Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdalena677743

Miłość czy relacja rodzina

Polecane posty

Witajcie. Pragnę zasięgnąć rady co mam myśleć o sytuacji pewnej. Mój były chłopak, przez pół roku, codzień dosłownie rozmawia ze swoją kuzynką godzinami, mają przerwę tylko na sen. Doskonale się rozumieją. Nawet jak jest zła to on to zauważa od razu. Dalsza rodzina bodajże 6 pokolenie. Zawsze na jakimś weselu dolatywał do niej mówiąc jaka jest piękna. Na początku go olewała. Ale teraz oboje są wolni. Widują się w zasadzie co tydzień ale piszą ze sobą codzień . Ona nawet go wszędzie chętnie podrzuci autem. Również na imprezy. Ostatnio była z nim na imprezie, jak go zobaczyła aż biegła do niego i pocałowała go w policzek, obejmują się, przytulają się i on jest zachwycony, ona również jakby po 20 min już za nim tęskniła.  Bardziej wyglądają jakby byli w sobie zakochani niż rodziną byli. Nie wiem co mam myśleć. Czy sobie coś ubzdurałam i widzę więcej? Rozmawiając codzień mogli się tak bardzo zaangażować??Może mnie się wydaje tylko ta relacja bardziej jak zakochanych? Jestem pewna że nic między nimi nie zaszło. Nie ma również nic złego w tym by byli razem ale ja jako była poczułam się zazdrosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się lubią bardzo. Wygląda że coś więcej czują do siebie. Ale co to skąd mogę wiedzieć? Wolno im nawet jakby byli bliżsi sobie w 4 stopniu. Ja generalnie nie pisze z kuzynem, nie mam chęci, lubie go ale nie aż tak, nie ma między nami takiej chemii na bank. A jak mówi że jest piękna to w ogóle na bank mu się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na pewno się lubią bardzo. Wygląda że coś więcej czują do siebie. Ale co to skąd mogę wiedzieć? Wolno im nawet jakby byli bliżsi sobie w 4 stopniu. Ja generalnie nie pisze z kuzynem, nie mam chęci, lubie go ale nie aż tak, nie ma między nami takiej chemii na bank. A jak mówi że jest piękna to w ogóle na bank mu się podoba. 

Ja uważam że nie jest to normalna relacja członków rodziny. Całuję ją w czoło na pożegnanie, w policzek, muśnie ją w usta. Poza tym żaden facet nie pisze do laski codzień która go nie obchodzi. Nawet ten który jest kuzynem. Może się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×