Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruthie

Czy to ciąża?

Polecane posty

Jestem roztrzęsiona. W sobotę 25 stycznia kochałam się z moim chłopakiem. Zabrakło nam prezerwatywy, jednak nie zdążyło na dobre dojść do stosunku, bo okazało się, że jest tak "sucho", że go zabolało. Nie było ani ejakulatu, a według niego nawet preejakulatu. Dni płodne powinny były być około 5 dni później, jednak nie odczułam objawów - śluz w pochwie był kleisty, mętny i w niewielkich ilościach aż do dzisiaj. Postanowiłam sprawdzić szyjkę macicy, i odkryłam, że mimo "suchego" skąpego śluzu w pochwie, na szyjce macicy mam rozciągliwy, mętny śluz w niewielkich ilościach. Wczoraj powinien wypaść mi okres i od około 4 dni odczuwam typowe dla mnie objawy PMS - ból piersi, płaczliwość. Nie mam natomiast typowego bólu miesiączkowego. Okres nadal nie nadszedł. Czy to może oznaczać ciążę?
Mój chłopak jest pewny, że nie było preejakulatu, ale nie jestem pewna, czy by to odczuł. Jego pewność mnie nie uspokaja, może wpadam w paranoję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska sprawa. Jeśli nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych, to warto by było zaopatrzyć się w komputer cyklu. Bo tak to na chybił trafił troszkę. obliczanie dni z poprzedzającym słowem "około" nie daje na nic pewności. Komputery myway są dokładne w obliczeniach. Chyb nikt nie wywróży co tam u was zaszło, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Zrób test.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×