Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allicee

Belara

Polecane posty

Witam, zaczelam pierwszy blister Belara, wczesniej zazywalam Daylette lecz w ciagu miesiaca mialam normalny okres i nawet po 2 krwawienia w ciagu 2 tygodni, teraz zostalo mi jeszcze 6 tabletek do 7 dniowej przerwy a dostalam okres(nie krwawienie) bo wystepuja ostre bole brzucha. Czy mam teraz zrobic ta 7dniowa przerwe czy za tydzien znowu mi wystapi krwawienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mam zaczac brac pierwsza tabletke z nowego opakowania w 1 dniu okresu, czy moge przesunac siedmiodniowa przerwe do nastepnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy stosujesz pigułki to zawsze jest to krwawienie z odstawienia, po drugie nie możesz przerywać stosowania pigułek z jednego blistra  i zaczynać z nowego .Bo tak to zrozumiałam. Tez stosuję belarę jakiś czas i tez przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia  ale potem organizm się przyzwyczaił i teraz bardzo mi te pigułki pasują, nie miewam żadnych skutków ubocznych .Ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to idź do lekarza jak powiesz ze źle się czujesz to na pewno cie przyjmie i poradzi co dalej. Nie rób nic na własną rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mozliwe ze mam krwawienie z odstawienia bo do 7 dniowej przerwy mam jeszcze 6 tabletek a jak nie bralam to okres mialam jak w zegraku zawsze 10-12 dzien miesiaca i teraz tez tak wypadlo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz iść do swojego lekarza i poprosić o inne pigułki albo o inny rodzaj antykoncepcji. Tak jak mówię każda z nas jest inna ,mnie akurat te pigułki bardzo odpowiadają.Ale każda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×