Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dula

Dlaczego facet upodabnia ją do kochanki?

Polecane posty

Gość dula

Mam przyjaciółkę. ona jest slepo zapatrzona w swojego faceta i ten kontakt juz mamy rzadszy niz kiedys, mniej sie sobie zwierzamy itd. Ostatnio ją widziałam - całkowicie zmieniła swój wygląd; Zdziwiłam sie,bo ona od lat wygladala tak samo! Kilka dni pozniej dowiedzialam sie,ze jej maz ma kochanke...odkrylam ktora to.No wypisz wymaluj wyglada , ale roznica jest taka, ze od dawna  tak jak moja psiapsiola obecnie. Zastanawiam sie czy ona wie, ale raczej nie bo zbyt zadowolona szla. czy to mozliwe, ze ten jej maz ja upodabnia do niej i po co? Tak mi sie skojarzylo,jak kiedys czytalam wywiad ze znajomymi sharon tate, jak mowili ze polanski ja upodabnial do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł

że to ona sama się upodabnia skoro odkryła sekret męża i teraz rywalizuje? Na zasadzie co ona takiego ma czego ja też bym nie mogła mieć....tak czy inaczej to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł

że to ona sama się upodabnia skoro odkryła sekret męża i teraz rywalizuje? Na zasadzie co ona takiego ma czego ja też bym nie mogła mieć....tak czy inaczej to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dula

Świetny pomysł ,nie wpadłabym na to, serio, ale czy wtedy chodzilaby taka usmiechnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Tak

Ja znam odwrotną historię, że to kochanka upodobniła się do żony. Chyba liczyła na to, że facet w końcu się rozwiedzie, ale nie doczekała się rozwodu i zgniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×