Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieLubieTatuazy

Zabawny incydent z nieznajoma kobieta. Jak zmienia sie spoleczenstwo i dlaczego dawnego reguly nt. kobiet nie obowiazuja nigdy wiecej

Polecane posty

A ja pisalam o twoim podejsciu do kobiet 🙂 jestes z tych co szacunek maja tylko do kobiet ktore sa dla nich potencjalna partnerka/materacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja pisalam o twoim podejsciu do kobiet 🙂 jestes z tych co szacunek maja tylko do kobiet ktore sa dla nich potencjalna partnerka/materacem.

absolutnie nie jest tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

absolutnie nie jest tak jak mowisz

Nazwales kobiety "przechodzonym materialem". Nie mozna twierdzic, ze szanuje sie kobiety i jednoczesnie sprowadzac te ktore ci sie nie podobaja do przedmiotu ktory jest przechodzony/zuzyty. 

To moj ostatni wpis w tym temacie, oszukuj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nazwales kobiety "przechodzonym materialem". Nie mozna twierdzic, ze szanuje sie kobiety i jednoczesnie sprowadzac te ktore ci sie nie podobaja do przedmiotu ktory jest przechodzony/zuzyty. 

To moj ostatni wpis w tym temacie, oszukuj sie dalej

czy mozesz wskazac ten wpis?

Nie przypominam sobie abym kiedykolwiec cos takiego powiedzial, za bardzo zaangazowalas tutaj swoja personalna sympatie do tatuazy, nigdy nie powiedzialem ze nie szanuj kobiet szanuje kobiety kazde te z tatuazami rowniez, to ze nie darzy sympatia tauazy nie przeklada sie na moj stosunek do ludzi poniewaz lubie ludzi a kobiety darze szczegolnym szacunkiem, nigdy bym niczego takiego nie pomyslal a co dopiero napisal, wiec to ze czyjes tatuaze moga mi sie nie podobac nie oznacza ze neguje ta osobe jako ciekawa z ktora np moglbym sie zaprzyjaznic - tak przyjaznie sie z osobami kobietami i mezczyznami majacymi tautaze i oni znaja moj stosunek do niech ale nigdy nikt z nas nie poszedl na noze w tym temacie sa to ludzie wyluzowani i dla nich tatuaze sa czyms fajnym a nie jakas tam religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem tak skrupulatna, że szybko zerknęłam na twoją historię postów 🙂 Dziwne historie z tatuażami są nawet z 2018 roku, tak jak ten uroczy temat:

Napisano Maj 19, 2018: Również tak myślę, te wytatuowane i wykolczykowane tu i tam to przeważnie przechodzony materiał z dziwnym podejściem do życia.

tylko po to by parę postów niżej pytać gdzie sugerowałeś czyjąś rozwiązłość 😛 

 

Zdaje się też, że ogólnie masz problem z kobietami co pokazują twoje wpisy w tym temacie: 

 

 

wszystko na pierwszej stronie po wpisaniu twojego nicka w wyszukiwarkę na forum 🙂

Dopiero teraz zauwazlem te cytaty

zauwaz moja droga ze ten pierwszy wpis byl z goscia i to byl podszyw, a po autorce tamtego watku ze byla dobra to pojechalem bo widac ze to typowa meczennica, nie pamietam dokladnie tematu ale sama wybierala dziwnych typow - przeczytaj temat - a potem plakala ze swiat jest zly.

takze nigdy bym tak nie powiedzial o zadnej kobiecie a tamto to byl podszyw pisany z goscia, pozatym az tak sie nie czepiam seksu jakos niektorzy ludzie sa bardziej otwarci seksualnie i tyle inni czekaja z tym do slubu jesli jest im z tym dobrze to okej, przeciez to normalne, tak samo jest z tautazami - mi sie one nie podobaja a Ty za to mnie linczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×