Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nillero

Czy kobiety lubią patrzeć ?

Polecane posty

Czy gdyby na Twojej drodze pojawił sie wysoki, szczupły, przystojny szatyn, za którym na ulicy oglądają się od czasu do czasu dojrzałe kobiety ;) i powiedział, że jest ekshibicjonistą i uwielbia masturbować się dla tajemniczej nieznajomej, to czy zgodziłabyś się na taką akcje ? Proszę na wstępie, nie oceniaj mnie - tak jak ja nie zamierzam oceniać Ciebie - każdy ma swoje życie, sprawy, fantazje, itd. Na co dzień jestem normalnym gościem, mam fajną pracę, jeszcze fajniejsze pasje, rodzinę, przyjaciół, seks z żoną, ale moim małym fetyszem jest to, że lubię robić to przed nieznajomą kobietą: może to być spotkanie w aucie, może być w hotelu, w kawiarnii, przmierzalni, szatni, spacerze... Ty patrzysz :)
mam 40 lat, 189 wzrostu, 78 kg. W dzisiejszych czasach cieżko być pełnej krwi ekshibicjonistą, wszędzie kamery, poza tym jaka to przyjemność straszyć kobiety ?! Więc jeśli po prostu masz ochotę popatrzeć jak na Twój widok dojrzały facet się podnieca to może mi pomożesz ? moj mail jest taki jak nick: nillero mała wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zależy od sytuacji

Dokładnie. Jeśli było by to bezpieczne dla mnie miejsce...hmm...nawet z takim lekkim dreszczem ryzyka ale - jak pisałeś - np. przymierzalnia gdzie mnie przecież nie zgwałcisz i zamordujesz raczej....to mogło by być ciekawe i.... podniecające 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie. Jeśli było by to bezpieczne dla mnie miejsce...hmm...nawet z takim lekkim dreszczem ryzyka ale - jak pisałeś - np. przymierzalnia gdzie mnie przecież nie zgwałcisz i zamordujesz raczej....to mogło by być ciekawe i.... podniecające 😉

Super sprawa... na takie cos... zawsze i z mila checia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×