Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
NieLubieTatuazy

Zabawny incydent z nieznajoma kobieta. Jak zmienia sie spoleczenstwo i dlaczego dawnego reguly nt. kobiet nie obowiazuja nigdy wiecej

Polecane posty

Noo­čśä Tatua┼╝e zwracaj─ů uwag─Ö­čśä

owszem, ale nastr─Ötne przygl─ůdanie si─Ö innym jest nietylko niegrzeczne, ale te┼╝ mo┼╝e by─ç niepokoj─ůce. Nigdy nie wiesz kim jest cz┼éowiek kt├│ry ci si─Ö tak przygl─ůda ani co mo┼╝e zrobi─ç, wi─Öc dyskomfort to naturalna reakcja

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

owszem, ale nastr─Ötne przygl─ůdanie si─Ö innym jest nietylko niegrzeczne, ale te┼╝ mo┼╝e by─ç niepokoj─ůce. Nigdy nie wiesz kim jest cz┼éowiek kt├│ry ci si─Ö tak przygl─ůda ani co mo┼╝e zrobi─ç, wi─Öc dyskomfort to naturalna reakcja

No tak, ale obiektywnie patrz─ůc to nie dowiemy si─Ö jak by┼éo naprawd─Ö­čśä

Udost─Öpnij ten post

No tak, ale obiektywnie patrz─ůc to nie dowiemy si─Ö jak by┼éo naprawd─Ö­čśä

no nie, ale mo┼╝emy spekulowa─ç ­čÖé┬áMnie si─Ö po prostu nie chce wierzy─ç, ┼╝e autor ma takiego pecha ┼╝eby zawsze pada─ç ofiar─ů wyj─ůtkowo nieprzyjemnych kobiet (gl├│wnie takich z tatua┼╝ami!)┬á

Udost─Öpnij ten post

no nie, ale mo┼╝emy spekulowa─ç ­čÖé┬áMnie si─Ö po prostu nie chce wierzy─ç, ┼╝e autor ma takiego pecha ┼╝eby zawsze pada─ç ofiar─ů wyj─ůtkowo nieprzyjemnych kobiet (gl├│wnie takich z tatua┼╝ami!)┬á

Spytam z ciekawo┼Ťci: masz te┼╝ na ciele jakie┼Ť tatua┼╝e?­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Spytam z ciekawo┼Ťci: masz te┼╝ na ciele jakie┼Ť tatua┼╝e?­čÖé

Mam ­čÖé┬ái spotka┼éam par─Ö razy takie okazy jak autor - brak obycia to najmilsze jak mo┼╝na ich zachowanie okre┼Ťli─ç

Udost─Öpnij ten post

czyta┼éam...czyta┼éam r├│wnie┼╝ jego inne wpisy. Facet ma dziwn─ů obsesj─Ö na temat kobiet z tatua┼╝ami (kto by pomy┼Ťla┼é, patrz─ůc na jego nick), mi─Ödzy wierszami cz─Östo wychodzi, ┼╝e natr─Ötnie przygl─ůda si─Ö kobietom kt├│rych wygl─ůd mu nie odpowiada. W tym przypadku pewnie te┼╝ tak by┼éo

nie mam zadnej obsesji na pkt. tautazy, przeciwnie to ludize z tautazami maja dziwne wrazenie ze wszystko i wszyscy maja na ich pkt. obsesje, sa przewrazliwieni na swoj temat i wymaja specjanego traktowania

ja od tamtej kobiety odwrocilem wzrok i nic nie zrobilem moje spojrzenie trwalo ulamek sekundy to ona gapila sie na mnie obsesyjnie

nie naciagaj faktow bo widze ze cierpisz na podobna przypadklosc jak tamta kobieta - przewrazliwnienie na swoim punkcie

Udost─Öpnij ten post

Gdybym teraz wesz┼éa do sklepu nie potrafi┼éabym opisa─ç wygl─ůdu nikogo kogo mijam. Ty gapisz si─Ö na ludzi na tyle natr─Ötnie ┼╝eby pisa─ç o tym na forum. Przez u┼éamek sekundy ani by┼Ť nie wiedzia┼é jak wygl─ůda ani tym bardziej, ┼╝e ci─Ö obserwuje. Jak k┼éamiesz to chocia┼╝ z sensem. Jakby na mnie si─Ö co chwil─Ö patrzy┼é jaki┼Ť typ to zastanawia┼éabym si─Ö czy nie mam twarzy brudnej albo czy mi za chwil─Ö torby nie wyrwie ­čśä

Udost─Öpnij ten post

nie mam zadnej obsesji na pkt. tautazy, przeciwnie to ludize z tautazami maja dziwne wrazenie ze wszystko i wszyscy maja na ich pkt. obsesje, sa przewrazliwieni na swoj temat i wymaja specjanego traktowania

ja od tamtej kobiety odwrocilem wzrok i nic nie zrobilem moje spojrzenie trwalo ulamek sekundy to ona gapila sie na mnie obsesyjnie

nie naciagaj faktow bo widze ze cierpisz na podobna przypadklosc jak tamta kobieta - przewrazliwnienie na swoim punkcie

Może to była feministka:classic_rolleyes:

Udost─Öpnij ten post

Może to była feministka:classic_rolleyes:

Mo┼╝liwe. Mo┼╝liwe te┼╝, ┼╝e autor nie umie si─Ö zachowa─ç ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

A jeszcze bardziej prawdopodobne, ┼╝e autor ma bujn─ů fantazj─Ö. Wyobra┼╝asz sobie wariata kt├│ry nagle krzyczy, ┼╝e dzwoni na policje po kulturalnej dyskusji (kt├│rej nie przytoczy┼é)...po czym wyci─ůga telefon i dzwoni? ­čśä nikt by go nie przeprasza┼é tylko ka┼╝dy by czeka┼é a┼╝ mu mandat wlepi─ů

Udost─Öpnij ten post

A jeszcze bardziej prawdopodobne, ┼╝e autor ma bujn─ů fantazj─Ö. Wyobra┼╝asz sobie wariata kt├│ry nagle krzyczy, ┼╝e dzwoni na policje po kulturalnej dyskusji (kt├│rej nie przytoczy┼é)...po czym wyci─ůga telefon i dzwoni? ­čśä nikt by go nie przeprasza┼é tylko ka┼╝dy by czeka┼é a┼╝ mu mandat wlepi─ů

nie koloryzuj, to ta kobieta zachowala sie zle i wiesz o tym przypisujac mi cos czego nie zrobilem, pozatym widac ze jestes do mnie uprzedona i wszystko co zrobie oceniasz na ""zle"

Udost─Öpnij ten post

nie koloryzuj, to ta kobieta zachowala sie zle i wiesz o tym przypisujac mi cos czego nie zrobilem, pozatym widac ze jestes do mnie uprzedona i wszystko co zrobie oceniasz na ""zle"

Ta kobieta wcale si─Ö nie zachowa┼éa bo tej sytuacji nie by┼éo ­čÖé┬á

Takie jazdy i histerie z obu stron mo┼╝na zobaczy─ç pod barami o kiepskiej reputacji o drugiej w nocy, nie w bia┼éy dzie┼ä. Ca┼éa sytuacja jest tak napisana, ┼╝e mog┼éa to wymy┼Ťli─ç tylko osoba kt├│ra specjalnie z domu nie wychodzi. Jej reakcja i twoje histeryczne zachowanie s─ů po prostu ma┼éo prawdopodobne. Mog─Ö uwierzy─ç, ┼╝e jeste┼Ť na tyle dziwny, ┼╝e ludzie czuj─ů si─Ö przy tobie dziwnie i zaczynaj─ů obserwowa─ç co robisz, ale nie uwierz─Ö, ┼╝e tak to wygl─ůda┼éo

Udost─Öpnij ten post

Ta kobieta wcale si─Ö nie zachowa┼éa bo tej sytuacji nie by┼éo ­čÖé┬á

Takie jazdy i histerie z obu stron mo┼╝na zobaczy─ç pod barami o kiepskiej reputacji o drugiej w nocy, nie w bia┼éy dzie┼ä. Ca┼éa sytuacja jest tak napisana, ┼╝e mog┼éa to wymy┼Ťli─ç tylko osoba kt├│ra specjalnie z domu nie wychodzi. Jej reakcja i twoje histeryczne zachowanie s─ů po prostu ma┼éo prawdopodobne. Mog─Ö uwierzy─ç, ┼╝e jeste┼Ť na tyle dziwny, ┼╝e ludzie czuj─ů si─Ö przy tobie dziwnie i zaczynaj─ů obserwowa─ç co robisz, ale nie uwierz─Ö, ┼╝e tak to wygl─ůda┼éo

Niestety miala miejsca, 

Ps Czesto wychodze z domu wlasciwie 90% czasu jestem w ruchu wsrod ludzi i takie sytuacje sie zdarzaja, co prawda sa to jakies tam incydenty. ale jednak sie zdarzaja 

Udost─Öpnij ten post

Niestety miala miejsca, 

Ps Czesto wychodze z domu wlasciwie 90% czasu jestem w ruchu wsrod ludzi i takie sytuacje sie zdarzaja, co prawda sa to jakies tam incydenty. ale jednak sie zdarzaja 

i jakim┼Ť dziwnym trafem zawsze z udzia┼éem identycznie ubranych kobiety (kt├│rych wcale nie obserwowa┼ée┼Ť wcze┼Ťniej) ­čÖé┬áMy┼Ťl─Ö, ┼╝e jeste┼Ť trollem i po prostu nabijasz prowokacje

Udost─Öpnij ten post

i jakim┼Ť dziwnym trafem zawsze z udzia┼éem identycznie ubranych kobiety (kt├│rych wcale nie obserwowa┼ée┼Ť wcze┼Ťniej) ­čÖé┬áMy┼Ťl─Ö, ┼╝e jeste┼Ť trollem i po prostu nabijasz prowokacje

nie wiem czemu ale kiedys jak pisalem z goscia kilka lat temu temat o tautazach to tez byla lawina hejtu, rozumiem ze ty masz tatuaze i akurat ciebie to dotyczy stad tak reagujesz, to jest normalne, coz jeli czujesz sie urazona to wolnosc slowa sama w sobie niesie mozliwosc urazenia kogos, mi sie to nie podoba i o tym mowie tak samo jak ty tego bronisz bo tobie sie nie podoba co o tym mysle

Udost─Öpnij ten post

nie wiem czemu ale kiedys jak pisalem z goscia kilka lat temu temat o tautazach to tez byla lawina hejtu, rozumiem ze ty masz tatuaze i akurat ciebie to dotyczy stad tak reagujesz, to jest normalne, coz jeli czujesz sie urazona to wolnosc slowa sama w sobie niesie mozliwosc urazenia kogos, mi sie to nie podoba i o tym mowie tak samo jak ty tego bronisz bo tobie sie nie podoba co o tym mysle

r├│wnie dobrze m├│g┼éby┼Ť pisac o kolorze w┼éos├│w, obuwiu, czy kszta┼écie nosa. Nie chodzi o cechy o kt├│rych piszesz, a o fantastyczne historie kt├│re z jakiego┼Ť powodu przytrafi─ů si─Ö tylko tobie. Twoje posty maj─ů na celu zebranie "fali hejtu" i pewnie irytuje ci─Ö, ┼╝e jedyne co zbieraj─ů to uwagi na temat braku sensu i jako┼Ťci twojej polszczyzny.┬á

W tym po┼Ťcie k┼éamiesz bo:

-Twierdzisz, ┼╝e przypatrywa┼éa ci si─Ö kobieta od wej┼Ťcia, ALE...

-ty nie ni─ů nie patrzy┼ée┼Ť, pomimo, ┼╗E...

-dok┼éadnie opisa┼ée┼Ť jej wygl─ůd i musia┼ée┼Ť "rozproszy─ç spojrzenie"

Czyli jednak patrzy┼ée┼Ť na ni─ů na tyle d┼éugo, ┼╝eby j─ů "zeskanowa─ç" dos┼éownie od st├│p do g┼é├│w. Mo┼╝liwe, ┼╝e utrzyma┼éa Twoje spojrzenie, sama tak robi─Ö jak kto┼Ť sie natretni─Ö patrzy - dlaczego tylko ja mam si─Ö czu─ç niezr─Öcznie? ­čśë┬á

My┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼╝eli historia jest prawdziwa to na tym si─Ö ko┼äczy

1.Oskar┼╝enie o poci─ůgni─Öcie za w┼éosy jest dziwne, gdyby babka z tym wyskoczy┼éa pewnie sporo ludzi by si─Ö zainteresowa┼éo

2.Gdyby wierzy┼éa, ┼╝e j─ů poci─ůgn─ů┼ée┼Ť za w┼éosy to co┼Ť w twoim zachowaniu musia┼éoby sprawi─ç, ┼╝e podejrzewa┼éaby ci─Ö o to

3.Raczej nie mia┼éby┼Ť szans na "kulturaln─ů rozmow─Ö" z kim┼Ť kto uwa┼╝a, ze szarpn─ů┼ée┼Ť j─ů za w┼éosy

4.Musia┼éby┼Ť by─ç sko┼äczonym ...─ů ┼╝eby wyolbrzymi─ç sytuacj─Ö do pom├│wienia o gwa.┼ét i dzwoni─ç na policje - marnowanie czasu funkcjonariuszy jest karalne

5.Dlaczego miałaby cię przepraszać? 

Poza tym opisa┼ées to jak─ů "zabawn─ů" sytuacj─Ö, a co┼Ť takiego w prawdziwym ┼╝yciu nie by┼éo by zabawne. To jak skacze ton waszej domniemanej interakcji i og├│lna g┼éupota oby stron udowadnia, ┼╝e ca┼éa historia zosta┼éa zmy┼Ťlona. Fakt, ┼╝e nikt inny nie opisuje takich sytuacji te┼╝ wskazuje, ┼╝e to po prostu twoja "nisza" trollowania. Jeden na forum pisze o "niedziewicach", inny o "podrywaniu studentek nad morzem", a ty o kobietach z tatua┼╝ami ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Jeszcze dodam, ┼╝e ju┼╝ kilka razy udowodni┼é─Ö┼Ť, ┼╝e k┼éamiesz z marszu kiedy chcesz wypa┼Ť─ç w dobrym ┼Ťwietle, nawet nie my┼Ťl─ůc czy k┼éamstwo ma sens (np. t┼éumacz─ůc zaniedbanie j─Özykowe "wesz┼éem" liter├│wk─ů)

Udost─Öpnij ten post

Jestes wyjatkowo skrupulatna, ale uwierz ze to jest mozliwe, np pamietam jak ubrana byla kobieta ktora mijam na ulicy pomimo ze widze ja kilka sekund, wiec po tym incydencie moglem sie przypatrzyc jej. Jak sama widzisz twoja gdybanie to tlyko gdybanie zycie pisze takie scenariusze ze mozna sie zdziwic

Ogolnie nie mam nic do Ciebie, pisze o swoich wrazeniach jakie mialem i tyle, jestes bardzo krytykujaca osoba

Udost─Öpnij ten post

Jestes wyjatkowo skrupulatna, ale uwierz ze to jest mozliwe, np pamietam jak ubrana byla kobieta ktora mijam na ulicy pomimo ze widze ja kilka sekund, wiec po tym incydencie moglem sie przypatrzyc jej. Jak sama widzisz twoja gdybanie to tlyko gdybanie zycie pisze takie scenariusze ze mozna sie zdziwic

Ogolnie nie mam nic do Ciebie, pisze o swoich wrazeniach jakie mialem i tyle, jestes bardzo krytykujaca osoba

Jestem tak skrupulatna, ┼╝e szybko zerkn─Ö┼éam na twoj─ů histori─Ö post├│w ­čÖé┬áDziwne historie z tatua┼╝ami s─ů nawet z 2018 roku, tak jak ten uroczy temat:

W nim najpierw piszesz: 

Napisano┬áMaj 19, 2018: R├│wnie┼╝ tak my┼Ťl─Ö, te wytatuowane i wykolczykowane tu i tam to przewa┼╝nie przechodzony materia┼é z dziwnym podej┼Ťciem do ┼╝ycia.

tylko po to by par─Ö post├│w ni┼╝ej pyta─ç gdzie sugerowa┼ée┼Ť czyj─ů┼Ť rozwi─ůz┼éo┼Ť─ç ­čśŤ┬á

Zdaje si─Ö te┼╝, ┼╝e og├│lnie masz problem z kobietami co pokazuj─ů twoje wpisy w tym temacie:┬á

wszystko na pierwszej stronie po wpisaniu twojego nicka w wyszukiwark─Ö na forum ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Jestem tak skrupulatna, ┼╝e szybko zerkn─Ö┼éam na twoj─ů histori─Ö post├│w ­čÖé┬áDziwne historie z tatua┼╝ami s─ů nawet z 2018 roku, tak jak ten uroczy temat:

W nim najpierw piszesz: 

Napisano┬áMaj 19, 2018: R├│wnie┼╝ tak my┼Ťl─Ö, te wytatuowane i wykolczykowane tu i tam to przewa┼╝nie przechodzony materia┼é z dziwnym podej┼Ťciem do ┼╝ycia.

tylko po to by par─Ö post├│w ni┼╝ej pyta─ç gdzie sugerowa┼ée┼Ť czyj─ů┼Ť rozwi─ůz┼éo┼Ť─ç ­čśŤ┬á

Zdaje si─Ö te┼╝, ┼╝e og├│lnie masz problem z kobietami co pokazuj─ů twoje wpisy w tym temacie:┬á

wszystko na pierwszej stronie po wpisaniu twojego nicka w wyszukiwark─Ö na forum ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Jestem tak skrupulatna, ┼╝e pisa┼éam w wyszukiwark─Ö tw├│j nick - og├│lnie du┼╝o narzeka┼ä na kobiety. Chyba nie tylko z tymi wytatuowanymi masz problem ­čśä┬á

Udost─Öpnij ten post

To jest realistyczne podejscie opisuje kobiety takimi jakie sa

Prywatnie nie mam problow w kobietami, co jakis czas jakies poznaje, wiec jest OK

Oczywiscie ze ktos moze napisac to samo o mezaczyznach i w jego odczuciu i odniesieniu do tego jakim jest czlowiekiem bedzie to w 100% prawda.

Przeciez mozesz sobie nosic te tauaze a mi one sie moga nie podobac, nie musisz mnie za to nienawidziec bo ja mam do Ciebie naeutralny stosunek.

Udost─Öpnij ten post

To jest realistyczne podejscie opisuje kobiety takimi jakie sa

Prywatnie nie mam problow w kobietami, co jakis czas jakies poznaje, wiec jest OK

Oczywiscie ze ktos moze napisac to samo o mezaczyznach i w jego odczuciu i odniesieniu do tego jakim jest czlowiekiem bedzie to w 100% prawda.

Przeciez mozesz sobie nosic te tauaze a mi one sie moga nie podobac, nie musisz mnie za to nienawidziec bo ja mam do Ciebie naeutralny stosunek.

ale temat nie jest ani o tatua┼╝ach ani o twoim stosunku do mnie. Temat jest o twojej zupe┼énie zmy┼Ťlonej historii w kt├│rej doda┼ée┼Ť wygl─ůd kobiety bo wiedzia┼ée┼Ť, ┼╝e zwr├│ci to uwag─Ö. Podzi─Ökuj mi, ┼╝e ci odpowiadam, przecie┼╝ chcia┼ée┼Ť zwr├│ci─ç czyj─ů┼Ť uwag─Ö, prawda?

A, nie rozumia┼ée┼Ť o co chodzi┼éo z "problemem". Masz problem z kobietami ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

No fakt wydaje mi sie ze kiedys bylo bardziej na luzie ludzie byli bardziej otwarci teraz wszystko jest okropnie sztywne, sa jakies subkultury gdzie jak sie na kogos spojrzysz to gotowi zabic ­čś×

No ale coz w latach 90 byli kibole i skini a teraz znowu sa takie elementy.

Coz poradzisz ? Ja bym zignorowal i poszedl dalej ale w sumie nie wiadomo bo taka moze Cie faktycznie o cos oskarzyc nieslusznie i problemy.... w drugiej strony nie trzeba pozwalac sobie na glowe wchodzic

Udost─Öpnij ten post

na prawde jestes swietnym diagnostykiem powinnas zalozyc taka dzialalnosc online bo chyba masz zdolonosci paranormalne, 

Udost─Öpnij ten post

na prawde jestes swietnym diagnostykiem powinnas zalozyc taka dzialalnosc online bo chyba masz zdolonosci paranormalne, 

Nie trzeba specjalnych zdolno┼Ťci ┼╝eby rozpozna─ç trolla

Udost─Öpnij ten post

Nie trzeba specjalnych zdolno┼Ťci ┼╝eby rozpozna─ç trolla

Czemu tak uwzi─Ö┼éa┼Ť si─Ö na niego?:classic_rolleyes:

Udost─Öpnij ten post

Czemu tak uwzi─Ö┼éa┼Ť si─Ö na niego?:classic_rolleyes:

A gdzie tu widzisz uzi─Öcie si─Ö. Temat mia┼é by─ç o zabawnej historii, a jest zmy┼Ťlonym opisem awantury w miejscu publicznym. Wytykanie ludziom k┼éamstewek na necie┬áto moje hobby ­čÖé

A tak pow┼╝nie. Nie lubi─Ö tego typu ludzi. Patrz─ůc na jego histori─Ö wpis├│w wida─ç, ┼╝e to mizgon. Jego ulubiony target to kobiety z tatua┼╝ami, ale samotne matki, kobiety zdradzone/poni┼╝one przez partner├│w czy po prostu samotne te┼╝ mog─ů liczy─ç na lekcj─Ö o tym jak to s─ů same sobie winne. Nie wiem czy sam w to wierzy czy pisze o tym dla uwagi, ale to ta sama kategoria co res.

Udost─Öpnij ten post

A gdzie tu widzisz uzi─Öcie si─Ö. Temat mia┼é by─ç o zabawnej historii, a jest zmy┼Ťlonym opisem awantury w miejscu publicznym. Wytykanie ludziom k┼éamstewek na necie┬áto moje hobby ­čÖé

A tak pow┼╝nie. Nie lubi─Ö tego typu ludzi. Patrz─ůc na jego histori─Ö wpis├│w wida─ç, ┼╝e to mizgon. Jego ulubiony target to kobiety z tatua┼╝ami, ale samotne matki, kobiety zdradzone/poni┼╝one przez partner├│w czy po prostu samotne te┼╝ mog─ů liczy─ç na lekcj─Ö o tym jak to s─ů same sobie winne. Nie wiem czy sam w to wierzy czy pisze o tym dla uwagi, ale to ta sama kategoria co res.

Hm... Nie zwr├│ci┼éam na to uwagi­čśä Jak na razie to tylko Res utkwi┼é mi w pami─Öci i jego bli┼║niaki­čśé

Udost─Öpnij ten post

Hm... Nie zwr├│ci┼éam na to uwagi­čśä Jak na razie to tylko Res utkwi┼é mi w pami─Öci i jego bli┼║niaki­čśé

Paru tu jest takich. W sumie najgorszy typ┬áco twierdzi, ┼╝e szanuje kobiety, ale ka┼╝da kt├│ra nie pasuje do jego wyobra┼╝enia o tym jakie kobiety powinny by─ç to jest z┼éa i sama sobie winna jak co┼Ť nieprzyjemnego j─ů spotka. Facet kt├│ry o kobietach m├│wi per "przechodzony materia┼é" nie szanuje kobiet, nie wa┼╝ne co sobie wmawia (czytat autora z tematu w kt├│rym pisa┼é o kobiecie z kolczykiem w p─Öpku)

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç