dziećmi, a nie dlatego, że potrzebują bliskości, bo dzień to za mało na przytulania 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mój syn w czerwcu skończy 3 lata. Śpi z nami odkąd skończył 5,5 miesiąca, mąż go do łóżka wziął i tak już został i od tamtej pory każda noc jest przespana. Z całego tego macierzyństwa to właśnie spanie z takim maluchem jest dla mnie najlepsze i muszę przyznać,że co wieczór jak na niego patrze jak śpi to się wyciszam i uspokajam. Mogę mieć kiepski dzień w pracy, ale spokojny sen mojego dziecka to dla mnie taki kompres na emocje. Mamy łóżko szerokie na ponad 2m. Syn ma swoj pokój i swoje lozko, na którym robi sobie drzemki w ciągu dnia. Rozumiem jednak, że ludzie tego nie pochwalają i uczą dzieci spać same.

Jak uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak uprawiacie seks?

No w dzień, na pralce, a jak inaczej? Ty to pewnie jesteś bezdzietna lambadziara ze Ci się seksu w łóżku zachciewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jak uprawiacie seks?

A co ty taka wścibska babo?

No bo łóżko w sypialni to jedyne miejsce na seks.... jak ktoś mieszka w pokoiku u teściowej jak ty chyba skoro tak dopytujesz.

Mój syn też śpi z nami, a ma już rok ale my jesteśmy dorośli i mamy do dyspozycji całe swoje mieszkanie czyli prócz sypialni jest jeszcze kanapa w salonie, łóżko w sypialni gościnnej, kanapa w gabinecie, wanna w jednej łazience, kabina prysznicowa w drugiej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Z pomocą wyszkolonej w tym celu osoby nauczyła spać swoją córeczkę w swoim pokoiku? Jajestem za. 

A to niemowlę spać nie potrafiło czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
 

Jak uprawiacie seks?

a w innym pokoju, w kuchni czy łazience nie można? Co ty masz jeden pokój dla siebie męża i dziecka, a łazienkę dzielisz z sąsiadami, że takie to dla ciebie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak uprawiacie seks?

Ze mnie maz sie śmieje,że jestem jak ta lalka co zamyka oczy. Klade sie do łóżka i śpię 😄 seks z rana. Gdziekolwiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co ty taka wścibska babo?

No bo łóżko w sypialni to jedyne miejsce na seks.... jak ktoś mieszka w pokoiku u teściowej jak ty chyba skoro tak dopytujesz.

Mój syn też śpi z nami, a ma już rok ale my jesteśmy dorośli i mamy do dyspozycji całe swoje mieszkanie czyli prócz sypialni jest jeszcze kanapa w salonie, łóżko w sypialni gościnnej, kanapa w gabinecie, wanna w jednej łazience, kabina prysznicowa w drugiej łazience.

 to takie właśnie później piszą że nie mają kiedy wypić kawy, bo dziecko nie pozwala 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Moje dziecko od urodzenia śpi albo w dostawce albo biorę go do łóżka. I szczerze mówiąc kocham to, uwielbiam do przytulać, dawać buziaki w czoło i cieszyć się tym że jest taki mały 🙂 i mam gdzieś czy się przyzwyczai, a dziecko też potrzebuje bliskości, dla mnie to spanie i zasypianie razem to jedna z najpiękniejszych rzeczy w macierzyństwie i za nic bym z tego nie zrezygnowała. Ale jeśli ktoś chce inaczej to oczywiście ma do tego prawo, aczkolwiek nie rozumiem tego.

A seks... Cóż, zawsze można wyjść do salonu czy pójść razem pod prysznic i tak też robimy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Ja w naturze nie widziałam jeszcze żeby jakiś ssak wynosił swoje młode do spania w peezdu. Dziecko czuje ciepło, jest spokojniejsze w nocy i taka jest nasza natura. Zaraz mnie tu zbombardujecie od madek i wariatek ale gwiżdżę sobie na to. Niech kazdy zyje jak chce. Śpimy z dzieckiem póki chce. Teraz ma 3 lata i coraz częściej jednak śpi u siebie, bo tak chce ale my go nie wygonimy, a już tego wyrzucania noworodka to w ogóle nie rozumiem. Przecież to jest dziecko, które tyle miesięcy czulo ciepło i bicie serca mamy, dopiero co wyszło, jest w mega niekomfortowym położeniu i nie wie co się dzieje.

Ogólnie to rozwala mnie ta wasza agresja w stosunku rodziców, którzy są blisko z dziećmi. Jakaś taka moda nastała na to żeby kobieta po porodzie była fit, srit, seksbomba i oczywiście to najważniejsze żeby była jak najszybciej seks-zabawką dla faceta na jego zawołanie, bo jak nie to już ma odpieluchowe zapalenie mózgu i jest madką. Wg tych najnowszych paranojek kompletnie nie ma miejsca na nową rolę i zmianę w życiu no i najlepiej jakby ojciec jescze nazywał dzieci gówniakami. Czy wam się to podoba czy nie - dziecko to jest ogromna zmiana i jeżeli tefo nie rozumiecie to nie powołujcie ich na świat.

Ja nie mówię że od narodzin dziecka to już tylko dno i wodorosty, bo zaraz będziecie przeinaczać moje słowa ale na wszystko w życiu jest czas i zawsze jest coś po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

 to takie właśnie później piszą że nie mają kiedy wypić kawy, bo dziecko nie pozwala 😂

Mam troje dzieci i każde z nami spało do 2 roku życia i jakoś nie miałam takich problemów. Właśnie dlatego, że moje dzieci były spokojne w nocy, nie stresowały się, nie bały, bo byliśmy z nimi. To ten zimny chów jest nerwowy i rozhisteryzowany i nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moje dziecko od urodzenia śpi albo w dostawce albo biorę go do łóżka. I szczerze mówiąc kocham to, uwielbiam do przytulać, dawać buziaki w czoło i cieszyć się tym że jest taki mały 🙂 i mam gdzieś czy się przyzwyczai, a dziecko też potrzebuje bliskości, dla mnie to spanie i zasypianie razem to jedna z najpiękniejszych rzeczy w macierzyństwie i za nic bym z tego nie zrezygnowała. Ale jeśli ktoś chce inaczej to oczywiście ma do tego prawo, aczkolwiek nie rozumiem tego.

A seks... Cóż, zawsze można wyjść do salonu czy pójść razem pod prysznic i tak też robimy.

 

Ty ty ty, boze co za toksyczna baba. Daj temu dziecku spać w spokoju, nie możesz się nim cieszyć jak jest obudzone? Niektóre matki to niezłe creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jak uprawiacie seks?

Ja jestem autorką tego komentarza o spaniu z dzieckiem do którego wstawiłaś/łeś to pytanie. Mamy trzypokojowe mieszkanie plus kuchnia, łazienka i antresola także jest gdzie się kochać. Nie wszyscy mieszkają w kawalerce z aneksem kuchennym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam troje dzieci i każde z nami spało do 2 roku życia i jakoś nie miałam takich problemów. Właśnie dlatego, że moje dzieci były spokojne w nocy, nie stresowały się, nie bały, bo byliśmy z nimi. To ten zimny chów jest nerwowy i rozhisteryzowany i nie ma co się dziwić.

Moje śpi od urodzenia w swoim pokoju, jakieś chyba normalne mi się trafiło, bo nie musiałam go trenować, żeby spało u siebie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja jestem autorką tego komentarza o spaniu z dzieckiem do którego wstawiłaś/łeś to pytanie. Mamy trzypokojowe mieszkanie plus kuchnia, łazienka i antresola także jest gdzie się kochać. Nie wszyscy mieszkają w kawalerce z aneksem kuchennym. 

I w takim dużym mieszkaniu nie masz kąta dla dziecka? Musisz mu okazywać miłość koniecznie w nocy kiedy się śpi? Za dnia mało jest czasu na takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Moje dziecko od urodzenia śpi albo w dostawce albo biorę go do łóżka. I szczerze mówiąc kocham to, uwielbiam do przytulać, dawać buziaki w czoło i cieszyć się tym że jest taki mały 🙂 i mam gdzieś czy się przyzwyczai, a dziecko też potrzebuje bliskości, dla mnie to spanie i zasypianie razem to jedna z najpiękniejszych rzeczy w macierzyństwie i za nic bym z tego nie zrezygnowała. Ale jeśli ktoś chce inaczej to oczywiście ma do tego prawo, aczkolwiek nie rozumiem tego.

A seks... Cóż, zawsze można wyjść do salonu czy pójść razem pod prysznic i tak też robimy.

 

Jestem tego samego zdania. Te chwile szybko miną. My też spaliśmy z dzieckiem. Kiedy miała 3 lata sama od nas odeszła 😄 Oczywiście że dziecko tego potrzebuje ale teraz na topie jest wyrzekanie się wszelkich aspektów macierzyństwa, bo to wstyd i wiocha. Nie wolno napisać, że cieszysz się macierzyństwem i że jesteś dla dziecka zwłaszcza w pierwszych miesiącach, bo zaraz jesteś MADKĄ i masz nasrane w głowie. Najlepiej prosto z porodówki wbić się w szpilki i lecieć na rajd po dyskotekach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja
 

Moje śpi od urodzenia w swoim pokoju, jakieś chyba normalne mi się trafiło, bo nie musiałam go trenować, żeby spało u siebie  

A czy ja coś mówię o trenowaniu? ja nie chciałam niczego trenować. Jesteśmy ssakami, na początku potrzebujemy tej bliskości. Ty rób jak uważasz co mnie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×