Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia2000

Dieta dla wychudzonej

Polecane posty

Cześć, jestem młodą kobietą i chce przytyć. Tak.. chcę przytyć. Jestem strasznie wychudzona. Ostatnio miałem ciężki okres w życiu, zajęło mi trochę czasu zanim jakoś się pozbierałam i wyszłam na prostą. teraz, gdy jest już dobrze i jestem szczęśliwa, moje ciało nie zapomniało i dawnych ekscesach. Nadal jestem zbyt szczupła i nie mogę przytyć. Objadać się słodyczami - nie. Ale z drugiej strony jak mam inaczej przytyć? Nie chcę być gruba, ani otyła, chce mieć damskie, krągłe kształty, a póki co widać mi same kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, dasz radę. Wygoogluj sobie najbardziej kaloryczne produkty w internecie. Szukaj wśród tych zdrowych, kilokalorie możesz czasem podbijać słodyczami, ale nie powinna się na nich opierać Twoja dieta. Polecam sprawdzić też w internecie swoje ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE i jeść powyżej tego zapotrzebowania, aby przytyć. Musisz uwzględnić wagę, wzrost, aktywność fizyczną i Ci kalkulator internetowy wyliczy.

Możesz nam tu też napisać te informacje, spróbuję Ci pomóc. Ja z kolei się odchudzam i mniej więcej wiem, czego unikać aby schudnąć i co ile ma kilokalorii. 

 

Warto korzystać też z aplikacji np. Fitatu i zapisywać co i ile się zjadło, żeby miało się kontrolę nad tym i wiedziało, czy na pewno je się powyżej zapotrzebowania kalorycznego. 

Jedz masło orzechowe, banany, makarony, tłuste sosy albo smażone kotlety, chrupki kukurydziane i wafle ryżowe serowe lub inne smakowe, dodawaj do sałatek/warzyw oliwę z oliwek i pestki słonecznika, dyni itd. 

 

Odżywiaj się zdrowo, z głową i z jak najmniej objętościowych produktów, a kalorycznych. Żebyś nie czuła się ciężko i przejedzona, a po prostu przyswoiła dużo kilokalorii i zdrowo tyła, nie zasypiając przy tym z bólem z przejedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×